Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wnioski Netii i NASK-u złożone

Wnioski Netii i NASK-u złożone

WitekT 5 Sierpnia 2005 19:10

0 0

Trzy podmioty - Netia Globe, Netia Świat oraz NASK - złożyły wnioski o rezerwację częstotliwości dla radiowych sieci dostępu abonenckiego.

O rozstrzygniętym pod koniec lipca przetargu pisaliśmy w tej wiadomości.
Urząd, po wpłynięciu wszystkich wniosków o rezerwację, wystąpił do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o wydanie opinii. Przed wydaniem decyzji o rezerwacji częstotliwości dla tych firm Urząd będzie musiał także rozpatrzyć odwołanie złożone przez PTK Centertel. Według komisji przetargowej, oferta Centertela nie została zakwalifikowana do oceny merytorycznej z powodu uchybień formalnych. Zdaniem przedstawicieli operatora komórkowego, zastrzeżenia te nie są zasadne i nie dawały podstaw do odrzucenia jego oferty.

URTiP planuje przeprowadzić jesienią tego roku 317 powiatowych przetargów na częstotliwości 3,6-3,8 GHz dla lokalnych dostawców.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~msr  2005-08-06 12:34:47  host: ws194.internetdsl.tpnet.pl

    tylko nie nask

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet