Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wojewódzki znów wystąpi w reklamach Play

Wojewódzki znów wystąpi w reklamach Play

WitekT 24 Lipca 2012 09:13

0 0

Kuba Wojewódzki ponownie wystąpi w wizerunkowej kampanii marki Play. Według badań marketingowych przeprowadzonych na zlecenie reklamodawcy grupa, zwolenników Wojewódzkiego nie zmniejszyła się - pisze Press.

Na przełomie lipca i sierpnia wystartuje nowa odsłona kampanii wizerunkowej Play, w której głównym bohaterem będzie ponownie Kuba Wojewódzki. Badania, jakie przeprowadzono pod kątem obecności Wojewódzkiego w kampaniach Play wykazały, że po słynnym programie w ESKA Rock, w którym Wojewódzki niewybrednie żartował z Ukrainek, grupa jego zwolenników nie zmniejszyła się. Umocnili się natomiast w swoich przekonaniach ci, co i tak mieli do niego negatywny stosunek




Play ma już następne plany co do wykorzystania wizerunku Wojewódzkiego w swoich kampaniach. Kolejna planowana jest na jesień.

Źródło tekstu: Press     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 1

    28. ~kers  2012-07-24 10:54:27  host: 083143141028.warszawa.vectranet.pl

    Tym razem na pewno zagazuje jakąś Żydówkę i podrze Torę.

  • 0

    29. ~gonzo  2012-07-24 10:54:54  host: apn-37-98-209-55.dynamic.lte.plus.pl

    26@ Reklam jeszcze nie ma a ten już je ocenił ich poziom. Żenada.

  • 0

    30. ~vil  2012-07-24 10:57:16  host: people.gem.pl

    Play, to jest kiepska decyzja, chyba już wszyscy stracili do tego głupka i idioty i kompletnej zarazy (to są metafory oparte na mojej artystycznej koncepcji) jakikolwiek szacunek.

  • 0

    33. ~wm  2012-07-24 11:29:00  host: eeg66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8: klientów sieci. Gramy przecież pod hasłem "Prawda czasu prawdą ekranu".

  • 0

    34. ~ten  2012-07-24 11:29:36  host: 158.75.205.39

    Play daj sobie pokój z tym pajacem!!!!!!

  • 0

    35. ~ale żal  2012-07-24 11:38:12  host: uk2.vpn.comodo.com

    poczytajcie sobie o synalku prokuratora PRL-owskiego i innych "gwiazach" mediów powiązanych z głęboką komuną. http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/post/69138,kim-sa-rodzice-l udzi-mediow-iii-rp

  • -1

    36. ~  2012-07-24 11:39:34  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Niech do spotu weźmie ukrainki które po gwałcie próbują powiadomić policję z telefonu w sieci Play a tu ... brak zasięgu...

  • 0

    37. ~Ja  2012-07-24 11:41:12  host: 82-160-247-98.tktelekom.pl

    Playu nie idź tą drogą. Wojewódzki stracił resztki reputacji po wypowiedziach nt Ukrainek

  • 0

    38. ~  2012-07-24 12:01:47  host: v20-14.opera-mini.net

    Wojewodzki wraca do eski rock.

  • -1

    40. ~Octopus  2012-07-24 13:59:11  host: host-31-6-136-231.dynamic.mm.pl

    Jaki Kuba taki plej - nie dziwi nic :)).

  • 0

    41. ~  2012-07-24 14:45:34  host: z36-10.opera-mini.net

    wszystkie kuby to fajne chłopaki

  • 0

    43.  2012-07-24 20:39:10

    Im więcej jątrzycie, tym większą on zdobywa popularność i rozgłos. A reklama tylko z oszołomem ma sens. Weźcie takiego Nowickiego w reklamie T-Mobile. Wzięli starego dziadka i myśleli, że wielki szu zrobi furorę a tu kupa.

  • 0

    44. ~omg  2012-07-25 08:46:29  host: uk2.vpn.comodo.com

    Wojewódzki to też stary grzyb juz bo 50 na karku ;]

  • 0

    45. ~jureks  2012-07-25 09:19:07  host: 193-106-245-140.noc.fibertech.net.pl

    myślałem nad przejściem do Play ale po przeczytaniu tego newsa podjąłem decyzję na NIE! Nie będę sponsorował tego człowieka. A o decydentach w PLAY to też świadczy nie najlepiej.Play go away...

  • 0

    46. ~3nidad i Tobago  2012-07-27 12:39:23  host: 80.50.133.230

    #28 - nie zdziwyłbym się, gdyby nie to że tzw. wykształceni z dużych miast nie działają abstrakcyjnie i obiektywnie - oni atakują tylko pewne środowiska, do których nie należą starsi bracia w wierze. Nikomu nie życzę żeby padł ofiarą "humoru" Jakuba Powiatowego.

  • 0

    47.  2012-07-28 20:56:09

    **** "Wojewódzki znów wystąpi w reklamach Play " - no akurat w tym wypadku, to nie ma się czym chwalić, naprawdę... po prostu Kupa Woj.....

  • 0

    48.  2012-07-28 20:58:48

    40. ~Octopus: no nie przesadzaj, play nie może być aż tak do d... ;)

  • 0

    49. ~DENIS  2012-07-30 18:01:58  host: dynamic-78-8-217-83.ssp.dialog.net.pl

    Wojewodzki to skonczony idiota. Dziwie sie ze play chce z nim wspolpracowac? Teraz ten kretyn musi odbudowac swoj wizerunek. Wedlug mnie sa osoby ktore bardziej pasuja do reklamy play niz wygasly Wojewodzki...

  • 0

    50. ~  2012-07-30 18:21:26  host: z48-13.opera-mini.net

    Dziwie sie, ze Play wspolpracuje z osoba majaca zarzuty prokuratorskie w sprawie rasizmu. Niech ten podstarzaly narcyz i podobno kryptogej zartuja sobie z Arabow i Mahometa albo Zydow. Tego nie zrobi, bo wie, ze stracilby wszystkie kontrakty w mediach i przestalby istniec

  • 0

    51. ~  2012-07-31 22:46:56  host: a3-me.krak.tke.pl

    Pomijając jego ostatnią wpadkę to może go nie brać, bo po prostu kiepski z niego aktor? A dobrą reklamę można zrobić bez znanych twarzy - choćby najnowsza reklama Heyah freeyah albo akcja na fb z Andrzejem. To są dobre rzeczy.

Dodaj swoją opinię