Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce wideopołączenia w TP

Wkrótce wideopołączenia w TP

WitekT 8 Sierpnia 2006 23:39

0 0

W Telekomunikacji Polskiej rozpoczął się projekt Lokalna Platforma SIP Softphone, Videotelephony. Testowane rozwiązanie ma umożliwiać abonentom wykonywanie połączeń głosowych oraz, co najważniejsze, wideopołączeń przy wykorzystaniu aplikacji instalowanej na komputerze.

Wdrożenie nowej platformy w sieci TP planowane jest do końca roku. Firma planuje zrealizować usługę przy współpracy z Wirtualną Polską, która będzie ją promowała.




Klienci TP mogą już wykonywać rozmowy telefoniczne przez Internet w technologii VoIP. Jednak w przypadku usługi telefonia internetowa tp klienci używają tradycyjnego aparatu telefonicznego podłączonego do modemu Livebox tp. Korzystając z nowego rozwiązania potrzebny będzie jedynie komputer z zainstalowaną stosowną aplikacją.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2006-08-09 08:50:56

    haha i będzie się nazywało SpikTP -jestem na 100% pewny - zaborcza po**a firma ,nic własnego palanci nie umieja wymyślic tylko
    @puja :P jak ja ich nie cierpię!

  • 0

    7. ~D  2006-08-09 09:21:08  host: 80.51.255.150

    Boże... Mam pocztę w serwisie WP a to jest powiązane z TP. Bleeeeee

  • 0

    8.  2006-08-09 09:37:50

    a jak reklamują neosstradę - już od 28 zł miesięcznie - oszuści

  • 0

    9. ~RobertD  2006-08-09 10:09:59  host: 213-238-120-239.adsl.inetia.pl

    No to powstanie coś w rodzaju Skypa z tą różnicą że rozmowy pomiędzy użytkownikami będą płatne :P

  • 0

    10. ~ma  2006-08-09 10:14:56  host: aug242.internetdsl.tpnet.pl

    Nie oszuści mam tą Neo i chodzi ok. Capie...
    poprostu trzeba się wyspać i potem zjeść śniadanie a nie pieprzyć farmazony-jakby nie było zawsze jest żle -marnoty.....

  • 0

    11.  2006-08-09 10:40:33

    remik. a jak op reklamuja telefonu za 1 zł to jest ok?? albo banki rata juz od ..... bilety lotnicze za od 1zl....kurcze normalnie wszyscy nas wkrecaja albo tylko tych co jaraja sie reklama i zobacza tel za zeta biegna do salonu i tam okazuje sie ze bedzie za zeta przy abo za 200 :)) widze ze ty tak robisz :))

  • 0

    12. ~getITright  2006-08-09 11:04:25  host: phantom.teldom.pl

    @andrzejTP - taaa, tylko że niektórzy "wkręcają" (jakie wkręcają ? po prostu po chamsku próbują oszukać) bardziej, a niektórzy mniej, a TP jest w Polsce na samiutkim szczycie oszustów i naciągaczy, nikt nie przebija TP, więc nie porównuj MORDERCY do ZŁODZIEJASZKA kradnącego pomidory ze straganu, że tak się wyrażę :))) co do telefonu za 1zł, to przecież tyle płacisz, tylko że przy podpisaniu umowy, ale TYLE PŁACISZ - 1zł, a w TP płacisz 28zł tylko przez 1/3 trwania umowy !!! Więc de facto jest to kłamstwo - NIE MASZ INTERNETU 512 ZA 28zł !!! bo po roku płacisz 56zł !

  • 0

    13.  2006-08-09 13:38:14

    Drodzy panowie związani z TP. Pieprzycie głupoty aż strach. Ale rozumiem, że wam za to płacą więc musicie. Ale nikt średnio inteligentny na wasze brudne gierki się nie nabierze. Co do telefonów reklamowanych "od 1 zł" to przy wyższym abonamencie mogę go wziąć właśnie za 1 zł i tyle mnie on kosztuje. Op mi nie każe po roku dopłacić brakujące 300zł. Natomiast nie ma możliwośći wzięcia neo za 28zł bo cena najtańszej neo to średnio 47zł. Więc nie kłamcie albo idźcie szukać naiwnych gdzie indziej, frajerzy.

  • 0

    14.  2006-08-09 13:40:18

    #12: całkowicie się z Tobą zgadzam :). TP jest na szczycie oszustów.

  • 0

    15.  2006-08-09 13:44:18

    w sumie się dziwię że TP nie wprowadziła umowy na neostradę na 10 lat. Wtedy mogliby dać pierwszy rok za złotówkę a następne 9 lat po np. 60zł. I jakie piękne reklamy by były. Neostrada już od złotóweczki! Toż to hit byłby. Banda kretynów i złodziei!

  • 0

    16.  2006-08-09 13:50:46

    Np. chello nie reklamuje że ma internet od złotówki choć jak się podpisuje umowę na rok to dają 2 miesiące po złotówce. No i co tepsiani oszuści ? Jak wyglądacie teraz z tą swoją trzyletnią umową?

  • 0

    17.  2006-08-09 13:57:33

    ok inaczej to dla czego nie masz pretensji do UPC ze nie daja ci neta za 1 zł przez caly okres trwania umowy tylko przez dwa miesiace dla czego nie masz pretensji do ery ze daje ci dodatkowy pakiet minut przez 6czy 12 miesiecy to sie tyczy wszystkich op. i tak juz jest tylko inni nie sa krytykowani bo lepiej jechac po tp i nikt mi nie placi za to co tu pisze to jest moje zdanie wszyscy staraja sie pokazac niska cene czy to tp czy dialog czy netia problem polega na tym ze ci co nie czytaja regulaminu maja potem pretensje mysla ze dostana neta np za 1zł przez caly okres umowy dodatkowo modm za zeta i darmowe rozmowy zreszta twoje chello robi podobnie

  • 0

    18.  2006-08-09 14:00:36

    ja widzialem na necie reklamy chello za 1 zł co prawda byla gwiazdka ale to jest w tej chwili malo istotne

  • 0

    19.  2006-08-09 14:02:25

    i przestn p... fakty sa takie ze wszyscy tak robia tylko ze wiekszosc widzi tylko to co tp robi

  • 0

    20. ~1  2006-08-09 15:01:57  host: host-ip26-138.crowley.pl

    najlepiej kazde komentarze andrzejaTP omijac i nawet nie czytac a co dopiero z tym prostym czlowiekiem dyskutowac na jakis temat. Jest juz tak wyprany w tp ze biedak niech sobie popisze, wygada sie i nie bedzie mial juz takich mysli samobojczych ze jest z tp:)

  • 0

    21.  2006-08-09 16:03:26

    #20 hihi, zgadza się. Ja nie widziałem takiej reklamy że sprzedajemy chello od 1zł miesięcznie. Doskonale wiedziałem ile będę płacił za chello a że była promocja i oferowali 2 miechy po złotówce plus kablówka 2 miesiące po złotówce to wziąłem. Co miałem płakać że mi dają zaoszczędzić ponad 200zł? A TP chce nałapać naiwnych, żeby potem płakali i płacili. I to przez 3 lata. Takie są fakty. Trzeba omijać TP szerokim łukiem hehe.

  • 0

    22.  2006-08-09 16:05:16

    bo firma która podstępem próbuje osiągnąć korzyści materialne i narazić klienta na straty powinna być zamknięta.

  • 0

    23.  2006-08-09 16:10:45

    Powinna tu pani Ania wkroczyć i zasunąć TP karę za niedozwolone praktyki.

  • 0

    24. ~ptok  2006-08-09 16:15:38  host: chello084010246137.chello.pl

    chello easy za 33 zł miesięcznie
    Tylko teraz chello easy za 33 zł miesięcznie przez 14 miesięcy - tylko tyle płacisz średnio (2 miesiące po 1 zł, kolejne 12 miesięcy po 39 zł).

    Tak wyglada reklama chello. Myślę, że jest o wiele uczciwsza niż oszukańcza reklama telefrancy.

  • 0

    25. ~telekomunikator  2006-10-01 19:49:00  host: 54-do2-1.acn.waw.pl

    remik - nie masz pojęcia jak mali operatorzy robią swoich klientów w jajo...a bluzganie na tp jest po prostu trendy:)))

Dodaj swoją opinię