Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wolny Weekend w Nowym Orange Go

Wolny Weekend w Nowym Orange Go

LuiN 11 Grudnia 2008 09:21

0 0

Od 10. grudnia za doładowanie konta w Nowym Orange Go otrzymać można dodatkowe godziny na darmowe połączenia weekendowe z numerami Orange i stacjonarnymi.

Aby wziąć udział w promocji trzeba doładować konto przy promocji SMS-a na numer 919, na który należy wysłać niewykorzystany 14-cyfrowy kod doładowujący, o nominale nie mniejszym niż 25zł. Doładowania należy dokonać od godziny 00:00 w poniedziałek do godz. 23:00 w piątek. Uruchomienie usługi potwierdzane jest SMS. W zależności od wielkości doładowania, przyznawany jest pakiet dodatkowych minut zgodnie z poniższą tabelą:

Kwota doładowania

Liczba dodatkowych minut

25 zł

120 minut

50 zł

360 minut

100 zł

720 minut






Aby sprawdzić, ile darmowych minut pozostało do wykorzystania w weekend, należy wysłać SMS-a o treści ILE pod numer 919. Pakiet minut wykorzystać można od godziny 00:00 w sobotę do godziny 24:00 w niedzielę. Promocja obowiązuje od 10. grudnia do odwołania.

Zobacz: regulamin promocji Wolny Weekend w Nowym Orange Go.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2008-12-11 10:35:28

    Zawsze coś, jak zwykle szkoda, że tylko w sieci i na stacjonarki...

  • 0

    3.  2008-12-11 10:38:18

    Fajna promocja, ale tylko w sieci. Już tyle jest tych promocji, że prosta taryfa zrobiła się skomplikowana. Zamiast obniżyć ceny ciągle dokładają kolejne bonusy i ciągle do wykorzystania tylko wewnątrz sieci. Ja osobiście już tyle ich nie potrzebuje, a kolejne darmowe minuty w sieci mnie nie interesują. Brakuje mi za to ciągle środków poza sieć. Dlatego chyba zdecyduję się na Play Kartę, mam już nawet starter.

  • 0

    4. ~smart  2008-12-11 10:59:00  host: inet20908na-1.eranet.pl

    W orangeu mozna w ciemno obstawiac szczegoly kolejnych promocji doladowan, zawsze wewnatrz sieci i stacjonarki.

  • 0

    5. ~Ss  2008-12-11 11:27:25  host: 95-mo5-1.acn.waw.pl

    @smart -> zawsze stacjonarki? niestety nie zawsze... raczej dosc rzadko...

  • 0

    6. ~mirekb  2008-12-11 11:54:38  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    w orange jak zawsze nie zapominajcie iz w dniach:24,25 grudnia oraz 31 grudnia i 1 stycznia STAWKI SA NALICZANE ZGODNIE Z CENNIKIEM..(no poza masz gadane i popgadane w prepaid)

  • 0

    7.  2008-12-11 11:54:58

    Promocja bardzo dobra i w tej chwili moim zdaniem najlepsza. Większość promocji Orange jest tylko w sieci. Ta jest jedną z nielicznych również na stacjonarne. Promocja świąteczna 200% więcej nie dotyczy stacjonarnych. Nie ma również w Nowym Go stacjonarnego wybranego numeru w Pogadaj Sobie. Doładowując teraz za 50 zł dostanę bowiem aż 5 bonusów: 1. 120 minut na miesiąc na stacjonarne i w sieci; 2. darmowy numer w Orange na miesiąc; 3. 100zł ekstra z promocji świątecznej (jeśli chwilę wcześniej ładowałem min, 5zł); 4. bonus za staż 10-30% więcej; 5. 360 minut w weekend. Żaden operator nie daje na razie promocji poza sieć. Jeśli są niższe stawki to nie ma żadnych promocji. Nie można więc narzekać. Tanio do wszystkich w kraju jest tylko w Mobil King.

