Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wola Info zbudowała system audioteksowy dla TP

Wola Info zbudowała system audioteksowy dla TP

sirmark 10 Października 2006 10:58

0 0

Wola Info zbudowała dla Telekomunikacji Polskiej platformę do świadczenia serwisów o podwyższonej opłacie. Prace trwały 5 miesięcy.

TP uzyskała nowoczesne narzędzie, z którego skorzystają firmy współpracujące z operatorem przy świadczeniu usług dla klientów indywidualnych i biznesowych - napisała Wola Info w komunikacie.
Wdrożony przez Wola Info system audioteksowy na platformie HP Open Call Media Platform umożliwia, między innymi przeprowadzanie i zarządzanie telepłatnościami, konkursami dla dostawców treści i serwisów np. stacji telewizyjnych, wraz z obsługą wykrywanie nadużyć czy doładowaniami kont mobilnych typu pre-paid.
To ostatnie z powodzeniem sprawdziło się, jeśli chodzi o serwis doładowania kont POP i Orange GO w sieci Orange - podkreśla Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info.
Z powodzeniem wykorzystywana jest również technologia typu Text To Speech. Wszystkie usługi komunikują się z różnymi systemami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi np. Błękitną Linią czy systemem CRM.

Projekt pod nazwą "Budowa i wdrożenie systemu audiotekstowego" realizowany był w dwóch fazach. Początkowo zbudowana została niezbędna infrastruktura wraz z interfejsami do systemów zewnętrznych oraz do systemów wewnętrznych klienta (billing, platforma raportująca, CRM, Infolinia itp.). W fazie drugiej skonfigurowany został wachlarz usług głosowych z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań IVR. Wdrożono także interfejsy i narzędzia do obsługi usług.

Źródło tekstu: wnp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-10-10 11:04:31

  to beda teraz golić kasę od erotomanów i naiwnych wierzących w milionową wygraną.

 • 0

  2. ~  2006-10-10 12:06:26  host: rowmp1.pu.kielce.pl

  innego celu raczej nie bylo,zreszta tp nic nie robi jak wie ze nie zarobi;-))

 • 0

  3. ~Ktos  2006-10-10 12:17:12  host: 194.204.151.190

  Messer widac ze jestes za PIS-em

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet