Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wojciech Wasilewski rozstał się z Samsungiem

Wojciech Wasilewski rozstał się z Samsungiem

WitekT 19 Czerwca 2012 19:48

0 0
wasilewskimWojciech Wasilewski, dyrektor odpowiadający za sprzedaż i marketing urządzeń mobilnych w polskim oddziale Samsunga, rozstał się z firmą - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Wasilewski stanowisko piastował od listopada 2005 roku. W tym czasie ponad ośmiokrotnie zwiększył udział Samsunga na polskim rynku. Wcześniej przez 5 lat pracował w Siemensie, gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż telefonów w regionie Europy Wschodniej.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    3. ~koles  2012-06-19 20:24:58  host: apn-46-76-143-203.dynamic.gprs.plus.pl

    Czyli wolny wakat jest?

  • -1

    4. ~  2012-06-19 20:34:28  host: 178.73.49.129

    Ojej. To teraz istnieje zagrożenie, że naganiaczy forumowych nie będą finansować.

  • 0

    5. ~  2012-06-19 21:15:20  host: 87-205-129-76.adsl.inetia.pl

    @3 Wakatu nie ma, bo Rychu po Wojtku się szykuje.

  • 0

    6. ~ciekawski  2012-06-19 21:23:02  host: user-46-112-152-199.play-internet.pl

    5: Jaki Rychu?

  • 1

    7. ~Ktoś  2012-06-19 22:05:22  host: ip-78-30-120-4.free.aero2.net.pl

    @3 A może być zajęty wakat? :P

  • 0

    8.  2012-06-19 22:51:26

    "W tym czasie ponad ośmiokrotnie zwiększył udział Samsunga na polskim rynku" - coś z Siemensem nie poszło mu tak różowo. Do sukcesu to każdy się przyznaje (albo to Telepolis tak go uhonorowało w ramach własnej kreatywności).

  • 0

    9. ~  2012-06-19 23:40:34  host: user-46-112-161-98.play-internet.pl

    Proszę o konkretną informację w jaki sposób ten dyrektor osobiście zwiększył udział produktów firmy?

  • 0

    10.  2012-06-20 07:38:49

    Jeśli twierdzicie że gościu zwiększył udział Samsunga w naszym rynku ośmiokrotnie to mogliście również napisał że spowodował upadek Siemensa, byłoby to równie prawdziwe.

  • 0

    11. ~me  2012-06-20 07:54:07  host: 89-74-188-105.dynamic.chello.pl

    alez bzdury piszecie i zazdroscicie czlowiekowi - jest napisane iz w Siemensie odpowiadal za sprzedaz na okreslonych rynkach, a wiec nie byl dyrektorem i nie odpowiadal przy tym rowniez za marketing. A wlasnie takie stanowisko mial w Samsungu - czy ktos z Was zna jego zakres obowiazkow jakie posiadal w obu firmach? Bo ja nie. A prawda jest taka, ze pod nim jako dyrektorem Samsung poczynil na naszym rynku gigantyczny postep i tylko ludzie w Samsungu wiedza czy to jego zasluga czy nie. I chcialbym jeszcze zazdrosnikom przypomniec, ze akurat w PL Siemens niemal do konca sprzedawal sie calkiem przyzwoicie.

  • 0

    12. ~a_lex  2012-06-20 08:09:39  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    #11 - Bo też nikt się nie czepia człowieka, tylko sposobu w jaki informacja jest zredagowana.

  • 0

    13. ~lukasm  2012-06-20 08:22:56  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #6: nie znasz Rycha???

  • 0

    14. ~kormoran  2012-06-20 08:45:17  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Być może teraz za dwukrotnie większą pensję ściąga go do siebie HTC lub LG?

  • 0

    15.  2012-06-20 08:45:27

    Skoro polski oddział Samsunga nic nie robi i za nic nie odpowiada, to po co istnieje? W innych krajach jest podobnie, więc zlikwidować wszystko oprócz centrali w Korei! A czemu jest tak, że w jednych krajach Samsungowi idzie lepiej, a w innych gorzej? Zastanówcie się trochę, zanim zaczenicie się dalej czepiać...

  • 0

    16.  2012-06-20 09:04:01

    WitekT - Nikt nie mówi że oddział za nic nie odpowiada, jednak gdyby Samsung nie rozwinął skrzydeł to nawet siedemnastu świetnych kierowników marketingu by ich nie sprzedało, więc stanowczo przeceniacie zasługi w/w kierownika, dzięki temu artykuł wygląda na tendencyjny i tego się czepiamy.

  • 0

    17. ~Adam  2012-06-20 09:40:13  host: www2.euron.pl

    A teraz pan Wojciech Wasilewski idzie do Nokii i dopiero wszystkim pokaże! :)

  • 0

    18. ~  2012-06-20 09:53:50  host: z56-05.opera-mini.net

    Ja obstawiam, ze idzie do Huawei ;-)

  • 0

    19. ~Szacun  2012-06-20 10:29:29  host: acdq64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wojtek, Twardy byłeś. Ale wielki szacun za zorganizowanie sprzedaży, za ustawienie pastelowych, za świetnie wyniki. A ci wszyscy malkontenci, pracujacy za 1200 w recepcji salonu komórkowego niech się lepiej zamkną.

  • 0

    21. ~Antoni  2012-06-21 11:34:28  host: 94.42.238.230

    Niewątpliwie rola dyrektora w jakiejkolwiek firmie będącej oddziałem dużego koncernu jest przeceniana. Głównym zadaniem takiej osoby zatrudnionej w polskim oddziale jest realizowanie wytycznych centrali, oraz dbanie o niskie koszty, zwłaszcza osobowe. Własne pomysły, a zwłaszcza przeszkadzanie w realizacji wytycznych są bardzo niemile widziane.

  • 0

    22. ~ja  2012-06-21 12:44:00  host: pd95c4588.dip0.t-ipconnect.de

    Wojtek ma jaja i tyle w temacie! Twardy gość, który wie czego chce!

  • 0

    23. ~rs  2012-06-28 13:23:48  host: 46.205.53.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    żeby samsung się rozpadł

Dodaj swoją opinię