  • 0

    8. ~aqq  2008-12-11 12:31:42  host: erminie.static.korbank.pl

    Play w starej karcie daje bonus do wszystkich przy doladowaniu. No i sa pakiety po 0,3 zl za min. do wszystkich sieci. 3 m-ce po 10 min. za 0,1 zł (3 zł razem) oraz 6 m-cy po 15 min za 0,1 zł (9 zł razem) także do wszystkich no i 200 sms do wszystkich na miesiac.

  • 0

    9.  2008-12-11 12:54:18

    Najtaniej do wszystkich było w starej Play karcie zgoda. Teraz zostały tylko SMSy 200 i trochę minut na deser. Dużo minut w sieci za grosze jest-trzeba być tu obiektywnym tylko Orange.

  • 0

    10. ~ziomek13  2008-12-11 13:43:10  host: acmc90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam 24gr/min 0gr/sms lub sms 3gr a minuta od 15gr chyba ze rozmawiam długo to stawka wzrasta ale nigdy powyzej 24gr,i na cholere mi takie głupie sieciówki i NIE ZA NIC bo ładowac trzeba ciagle a to chore jest,mam taniej do wszystkich niz inni w sieci

  • 0

    11. ~ziomek13  2008-12-11 13:49:04  host: acmc90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    załozenie ze 200sms-ow do wszystkich jest warte 6zł jest załozeniem uczciwym i bardzo tanim w liczeniu realnych stawek

  • 0

    12. ~ziomek13  2008-12-11 13:53:26  host: acmc90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po raz drugi pisze do paprocha,przestan chrzanic znowu o ty co było bo startery starej play karty sa nadal w sprzedazy

  • 0

    13. ~ciekawy  2008-12-11 21:42:31  host: ebb247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    łączy się z promocją 200% ??

  • 0

    14.  2008-12-12 18:01:07

    @13 łączy. Doładowałem ale mam problem ze zmianą stawek. Już napisałem e-maila. Powinni to zmienić. Ogólnie promocja nawet fajna. Duży + że na stacjonarne też

  • 0

    15. ~boskijack1985  2008-12-14 18:07:54  host: 83.2.117.18

    (do kuba 144) i jak nadal Ci się stawki nie zmieniły? Ja mam taki sam problem jak Ty W piątek dzwoniłem do Biura Obsługi Klienta i powiedzieli tam że to zmienią tzn zmienią mi stawki ręcznie ale nadal jak do tej pory moje stawki się nie zmieniły :/ :/ :/ Jestem wkurzony Jutro ponownie zadzwonię do Biura Obsługi Klienta a jak nie mienią mi stawek do wtorku to podam sieć Orange do UOKiK PS: swoją drogą fajna promocja ale szkoda że te 720 minut (w moim przypadku) można wykorzystać tylko w 1 weekend :/ Nikt raczej nie przegada tyle w 1 weekend (mogliby dać na 2 weekendy)

  • 0

    16.  2008-12-16 19:17:32

    No i to jest promocja...a nie jakieś Playowe pomyłki...

  • 0

    17.  2008-12-17 00:50:44

    no to nie doładowujesz za 100zł tylko za 25zł i masz te 2h żeby wygadać w Orange i na stcjonarki,a to raczej nie będzie problemem ;)

  • 0

    18.  2008-12-18 10:22:22

    Chyba u nikogo nie było by z tym problemu... :) Dużo znajomków no i standardowo stacjonarki :)

  • 0

    19.  2008-12-19 16:29:32

    ostatnio mam lekkie problemy z ta siecia ale mam nadzieje że po świetach wszystko ułozy sie tak jak powinno być

  • 0

    20.  2008-12-21 21:10:42

    JA narazie nie miałem...ale czy święta czy sylwester to u wszystkich problemy są :)

  • 0

    21. ~fy  2009-01-24 16:57:54  host: 213-92-179.serv-net.pl

    Pamiętajcie jak coś nie gra z ich strony to domagajcie się zwrotu za połączenie z BOK mi zawsze oddają .....

Dodaj swoją opinię