Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wodoodporny wyświetlacz OLED

Wodoodporny wyświetlacz OLED

Q! 23 Kwietnia 2009 11:26

0 0

oled waterJapońska firma Ito Electronics zaprezentowała nowy rodzaj wyświetlacza wykonanego w technologii OLED. Jego główną cechą ma być odporność na wodę.

Oznacza to, że nowe wyświetlacze mogą bez problemu pracować pod powierzchnią wody. W przyszłości znajdą więc one zastosowanie nie tylko w wodoodpornych telefonach czy zegarkach, a także w wielu innych urządzeniach czy miejscach.
Na chwilę obecną żadne bliższe szczegóły na temat nowego rodzaju wyświetlacza, poza zaprezentowanym zdjęciem, nie są znane. Nie wiadomo także kiedy takie ekrany mogłyby się pojawić na rynku, a tym bardziej jaka mogłaby być ich orientacyjna cena.

Źródło tekstu: DigiTimes, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~asurbanipal  2009-04-23 12:15:17  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    Ale wypas, można się utopić z wyświetlaczem, i się nie zniszczy. Może sobie ktoś znajdzie później :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet