Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wojciech Wasilewski w zespole ZTE Polska

Wojciech Wasilewski w zespole ZTE Polska

sirmark 16 Maja 2017 13:58

1 0

zte

Do zespołu ZTE Polska dołączył Wojciech Wasilewski, który obejmie funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu na region Europy Centralnej i Wschodniej.
Zatrudnienie Wojciecha Wasilewskiego to początek budowania silnej pozycji ZTE w naszym regionie i udowodnienia jak wiele ZTE ma do zaoferowania klientom w dziedzinie najnowszych technologii - myślę tu o innowacyjności, wdrażanych patentach i rozwiązaniach o których będzie naprawdę głośno. Wierzę, że mając Wojtka w zespole, nasza marka będzie znacznie szerzej obecna w świadomości konsumentów i stanie się marką pierwszego wyboru ze względu na swoje innowacyjne rozwiązania - komentuje Kong Fanjun prezes ZTE Polska.

Wasielewski do roku 2005 związany był firmą Siemens, w której piastował stanowisko dyrektora ds. sprzedaży telefonów komórkowych na Europę Wschodnią. Następnie przez ponad 7 lat jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za sprzedaż produktów z kategorii telecom w polskim oddziale Samsunga. Ostatnio pracował dla marki Kazam na stanowisku wiceprezesa na rynki Europy Centralnej i Wschodniej.

Źródło tekstu: ZTE     

Dodaj do:

Tagi: zte | wojciech wasilewski | zte polska

w sumie: 4
 • 1

  1. ~śmiech na sali  2017-05-16 14:41:36  host: byg46.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "związany był firmą Siemens" - "dziennikarzu" czy ktoś robi Ci korektę? Zjadłeś "z"

 • 0

  2.  2017-05-16 14:42:37

  Myślałem że wraz z odejściem Witka skończyła się na tym portalu kronika towarzyska ws. szczurów i innych karierowiczów. Jak dla mnie , i myślę większości czytelników, nie jest istotne którego iksińskiego chińczyk klepie po plecach.

 • 0

  3.  2017-05-16 14:43:43

  1 - a Tobie ktoś robi korektę?

 • 1

  4. ~śmiech na sali  2017-05-16 15:11:50  host: byg46.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @1
  subtelna róznica jest taka, że mnie za pisanie bzdetów nie płacą :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet