Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości WordPress dla Windows Phone 7?

WordPress dla Windows Phone 7?

Q! 1 Grudnia 2010 16:28

0 0

Wiele wskazuje na to, że WordPress - jeden z najbardziej popularnych na świecie systemów blogowych - pracuje nad aplikacją dla systemu Windows Phone 7.

Użytkownicy telefonów z Windows Phone 7 po wpisaniu w przeglądarce adresu windowsphone.wordpress.org witani są ekranem logowania z polami do wpisania swojej nazwy i hasła do bloga.
Chociaż zalogowanie się do własnego bloga nie jest jeszcze możliwe, to podobna plansza informacyjna pokazywała się użytkownikom telefonów z Androidem podczas prac nad aplikacją dla ich systemów.

Obecnie aplikacja do obsługi systemu blogowego WordPress dostępna jest dla systemów iOS, Android, BlackBerry oraz dla użytkowników telefonów Nokia.

Źródło tekstu: WM Power User     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet