Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wojewódzki reklamować będzie tylko smartfona? [wideo]

Wojewódzki reklamować będzie tylko smartfona? [wideo]

Q! 9 Sierpnia 2011 10:43

0 0

Kuba Wojewódzki, który został twarzą projektu testujsmartfona.pl, nie będzie brać udziału w innych akcjach marketingowych P4.

W zapisie wideo z konferencji na temat uruchomienia programu testujsmartfona.pl Bartosz Dobrzyński, szef marketingu P4, poinformował, że Kuba Wojewódzki będzie reklamować tylko jedną akcję operatora.

Według Dobrzyńskiego, P4 nie zamierza wykorzystywać w swoich przyszłych działaniach marketingowych twarzy Wojewódzkiego. Do tego projektu został on wybrany m.in. ze względu na swoją kontrowersyjność, co ma zwrócić uwagę klientów na ten właśnie program.






Dobrzyński nie obawia się również zakłócenia dotychczasowego wizerunku sieci. Według niego, wykorzystanie w kampanii Wojewódzkiego jest ryzykownym posunięciem, jednak wykorzystanie specyficznej osoby do tak specyficznej na polskim rynku akcji jest jak najbardziej trafnym posunięciem.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • -3

    1. ~  2011-08-09 10:45:24  host: z33-06.opera-mini.net

    Hmm to dosyć dziwna decyzja... Majewski będzie przez 2 lata twarzą PKO a tutaj zobaczymy Kubę tylko przez kilkanaście tygodni? To słabo...

  • -3

    2. ~FKuby  2011-08-09 10:50:17  host: z16-08.opera-mini.net

    Dpa! Wojewódzki podpisał umowę na 1,5 roku z P4. Był nawet wywiad. Tak więc nie piszcie głupot!

  • -2

    3. ~  2011-08-09 10:52:43  host: aepg145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    własnie, też słyszałem wyrażnie = okres 1,5 roku

  • 0

    4. ~  2011-08-09 10:53:06  host: z16-08.opera-mini.net

    Półtora roku w Play i 2,5mln zł ma. :)

  • 4

    5.  2011-08-09 11:03:03

    @2, 3, 4 - tutaj jest oficjalna informacja jednego z przedstawicieli operatora. I to u samego źródła. Jeśli się ona zmieni - uaktualnimy informację.

  • -2

    6. ~  2011-08-09 11:13:01  host: aepg145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie się pokapowali jednak, że odbiór jest nie taki jak oczekiwali, na portalach np. dziennik.pl ludzie byli bardzo oburzeni wysokością wynagrodzenia Wojewódzkiego...

  • -2

    7. ~  2011-08-09 11:14:04  host: 77-255-27-68.adsl.inetia.pl

    Hahah, dzielne P4 juz sie szybciutko wycofuje z chybionej idei... Nie potrafią przyznać się do błędu, typowe dla nich.

  • 0

    8.  2011-08-09 11:28:56

    Prywatna firma ma prawo zaplacic ile im sie podoba czy Wojewodzkiemu czy tez komus innemu. To ich kasa i oni albo odniosą sukces albo i nie

  • -2

    9. ~...  2011-08-09 11:35:42  host: 188.146.72.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Marcin G.: Jak sprzedać dobrze i szybko? Bartosz D. i sþółka: Dobrze i szybko! Tyle w temacie, reszta nie warta nawet komentarza na telepolis.

  • -5

    10. ~  2011-08-09 11:37:23  host: aepg145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad8, a ja myślę inaczej i co mi zrobisz?

  • -3

    11. ~  2011-08-09 11:43:37  host: z30-01.opera-mini.net

    Ten pan to powinien reklamować karme dla piesków. Taka reklama z białym pieskiem, chyba Bruno, który załatwia się na twardo.

  • 0

    12.  2011-08-09 11:55:18

    @10 - Co mam niby ci zrobic ? Mozesz sobie myslec jak chcesz. To tak jakbys mi zabronil kupic telefon za 4000zl ktory wart jest 1500zl , a co cie to obchodzi ile ja wydam? Moja kasa moj problem ze przeplacam czy wydaje duzo nie twoj interes. To samo tyczy sie Playa to prywatna firma nie idzie to z twoich podatkow.

  • 0

    13. ~Skull  2011-08-09 11:55:56  host: asa.multipr.pl

    @ 6- no i co z tego, ze ludzie sa oburzeni ? Przeciez wlasnie o to chodzilo, zeby wywolac kontrowersje!

  • -2

    14. ~  2011-08-09 12:04:46  host: 213-238-102-247.adsl.inetia.pl

    @13 - nie, chodziło o to, żeby Powiatowy stał się twarzą Play na 1,5 roku, za to zgarnął po ok. 50 gr od aktywnej karty SIM :-). Jednoznaczny negatywny odbiór (większy niż sie spodziewali), spowodował, że twarz nie będzie twarzą, a jedynie postać zostanie wykorzystana w wąskim zakresie. Zakresie, co do którego materiały już są pewni wyprodukowane. Nie twierdzę, że Wojewódzkiego ZUPEŁNIE nie zobaczymy w ciągu tego 1,5 roku. Będzie się gdzieś przewijał, głównie w odniesieniu do testowania smartfona, ale nie będzie twarzą. Dla mnie takie zatrzymanie się w pół drogi to wtopa roku. Nie wiem czego się spodziewali, odbiór postaci spokojnie można było przewidzieć.

  • 4

    15.  2011-08-09 12:11:04

    A co ich to obchodzi co myślicie o Wojewódzkim. Zrobią co chcą.

  • -4

    16. ~  2011-08-09 12:57:50  host: aepk69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ Rogi, mylisz, pilnie czytają fora, blogi i monitorują opnie ludzi, widać że nie masz pojęcia jak to w rzeczywistości wygląda.

  • 0

    18.  2011-08-11 22:42:33

    @17 kolego zanim zaczniesz wypisywać takie brednie najpierw sprawdź sobie co oznacza termin debil a dopiero potem pisz posty bo robisz z siebie pośmiewisko i sam pasujesz do definicji terminu, którego użyłeś :-). Wojewódzki może i jest kontrowersyjny ale głowę do interesów ma.

Dodaj swoją opinię