Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wojewódzki wraca do reklam Play

Wojewódzki wraca do reklam Play

WitekT 15 Stycznia 2013 18:17

3 0

Kuba Wojewódzki znów zagra w reklamach Play. Tym razem ma zarobić 2 mln zł za roczną akcję i w sumie 10 dni zdjęciowych - pisze serwis Pudelek, którego informacje sprawdziły się także przy poprzedniej kampanii tego operatora z gwiazdorem.

W zeszłym roku Kuba Wojewódzki wystąpił w kampanii Play, za co zgarnął 2,5 mln zł. Mimo kontrowersji, które wybuchły po audycji na antenie Eski Rock, Play nie zrezygnował z kontraktu.




W najnowszych kampaniach Wojewódzkiemu ma towarzyszyć kobieta, najprawdopodobniej Magdalena Różczka lub Anna Mucha.

Czy powrót Kuby Wojewódzkiego do reklam Play to dobry ruch?

Zdecydowanie tak
20.05%
Raczej tak
7.25%
Bez znaczenia
15.94%
Raczej nie
6.84%
Zdecydowanie nie
45.41%
Nie mam zdania
4.51%

Wszystkich głosujących: 1242



Źródło tekstu: Pudelek, wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    41. ~  2013-01-16 07:04:10  host: 87-205-69-130.adsl.inetia.pl

    @39 - hotelarz, bo sam to dopisałeś?

  • 0

    42. ~  2013-01-16 07:19:53  host: v21-15.opera-mini.net

    40@ Dobrze sie czujesz?

  • 0

    43. ~  2013-01-16 07:22:44  host: v21-15.opera-mini.net

    40@ Doczytałem do końca i mogę tylko stwierdzić pisał to chyba sfrustrowany pracownik konkurencji :-)

  • 0

    44. ~  2013-01-16 08:27:27  host: 77-255-233-212.adsl.inetia.pl

    Play tradycyjnie chce żeby o nich mówiono i cek osiągnięty został. Wojewódzki wzbudza kontrowersje więc jest gwarantem dyskusji na portalach branżowych. Niestety ale tak jak zauważył *40 Play ostatnio ma słaby okres. Same wpadki i oferta niezmieniana od dawna. Konkurencja już jest z przodu a przynajmniej część konkurencji. Play chyba wypaliły się pomysły zarówno na reklame, marketing jak i na oferty.

  • 0

    45. ~Patryk  2013-01-16 08:35:13  host: user-109-243-230-217.play-internet.pl

    Nie rozumiem tej kwoty, czy on jest jej rzeczywiście wart?

  • 0

    46. ~  2013-01-16 08:57:09  host: v21-15.opera-mini.net

    44@ Chciałbym się dowiedzieć jaka to część konkurencji.

  • 0

    47. ~  2013-01-16 09:02:47  host: 77-255-233-212.adsl.inetia.pl

    @44, a proszę bardzo. Plus i Orange.

  • 1

    48. ~  2013-01-16 09:03:31  host: v21-15.opera-mini.net

    47@ Orange to chyba ŻART!

  • 0

    49. ~  2013-01-16 09:04:26  host: v21-15.opera-mini.net

    48@ Plus tak zgadzam się na tle pozostałych sieci jest motorem zmian ale Orange w żadnym razie.

  • 1

    50. ~...  2013-01-16 09:11:34  host: 77-253-17-28.adsl.inetia.pl

    @44 mylisz się i to bardzo. Wojewodzki nie wzbudza żadnych kontrowersji, to po prostu zwykła menda z pokolenia na pokolenie.

  • 0

    51. ~  2013-01-16 09:38:05  host: 77-255-233-212.adsl.inetia.pl

    @48, może i dla ciebie to żart ale dla niektórych zainteresowanych wyższymi abonamentami, to bardzo ciekawa alternatywa. Przecież wyższe smart plany Orange są zdecydowanie lepsze niż all inclusive w Play.

  • 0

    52. ~  2013-01-16 11:30:13  host: v21-15.opera-mini.net

    51@ Ale to tylko wciąż poprawione smart plany.

  • 0

    53.  2013-01-16 11:35:32

    #48 - Orange nie jest złe. Ale moje doświadczenia wskazują, że najlepszą ofertę utrzymaniową dostaje się w salonach własnych (nawet w TP jest gorzej), nie koniecznie za pierwszym razem i nie koniecznie u każdego konsultanta. Natomiast mam ten sam model telefonu od Orange (służbowy) i T (prywatny). Różni je kolor obudowy i literka "O" dopisana do numeru wersji oprogramowania. I ten od Orange jest obiektywnie gorszy (z uwagi na simlock, usunięte oryginalne gry, mniej wgranych zasobów, wgrane śmieci łączące się bez pytania z internetem oraz chore OrangeMenu, które jednak na szczęście można wyłączyć).

  • 1

    54. ~  2013-01-16 12:38:43  host: v21-15.opera-mini.net

    @52, widzę u ciebie same uprzedzenia do Orange. Nie twierdze, ze to ideał ale teraz naprawde nie jest źle. Na przedłużenie za 63zł otrzymałem 1400min, no limit w orange, 1,5GB, no limit sms + konsola PS za 150zł. Znajomy ostatnio z kodem z bankowym kodem wziął no limit za 129zł z rabatem 30% i xperia S za 1zł + 2GB. Jeżeli sprzedałby telefon, to no limit z 2GB kosztuje go 40zł/m-c. Pokaż mi zbliżoną ofertę u innych. Podstawowe multi plany też kasują konkurencję włącznie z PLay.

  • 0

    55.  2013-01-16 13:24:00

    2mln za 10 dni pracy, jakby mało kasy miał ...

  • 1

    56. ~  2013-01-16 14:18:28  host: 83.137.2.146

    Dlaczego nie zatrudnią Polaka ? A Jabczyński zarzekał się że Play woli takie pieniądze przeznaczać na rozwój firmy Play a tymczasem rozwija się menda żydowska i kolejny już raz Play płaci im żydom antyPOlakom taki haracz. Muszę przestał ładować kartę dla Playa.

  • 1

    57. ~  2013-01-16 16:18:18  host: v28-11.opera-mini.net

    wojewodzki na emeryture

  • 1

    58. ~  2013-01-16 20:35:03  host: gaja.tpnet.pl

    Też nie mieli kogo zatrudnić, tylko takiego wszarza? Play dużo stracił w moich oczach!

  • 0

    59. ~  2013-01-31 21:34:26  host: host-37-190-229-114.dynamic.mm.pl

    Ale Wojewódzki już jest z play od roku czy to będzie nawet dłużej, nie ma się czym podniecać. Jaka strategia, taka reklama - ja kibicowałem Heyah Leninowi, to play jest zupełnie średnie.

  • 0

    60. ~czerwona dynastia  2013-02-06 03:15:02  host: 83.137.2.150