Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wojewódzki i owsianka - nowa, interaktywna reklama [wideo]

Wojewódzki i owsianka - nowa, interaktywna reklama [wideo]

Q! 9 Marca 2012 09:01

0 0
Play przygotował nowy, interaktywny materiał filmowy z Kubą Wojewódzkim.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18. ~gggggga26  2012-03-09 10:30:29  host: 94.75.84.90

    Wkurzają mnie te reklamy...a moje zgłoszenie od 2 tygodni jest rozpatrywane i nie mogę korzystać z internetu w telefonie :-/

  • 0

    19.  2012-03-09 10:47:35

    @18 zmien operatora, wolny rynek mamy. Co do reklam to jedne są mniej udane drugie bardziej, do jakich ta zaliczyć?? Sam nie wiem, mi sie podoba i nadmienie ze używam Orange

  • 0

    20. ~kons  2012-03-09 10:50:14  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Drogi Jarku, wolę mieć śmieszną reklamę z Kubą niż pakiet 30 za 10, już wyjaśniam czemu: 1. Pośmieje się 2. Mam abonament, więc ten pakiet nie jest mi potrzebny do szczęścia 3. Pracuje jako konsultant i mam większą sprzedaż umów dzięki temu że nie ma tego pakietu. :)

  • 0

    21. ~romano  2012-03-09 11:03:13  host: a12.net145.okay.pl

    Nie mam playa, ale kto wie moze sie to zmieni. Za wojewodzkim nie przepadam, ale rekalama jest swietna poprawiła mi humor z rana ;)

  • 0

    22. ~  2012-03-09 11:29:54  host: p21-03.opera-mini.net

    Play najleprzy

  • 0

    23. ~  2012-03-09 12:08:56  host: bly32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie działa u mnie to coś. Możecie podać w jakiejś strawnej formie, bo nie chcę, żeby wyszło, że obrzucam błotem na pusto. Choć i tak wiem jak zareaguję na pajaca... ;)

  • 0

    24. ~jarek  2012-03-09 13:07:28  host: public-gprs248989.centertel.pl

    @kons, jedyny punkt, z którym mógłbym z Tobą polemizować, to nr 1- że to było śmieszne. W dwóch pozostałych Ciebie rozumiem i nawet nie podejmuję się kruszyć kopii, bo nie ma o co. @divhashmorex, robię to bezpłatnie:-) Ale warto było zaglądnąć na to forum, bo przy okazji zobaczyłem, że Play ma naprawdę grono oddanych i wiernych użytkowników. Myślałem, że takie emocje można przeżyć tylko na Żylecie warszawskiej Legii, a tu proszę- nawet na portalu o telekomunikacji nie brak adrenaliny:-) Tak czy inaczej- szczerze pozdrawiam:-)

  • 0

    25. ~PLANET  2012-03-09 13:07:33  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    #3 @Samuraj: ten IP to jest normalny IP z dostepu mobilnego... nie popadaj w paranoje. || BTW, nareszcie bardziej smieszna reklama, poprzednia edycja byla zenujaca :)

  • 0

    26. ~Szczęsław Kusiciel  2012-03-09 13:50:58  host: 178-37-63-215.adsl.inetia.pl

    I co w tym jest interaktywnego, po za tym, że trzeba kliknąć w coś, co i tak pojawi się za 8 sekund? Gdzie tu wybór, alternatywne wątki? Kupa a nie interaktywna reklama.

  • 0

    27. ~  2012-03-09 15:33:54  host: z52-11.opera-mini.net

    A gdzie ten ich 4G ? Muł i tyle.

  • 0

    28. ~Octopus  2012-03-09 15:48:12  host: nyj42.internetdsl.tpnet.pl

    4 G w pleju ? nigdy nie było.. i jeszcze długo nie będzie :)) do tego trzeba mieć szkielet a nie korzystać z dzierżawy. W3 nie zmniejszy stawek , a to ,że ułomni ludzie nie czytają regulaminów , tylko słuchają reklam - to inna bajka :))

  • 0

    29. ~  2012-03-09 16:08:26  host: blx225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za bezdennie głupia żenada...

  • 0

    30. ~  2012-03-09 16:18:25  host: p20-07.opera-mini.net

    Czy #10 to hotelarz i jego słynne 4g?

  • 0

    31. ~  2012-03-09 16:32:46  host: v20-14.opera-mini.net

    4G to okreslenie marketingowe na mobilny internet.

  • 0

    32. ~tomasz  2012-03-09 18:45:56  host: 89-79-169-209.dynamic.chello.pl

    hehehehe 31 pięknie ujęte :D zauważcie, że taka heyah nie wydaje na reklamy tyle co play który musi opłacić kube, a i tak dobrze sie prezentuja, mówię np o tych nowych po zmianie oferty.

  • 0

    33. ~  2012-03-10 09:59:52  host: user-164-127-68-88.play-internet.pl

    Zastanawia mnie, że przy każdym g*wnie od Play pojawiają się fapperzy. Ciekawe ile im Play płaci za "społeczne wspieranie" swoich wypierdów z pajacem powiatowym.

  • 0

    35. ~sss  2012-03-12 08:48:16  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    zamiast tych reklam trzeba było wrócic pakiet 30za10 i bez reklam było by wiecej klientów a z tym zasięgiem to ściema kilka razy reklamowałem to stwierdzili wina telefonu - wszystkie 4 mam popsute tylko włożę heyah i full zasięg

  • 0

    36. ~abonent innej sieci  2012-03-12 09:09:03  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Żenada, nie da się tego słuchać, strata kasy ale to wybór najlepszej sieci w Polsce...

  • 0

    37. ~  2012-03-12 10:11:55  host: z54-04.opera-mini.net