Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wojewódzki może wrócić do Play

Wojewódzki może wrócić do Play

WitekT 5 Grudnia 2011 11:31

0 0

Odbiór kampanii testujsmartfona.pl był bardzo pozytywny, zarówno na poziomie samych reklam, jak też towarzyszących im działań public relations i informacji w mediach - mówi w wywiadzie dla portalu Wirtualne Media Bartosz Dobrzyński, szef marketingu P4.



Reklamy z Kubą Wojewódzkim były dla wielu osób ciekawe i zabawne, więc zwróciły uwagę na promowaną w nich ofertę. A liczba negatywnych opinii była naprawdę minimalna - powiedział Dobrzyński.




Dodał, że Wojewódzkiego zaangażowano przede wszystkim do konkretnej kampanii. Nie wykluczył, że w bliższej czy dalszej przyszłości zostanie twarzą nowej oferty czy kampanii Play.



Jak z perspektywy czasu oceniasz zaangażowanie Wojewódzkiego przez Play?

Bardzo dobra decyzja
18.34%
Dobra decyzja
20.08%
Decyzja bez znaczenia
19.50%
Zła decyzja
8.69%
Bardzo zła decyzja
27.22%
Nie mam zdania
6.18%

Wszystkich głosujących: 518



Źródło tekstu: Wirtualne Media, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    16. ~  2011-12-05 12:04:24  host: host-89-231-204-36.dynamic.mm.pl

    ale cygany pozytywny odbior hahaha

  • 0

    17. ~  2011-12-05 12:05:27  host: 77-253-143-103.adsl.inetia.pl

    @4 - nauczyli czytać ze zrozumieniem? Roaming Orange nie ma tutaj znaczenia bo nawala styk - Play z operatorem stacjonarnym... Na zasięg nie narzekam, ale na jakość połaczeń przez ten styk, dotarło? Przecież nawet na forum jest wątek o tym...

  • 0

    18. ~  2011-12-05 12:06:33  host: 77-253-143-103.adsl.inetia.pl

    @5 - jakość pozostali operatorzy, TAKŻE WIRTUALNY MBANK MOBILE, działający NA TYM SAMYM roamingu co Play, może zapewnić dobrą jakość.

  • 0

    19. ~Nikt  2011-12-05 12:11:57  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @17 hmm, to zgłoś to do rzecznika Play, bo tutaj pewnie nie zauważy...

  • 0

    20.  2011-12-05 12:41:16

    Dobrzyński jak zwykle nie czyta Telepolis i nie śledzi profilu Facebookowego firmy. Wystarczy prześledzić oba i już wiadomo, że kampania z Wojewódzkim nie została ciepło przyjęta. Może on i jego 4G ciepło przyjęli tę kampanię :).

  • 0

    21. ~  2011-12-05 12:45:57  host: user-46-112-236-58.play-internet.pl

    @17 Możesz jaśniej? O jaki k... styk chodzi bo nie wiem z w czym rzecz?

  • 0

    22. ~  2011-12-05 12:48:26  host: v05-16.opera-mini.net

    Spoty w telewizji były fajnie pomyślane. Wiadomo, nie każdy musi przepadać za osobą Pana Wojewódzkiego ale obiektywnie patrząc na liczbę testerów/uczestników akcja im się bardzo udała i musiała mieć pozytywny oddźwięk.

  • 0

    23. ~ala  2011-12-05 12:51:00  host: user-31-174-44-42.play-internet.pl

    Pan Wojewódzki nie zachęcał mnie osobiście postawą w reklamie do zakupu. Lepiej już niech reklamują anonimy, a kasę na "twarz" utopić w lepszej ofercie dla Klienta.

  • 0

    24.  2011-12-05 13:09:38

    osobiscie uwazam ze jesli odbior byl pozytywny to tylko ze wzgledu na to ze ludki za darmo dostali tel z netem na 2 tyg :P

  • 0

    26. ~...  2011-12-05 13:34:24  host: 46.115.2.160

    To smutne, że połowa odpowiedzi jest za oszołomem na afiszu. Jeszcze gorsze jest to, że pewnie większość z głosujący oddziela postać od osoby. Dlaczego? Nie wiem. A chyba najgorsze jest to, że większość to ludzie młodzi. Prawdę mówiąc sam oglądałem tego dziadka jak chodziłem do liceum- myślałem że to fajny gość. Tymczasem to zwykły prostak, który myśli, że posiadanie IQ nieco wyższego od przeciętnej upoważnia go do bycia gburem.

  • 1

    27.  2011-12-05 13:36:53

    Reklamy z Kubą Wojewódzkim były dla wielu osób ciekawe i zabawne, więc zwróciły uwagę na promowaną w nich ofertę. A liczba negatywnych opinii była naprawdę minimalna - powiedział Dobrzyński. Co znaczy "minimalna"? Jak się założy, że minimum to poniżej 50% głosów, to rzeczywiście, nie trudno o spełnienie tego warunku.

  • -1

    28. ~  2011-12-05 16:47:33  host: public-gprs295682.centertel.pl

    Piszcie co chcecie ale chcialbym znowu zobaczyc Wojewodzkiego w reklamach play.

  • 1

    29.  2011-12-05 20:41:47

    To prawda, Wojewódzki jest samograjem, ale ja i tak wole postacie Rozumu i Serca z Funpack HD... Co do oferty Play ciekamy na wprowadzenie pakietów tv, ale w tym temacie chyba nie ma żadnych, prawda?

  • 1

    30. ~  2011-12-06 06:27:18  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    Wojewódzki musi odejść!

  • 1

    31. ~  2011-12-06 07:38:45  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    Zatrudnienie Kupy Wojewódzkiego było duzym błędem. Kampania kontrowersje wprowadza, co co tak naprawdę chodzi ale firma traci wizerunek. Trzeba wybrać, co dla Play jest obecnie ważniejsze. Sam Kupa Wojewódzki o ile jest śmieszny w esce rock, to w reklamie jest nudny i wcale nie jest zabwany.

  • 1

    32. ~Kupa Wojewiejski  2011-12-06 07:53:37  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    @31, Plej się nie umie reklamować inaczej jak robiąc wokół siebie szum (vide: rajd po Polsce "w poszukiwaniu BTSa"), a to mówi coś o zatrudnionych tam marketingowcach... Za co im płacą?...

  • 1

    33. ~  2011-12-06 08:08:34  host: ddc114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Litośći. Nie dość już było tego pajaca w TV? Play się chce z taką antypolską miernotą utożsamiać?

  • 1

    34. ~lol wut  2011-12-06 09:32:45  host: 178-37-239-155.adsl.inetia.pl

    to nie żaden Kuba tylko Pan Jakub Wojewódzki lat 48 :D prawie jak młodzież lol stylizacja na studenciaka to w jego przypadku totalny FAIL :]

  • 0

    35. ~  2011-12-06 12:14:14  host: afjv206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    On ma AŻ 48 lat? O_o Stylizację można zrozumieć o ile weźmie się pod uwagę 'target' jego zachowań, ale przecież on taki jest naturalnie! :D http://tnij.org/jakuba

  • 1

    36.  2011-12-08 12:54:36

    Tak do mnie trafili tymi spotami, że nawet nie kojarzę jaka była ich treść. Jedyne co pamiętam, to że Wojewódzki gadał sam do siebie.

Dodaj swoją opinię