Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce znów darmowy numer w Simplusie

Wkrótce znów darmowy numer w Simplusie

WitekT 11 Maja 2007 15:38

0 0
Prawdopodobnie wkrótce w ofercie Simplusa pojawi się ponownie promocja pozwalająca na wykonywanie darmowych połączeń pod jeden wybrany numer w sieci - powiedział na lajfczacie Rafał Ceranowicz, jeden z odpowiedzialnych w Polkomtelu za ofertę prepaid.

Aktualna promocja Taniej po Doładowaniu, obniżająca koszt połączeń i SMS-ów wewnątrz sieci do odpowiednio 18 groszy i 1 grosza, trwa do 5. czerwca.

Poprzednia promocja z darmowym numerem po doładowaniu - Dlaczego nie! - trwała od połowy stycznia do początku kwietnia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~  2007-05-11 21:10:15  host: acmg241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28 jest opłacony do 2 czerwca, i jak doładujesz jeszcze jedną 50 też będzie do 2 czerwca, ponieważ w simplusie się ważności konta nie sumują, takie rzeczy to tylko w erze.

  • 0

    30. ~Pawel  2007-05-11 21:14:17  host: w3cache.dialog.net.pl

    nie SUMUJA ale brany jest ostatni termin, czyli powinno byc 3miesiace od teraz, ze nie sumuja to wiem, ale wtedy by bylo +3m, a nie 3m od dzis

  • 0

    31. ~Pawel  2007-05-11 22:08:23  host: w3cache.dialog.net.pl

    Znalazlem, szajs poprostu. Każde jednorazowe zasilenie konta kwotą wymaganą w regulaminie promocji Mix (30 zł i 50 zł) lub większą, niezależnie od momentu jego dokonania, przedłuża okres ważności konta, tylko i wyłącznie, o 30 dni liczonych od dnia zakończenia poprzedniego okresu ważności. Czyli 1czerwca przejde na simplus i zrobie teleprzelew kasy na sim+

  • 0

    32.  2007-05-11 22:17:47

    simplus szedł zawsze o krok dalej ,więc myslałem ,ze przynajmniej teraz choć dorównają PLAY-owi i doczekam się 0,49 zł do wszystkich sieci/min, ale niestety,teraz juz zawsze pozostaną chyba z tyłu

  • 0

    33. ~  2007-05-11 22:22:34  host: acmg241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    32 nie rośmieszaj mnie mam simplusa tyle tyle lat i wiem jedno simplus ostatni obniża ceny!!!

  • 0

    34. ~r  2007-05-11 22:49:46  host: chello087207229190.chello.pl

    #32: potwierdzam, simplus zawsze szedł o krok dalej. Ale niestety z tyłu hehe I tak mu pewnie zostanie tym bardziej, że zadufany Jarek twierdzi, że simplus to prepaid numer 1. Ciekawe w czym? Olewczym stosunku do klienta.

  • 0

    35.  2007-05-12 00:21:13

    31- Paweł nie zrobisz przelewu z mixa na simplusa!!

  • 0

    36. ~Pawe  2007-05-12 08:42:33  host: abpo195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    35 Wiem, ale przejde na simplusa bez straty kasy i wtedy zrobie przelew na moj nr sim+ :)

  • 0

    37. ~FF  2007-05-12 21:04:51  host: bk66.internetdsl.tpnet.pl

    Paweł zawsze też możesz część kasy sprzedać na allegro teleprzelewem, jak stwierdzisz że masz jej jednak za dużo :) Mam pytanie odnośnie darmowego numeru. Czy te kody co były w promocji wczęśniejszej "Dlaczego nie!", aby wybrać darmowy numer, one będą ważne w tej nowej promocji? Pytam teraz bo karta mi się kończy przed tą promocją, i tak bym sobie już wstukał na zaś, bo potem jak mi wychodzące zablokuj ąmoże być ciężko. Z góry dzięki za odpowiedź

  • 0

    38.  2007-05-13 08:29:47

    Najlepsza promocja jaka była w simplusie to rozmowy po 5 groszy przez całą dobę do simplusa w pakiecie za 5 zł. Mielismy do wykorzystania 100 minut przez cały miesiąc. Obecna promocja 18 gr za minutę i ten darmowy numer to już straszna kicha.

  • 0

    39. ~  2007-05-13 18:57:44  host: acmk226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stz jakby dali tą promocję 5 groszy na stałe, to by zbankrutowali, ludzie lawinowo kupowali startery simplusa, i gadali po 5 groszy w całej sieci, a później starter kosz, bo ograniczenie było jeden pakiet na miesiąc, ale co tam może o to im chodziło by sobie statystykę ponabijać ? Przez to nabijanie statystyk, tylko mamy taki burdel w prefiksach a nie inny, już jest coraz więcej kombinacji numerów. A wracając do tematu jeśli chodzi o powtórzenie promocji "Dlaczego Nie" to dziwi mnie że tak na nią każdy teraz czeka! Pamiętam jak wchodziła ona, to każdy tylko krytykował że to, a tamto że to jedna wielka lipa, a teraz już każdy tylko czeka! Dowód link do promocji :http://telepolis.pl/news.php?id=7279 (co dał już Witek wyżej). Reasumując mam simplusa ładnych parę lat, 50 zł starcza mi zawsze na trzy miesiące, i tak akurat się załapałem na "Dlaczego Nie", a teraz znów się załapałem na "Taniej po doładowaniu" Możliwe że jak będę musiał doładować konto, to się znów załapię na darmowy numer, więc skoro i tak muszę doładować konto, a promocja jest to co mam narzekać? Znając życie promocja zacznie się wtedy kiedy skończy się "tanie po doładowaniu" czyli w okolicach 5 czerwca .

  • 0

    40. ~lenka  2007-05-13 22:05:18  host: host-89-229-248-193.grudziadz.mm.pl

    ten sim+ to wielka paranoja nie maja aktualnych promocji pokazanych tylko z przed roku..a do tego nawet nie napisza jak zrobic gdy cie rozlancza po 2 sekundach totalna paranoja

  • 0

    41.  2007-05-14 09:38:49

    ~lenka - rozłącza Cię? no nic dziwnego - awaria platformy sprzed półtora roku przecież ciągle trwa ;-)

  • 0

    42. ~sob  2007-05-20 16:17:06  host: ip-83-2-97-79.static.xcore.pl

    mam sim+ 5lat a od roku mnie dobija, rzucilbym go lecz ma plusa cala rodzina- niech obn. cene poza plus , jesli nie to 6 czerwca bedzie to dla mnie sim- .

  • 0

    43.  2007-05-21 12:19:34

    a wie ktoś może czy w mixie plusa też bedzie cały czas ta usługa darmowego numeru do jednej osoby w plusie?

  • 0

    44.  2007-05-21 12:20:59

    40. mnie jakoś nie rozłącza a miałem wcześniej simplusa przez prawie 3 miesiące,przeszedłem teraz na mixa w plusie i wszystko jest dobrze.

  • 0

    45. ~  2007-05-26 07:28:43  host: uharc.net

    moze by tak w sami swoi taka promocje zrobic a nie tylko simplus

  • 0

    46. ~r  2007-05-26 17:03:52  host: chello087207229190.chello.pl

    ja już nie skorzystam. Wolę płacić po 35gr za swojaków w Playu. Nie do siedmiu osób lecz do wszystkich hehe

  • 0