Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce "Nowy Twój Mix" w Orange

Wkrótce "Nowy Twój Mix" w Orange

WitekT 2 Lipca 2007 23:58

0 0

Po odświeżeniu oferty Orange Go przyszedł czas na ofertę Mix. Tu jednak nie będzie żadnych rewolucyjnych rozwiązań, a każdy, kto śledził ostatnie zmiany w Orange bez problemu zgadnie, jakie stawki będzie miała oferta Nowy Twój Mix na połączenia do Plusa i Ery oraz Play (oczywiście wyższa).

Nowy Twój Mix będzie występował w wariantach za 25, 30, 50 i 75 zł. Nowością jest stawka 30 zł, wycofano opcję za 10 zł. Minuta połączenia do Ery i Plusa kosztuje 0,60 zł, zaś do Play - 0,75 zł.




Trzy droższe warianty będą miały dodatkowy pakiet minut do wykorzystania w sieci - np. w opcji za 30 zł będzie dodatkowe 30 minut. Będzie można oczywiście dokupić minuty w sieci w każdej opcji - 60 minut za 5 zł do wykorzystania przez 30 dni.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46.  2007-07-03 15:39:06

    a orange stara sie nadgonic konkurencje, stara... i jakos jej to kiepsko idzie!

  • 0

    47. ~przemek24l  2007-07-03 15:52:07  host: blk93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czytałem i jednak zakończę przygodę z orange Dzięki za pomoc

  • 0

    48. ~donek  2007-07-03 16:10:27  host: don86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moze nie jest to rewolucja ale zawsze zmiana na lepsze, kto wie może niedługo do nich przejde

  • 0

    49. ~kinga  2007-07-03 17:24:08  host: 212.160.172.70

    do ~przemka24l: to prawda: dostajesz 50zł doładowania + 50%abonamentu i dostajesz to na cały okres umowy, czyli 12m-cy,ale tylko wtedy gdy nie bierzesz telefonu.Jeśli nie jest ci w tej chwili potrzebny telef.,to śmiało możesz przedłużyć i płacąc 75zł abonam. masz na koncie 162,5zł.Pracuję to wiem....

  • 0

    50. ~SiwY  2007-07-03 17:49:32  host: klient-75-213-164.petrus.com.pl

    No wszysto fajnie, tylko kiedy pojawi się więcej szczegułów???

  • 0

    51.  2007-07-03 18:20:37

    .............................................. NIECH SIę JESZCZE ZA ABONAMENT WEZMą ZDZIERCY ..............................................

  • 0

    52. ~Darox  2007-07-03 19:23:28  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Siec Orange to siec szukająca kretynów, którzy zapłacą drożejza mniej. Wczoraj dowiedziałem się, że mój znajomy /za bardzo się nie zna na telefonii/ przedłużył w Orżnąć umowę. I go orżneli. Nie targował się i łyknął co mu dali. Miał abo 25PLN i przedłużył też na 25PLN - za to mu dali 33minuty (bez telefonu). Myslałem, że padnę ze śmiechu.

  • 0

    53.  2007-07-03 20:00:39

    Ciekawe kiedy zaproponuja jakis nowy abonament z cenami ok 50-60 gr do wszystkich i sms za 15 gr. Muszą to wprowadzić bo inaczej zginą.

  • 0

    54.  2007-07-03 20:13:45

    (41) PingNoMore - ok,to skoro Era,i plus też chyba płacą więcej to dlaczego tylko w Orżnąć jest wyższa stawka ? i jeszcze jedno - jak Play jest inną siecią ? - bo korzysta z sieci Plusa ?:/zabij mnie,bo dalej nie kapuję:P

  • 0

    55.  2007-07-03 20:14:37

    nMonster - już zginęli,tylko jeszcze o tym nie wiedzą:)

  • 0

    56. ~look  2007-07-03 20:21:40  host: 87-205-227-19.adsl.inetia.pl

    Nie zginą, nie zginą... tak czy inaczej Orange ma swoich klientów i nadal będzie ich miało. Bo jak dla mnie jednakowa stawka do wszystkich to wielkie badziewie i nikt mi nie powie ze to jest dobra rzecz. Gdyby ta stawka była niższa to może była by dobra ale narazie nie jest. A ja z Orange jestem zadowolony.

  • 0

    57. ~kaśka  2007-07-03 21:14:10  host: debica-nat.mtnet.com.pl

    mam pytanko.Czy jeśli dzis podpisałam umowe zetafon w orange go to czy mogę przejść na nowy orange go? czy mogę poruszac sie jedynie miedzy go a pop?

  • 0

    58. ~konsultant  2007-07-03 21:16:03  host: byu12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mo|esz przechodzi z jednej taryfy na karte do drugiej. ale wazne jest tylko i wylacznie utrzymanie konta, nie polecam doladowywac w zetafonie kartami 5 zeta. jakiego fona kupilas?

  • 0

    59.  2007-07-03 21:19:06

    W tej chwili to Era ginie.Co jakis czas operatorzy zmieniaja cennik i przez pewien czas sa niby lepsi od pozostalych.

  • 0

    60.  2007-07-04 00:58:43

    #39 pijesz do mnie, a nawet sie nie przedstawisz?? oj.. bardzo brzydko..;]

  • 0

    61.  2007-07-04 08:53:30

    Jest juz nowsza wersja newsa - wyglada ten nowy mix calkiem obiecujaco :)

  • 0

    62. ~Jacua  2007-07-06 15:24:25  host: abzf29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do Darox: A co ty myślałeś że płacąc 25 zł miesięcznie dostanie nie wiadomo co? To najniższy możliwy wariant więc nie oczekuj jakiś kokosów.

  • 0

    63. ~Lukasz2983  2007-07-07 20:12:22  host: 212.160.172.70

    Za 25 zl w Twoj Mix i przedluzenie umowy po raz drugi dostalem dodatkowo: 20 zl do abon. i 12,50 zl za cos tam, kasa do wykorzystania w sieci. Mnie to odpowiada. Razem mam 25 + 20 + 12,50 = 57,50 zl placac tylko 25 zl :-)

  • 0

    64. ~tokil  2007-07-16 17:02:10  host: cop5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez sie zastanawiam nad przejsciem do nowego Mixa. Mam swiadomosc, ze to nie abonament i nie dostane tyle znizek, ale i place mniej, wiec to w miare oczywiste :)

  • 0

    65. ~Ewcia  2007-07-30 17:24:39  host: cwv19.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam pytanko.Pod jaki numer trzeba wysłać sms-a żeby przyjść z Nowy Orange Go do POP-a?? Albo pod jaki numer wysłać smsa zeby mieś sms-y po 1gr lb 6 gr w Nowy orange go???

Dodaj swoją opinię