Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce w Energisie pojawi się nowy inwestor

Wkrótce w Energisie pojawi się nowy inwestor

WitekT 29 Września 2004 11:21

0 0

W ciągu trzech - czterech tygodni powinny się zakończyć rozmowy w sprawie pozyskania inwestora finansowego przez Energis Polska, niezależnego operatora telekomunikacyjnego. Firma ma nadzieję, że w I kwartale 2005 r. zaoferuje swoim klientom szerokopasmowy dostęp do Internetu w technologii DSL.

Energis nie ujawnia z kim rozmawia oraz jak duże zaangażowanie przewiduje tajemniczy inwestor. Uzyskane pieniądze spółka chce przeznaczyć głównie na inwestycje.
Firma od kilkunastu miesięcy przygotowuje się do świadczenia usług szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii DSL. W tej chwili trwają rozmowy z TP nad modelem współpracy. Spółka rozmowy chciałaby zakończyć jeszcze w tym roku, a od początku przyszłego przedstawić swoją ofertę klientom. Firma chce wprowadzić usługi DSL zarówno dla klientów biznesowych, jak i - we współpracy ze swymi partnerami, z którymi świadczy usługi wdzwanianego dostępu do Internetu - klientów TP.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet