Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wolny wzrost komórek

Wolny wzrost komórek

WitekT 13 Kwietnia 2005 16:11

0 0

Sprzedaż telefonów komórkowych wzrośnie w bieżącym roku zaledwie o 4,5% - prognozują analitycy z Forward Concepts.
W ubiegłym roku na całym świecie sprzedano 715 mln sztuk telefonów komórkowych, w bieżącym liczba ta ma osiągnąć 746 mln. Zdecydowanie spadnie sprzedaż produktów wykorzystujących technologie obecne na rynku już od lat – przykładem mogą być tradycyjne telefony GSM, które według Forward Concepts będą sprzedawać się o 23% gorzej. Zrekompensuje to jednak szybki wzrost popytu na nowe rozwiązania – aparaty z technologią EDGE sprzedadzą się w liczbie 60 mln sztuk, czyli ponad 50% wyższej, niż w ubiegłym roku.

Źródło tekstu: CDR-Info, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-194-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet