Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wolno przebiega aktualizacja iOS 8

Wolno przebiega aktualizacja iOS 8

orson_dzi 12 Listopada 2014 16:17

3 4

ios 8 Najnowsze dane pokazują, że iOS 8 został do tej pory zainstalowany na mniej niż 60% urządzeń Apple.



Z danych na 10 listopada wynika, że udział iOS 8 pośród urządzeń Apple stanowi 56%. iOS 7 nadal pozostaje w 40% urządzeń, natomiast starsze wersje stanowią... 5%. W sumie daje nam to 101%, ale tak obecnie wygląda stan oprogramowania według Apple ;-) .




Przyczyn stosunkowo niskiej (jak na Apple) popularności nowej wersji oprogramowania należy dopatrywać się w początkowych błędach jakie zawierała aktualizacja, a także dużego apetytu na wbudowaną pamięć urządzeń. Mimo wszystko popularność iOS 8 rośnie i w ciągu ostatniego miesiąca nowa wersja oprogramowania pojawiła się na kolejnych 8% urządzeń.

W najbliższym czasie Apple planuje rozpoczęcie aktualizacji oprogramowania do wersji 8.11, która ma poprawić wydajność starszych urządzeń, takich jak iPhone 4S i iPad 2.

Źródło tekstu: Apple; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios 8

w sumie: 18
  • -1

    1. ~Kuzyn1920  2014-11-12 16:30:16  host: 92.60.132.22

    iWatch będzie na iOS8?

  • 0

    2. ~Bdbx  2014-11-12 16:43:19  host: ip-78-30-115-127.free.aero2.net.pl

    Nie. Apple Watch nie będzie na iOS.
    Niech lepiej szuje dadzą możliwość powrotu do Jobsowi- forstallowej szóstki. Wtedy to dopiero byłby wstyd w statystykach.m

  • -1

    3.  2014-11-12 16:43:41

    powód dla mnie jest oczywisty - dopiero od niedawna dostępny jest jailbreak dla iOS8.
    Inny jest taki że iOS8 ma owszem kilka fajnych funkcji, dłużej trzyma bateria, ale generalnie nie jest to jakiś milowy krok do przodu.

  • 1

    4.  2014-11-12 16:49:26

    Jak na Apple bardzo słabo, w porównaniu do Androida bardzo dobrze. Nie warto instalować iOS8 na iP4s czy iPadzie mini bo wydajnościowo jest masakra.

  • 0

    5. ~kili  2014-11-12 17:01:51  host: 193.201.36.34

    Klimas - na iPadzie mini śmiga mi iOS 8 i jest szybszy niż iOS 7 :)

  • 0

    6. ~  2014-11-12 17:43:33  host: 178-36-120-170.adsl.inetia.pl

    Jest 101% przez błędy zaokrągleń, np. "56%" oznacza że wartość jest w przedziale [55,5%; 56,5%), niekoniecznie wynosi dokładnie 56%.

  • 0

    7. ~~~~  2014-11-12 18:10:34  host: 89-65-30-46.dynamic.chello.pl

    Niech dadzą tą aktualizację jak najszybciej bo 4s na iOS 8.1 chodzi tragicznie, chyba czas pożegnać się z iphonem bo jest coraz gorzej.

  • 2

    8. ~  2014-11-12 19:29:39  host: host-176-221-121-213.dynamic.mm.pl

    A co na to applefag_? "To nie bug, to feature!" :D

  • 0

    9. ~MG  2014-11-12 19:56:30  host: 87-207-252-117.dynamic.chello.pl

    Może mi ktoś powiedzieć, jak w iPadzie po aktualizacji udostępniać WiFi?

  • 0

    10. ~telepolis=antyapple?  2014-11-12 20:54:47  host: afom43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wolno? To chyba można powiedzieć o androidzie a nie o iOS.

  • 0

    11. ~  2014-11-12 22:38:20  host: host-81-190-144-245.olsztyn.mm.pl

    ciekawe co na to kupertyńscy analitycy. chyba tego nie przewidzieli, że to tak wolno pójdzie.

  • 1

    12.  2014-11-13 08:16:33

    W iPhone 4S 8GB po wywaleniu wszystkich multimediów wciąż jest za mało miejsca żeby zainstalować aktualizację do iOS 8.1.

  • 0

    13. ~dawydenko  2014-11-13 10:51:48  host: 213-17-201-42.static.ip.netia.com.pl

    Działanie firmy jest proste, chcesz mieć nowe oprogramowianie kup nowy sprzet, bo na starym ledwo chodzi albo nie ma miejsca przez wielkość nowego systemu. W lumii jakos nie ma z tym problemu, kazdy telefon dostał aktualizacje i wszystko dziala idealnie, moze bateria jest odrobine mniej wydajna przez to ale to szczegół.

  • 1

    14. ~.aj  2014-11-13 11:20:48  host: host196-41.vanco.co.uk

    No niestety. Jesli pisza, ze aktualizacja ma wielkosc ilus tam mega, ale potrzebuje ponad dwa giga wolnego miejsca, to ja przepraszam, mam w glebokim powazaniu taka aktualizacje. A dlubac, tudziez robic update przez iTunes, nie bede - dla zasady.

  • 0

    15. ~Mac  2014-11-13 13:59:23  host: 5acf972a.bb.sky.com

    Ja na iPadzie 2 16gb po prostu nie mam wolnego miejsca na tej iOS i tyle w temacie...

  • 0

    16. ~Iro  2014-11-26 23:04:02  host: 89-73-99-213.dynamic.chello.pl

    Instalował ktoś aktualizacje na IP4S 8GB ?!? Ja nie daje rady zrobic tyle miejsca...

  • 0

    17. ~gabi888  2015-01-09 20:16:06  host: bjt31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cześć mam problem gdyż rozpoczęła się aktualizacja iphona 5 i niestety trwa ona juz 24h! co robić?

  • 0

    18. ~Minio1  2015-02-05 21:39:38  host: 65-57-239-77.dyn.cable.fcom.ch

    Witam, mam nowego iPhone 5s 16gb z ios 7.1 , mam pytanie ,czy zostać przy tym czy aktualizować do ios 8 ?

Dodaj swoją opinię