Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce nowy Mix w Erze

Wkrótce nowy Mix w Erze

WitekT 7 Maja 2008 10:17

0 0
W połowie maja Era wprowadzi nową ofertę Mix. Znane są już wiodące telefony nowej promocji.

Głównym, promowanym telefonem będzie Samsung SGH-F250, który dostępny będzie tylko w Erze. Innymi wiodącymi telefonami będą m.in. SonyEricsson W200i w zestawie z głośnikami, Samsung SGH-J700, Nokia 3110 classic, Sagem my511X oraz LG KP235.

Dalsze szczegóły już wkrótce.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2008-05-07 10:54:57

    @8: Zgadzam się. Może jak Era wprowadzi nowego mixa to w Plusie też się coś ruszy na co bardzo liczę:)

  • 0

    11. ~jojo  2008-05-07 10:56:15  host: eev138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    e - wiem, że to nie wszystkie dostępne. Chodziło mi jedynie o to, że już teraz (w "starym" mix-ie) można znaleźć w coś ciekawego. Telefony wiodące z "nowego" mix-a, to nic specjalnie ciekawego, te same są i w "starych". Myślałem po prostu, że wprowadzą jakiś "extra" telefon wiodący, a tu trochę lipka. Pewnie, mnie ceny też najbardziej interesują, a jeszcze bardziej możliwość ich skutecznego obniżenia. ;-)

  • 0

    12.  2008-05-07 11:00:56

    Ruszy w Erze, ruszy może i u reszty ;) Czekamy... bo te Mixy u naszych operatorów już dość wysłużone są. Strzelam, że to będzie obniżenie cen do 60/15gr, ale skrócenie ważności zdrapek (czyli coś jak w Play).

  • 0

    13. ~hero  2008-05-07 11:06:54  host: dpd128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefony wiodące to zwykle te , które będą sprzedawane po 1 pln, aby zebrac jak najwięcej biedniejszych klientów, pewnie za 60 - 99 będą już nowsze modele, też zauważyłem aktywnośc i zmiany w Erze, abonamenty wprowadzili moim zdaniem lepsze niż poprzednie, to i w Mix im wierzę :)

  • 0

    14. ~Pu94  2008-05-07 11:42:32  host: acbx50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez mi sie wydaje ze staraja sie nabrac ludzi w abo potem w mixa i na koncu w tt robiac nowe promocje. Niech rozreklamuja bardziej te darmowe gg i niech przestnaa sprzedawac jakies sagemy tylko telefony podobne cenowo ale zeby mialy te jave chociaz na 1 bo toz to zal .

  • 0

    15. ~mm  2008-05-07 14:02:05  host: bdo20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co sądzicie o mixie w playu??????????

  • 0

    16.  2008-05-07 14:16:14

    daremny

  • 0

    17. ~gaultier  2008-05-07 16:04:19  host: aawk160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za nawyk nazywania darmowymi usług za które się płaci? O ile mi wiadomo gg nie tylko nie jest darmowe w erze, ale będzie jeszcze droższe niż było.

  • 0

    18. ~zonk  2008-05-07 16:07:30  host: ackr160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najlepszy mix tylko w PLUSIE!

  • 0

    19. ~pepe  2008-05-07 16:13:26  host: apn-77-115-106-112.gprs.plus.pl

    problem: czy może mi ktoś zdradzić czego się powinienem spodziewać oraz jakie kroki poczynić, bo jestem w plusie 4 lata i 7 m-cy a teraz 22 kwietnia skończyła mi się umowa; o przedłużenie miałem 1 telefon 3m-ce temu i cisza! abo mam 65 zł ale przez ost 2 lata średnia rachunków jest ponad 100zł (ze 110-120), płacone wszystko w terminach; byłem wczoraj w salonie aby o sobie przypomnieć i zacząłem pytać o przeniesienie nr-u do innej sieci, a laska za biurkiem odp mi ale ani razu nie pytając czy może jednak bym został! niech ktoś zdradzi jakiś sposób na jak najlepsze warunki bo w zasadzie to nie chce mi się nigdzie przenosić, przedłużyć bym chciał na rok biorąc minuty a nie telefon. jak dostaną papiery podpisane już o chęci przeniesienia to się do mnie odezwą aby ponegocjować czy już nie będzie odwrotu? dzięki wszystkim za rzetelne odpowiedzi, pp

  • 0

    20. ~skalarek  2008-05-07 16:20:20  host: nat10.siec.alfa.pl

    przypuszczam że będzie to oferta typu Mega FUN z miesięcznym zobowiązaniem 50 złotych... Ale to czysta spekulacja z mojej strony ;) Pamiętamy że niedawno Era wprowadziła Mega FUN 30 zł. W tej ofercie F250 jest po 99 zł/36 m-cy i 249 zł/24 m-ce. Zatem przy zobowiązaniu 50 zł/m-c mógłby być rzeczywiście telefonem wiodącym przy umowie na 24 m-ce z ceną poniżej 100 zł ;)

  • 0

    21. ~wer  2008-05-07 16:26:45  host: dqa165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ gaultier - to prawda,że obecnie tygodniowo płaci się 1.5 pln za GG, ale potem nie płacisz nic, czyli dokładniej -nie płacisz za transmisję danych, co wychodzi bardzo tanio, ale oczywiście nie darmowo. stąd pewnei te nieścisłości w ocenie GG

  • 0

    22. ~skalarek  2008-05-07 16:36:47  host: nat10.siec.alfa.pl

    #15 mix w Playu ma pewne zalety zwłaszcza dziś, gdy likwidowane są stare abonamenty i karta: premia przy doładowaniu, jednolita cena minuty + premia "zbieraj minuty". Minimalne zobowiązanie miesięczne w tym mixie to 25 zł/m-c. Zalety są. Są też niestety wady: ważność konta nie sumuje się jak na przykład w TT, ceny telefonów nie powalają choć te w promocji "Playfon" mogą być ma przykład J750 za 49 zł/24 m-ce swobodnie konkuruje cenowo z takim Mega FUN 30 Ery ;) Zdaje się że dziś wypuścili nowy cennik telefonów w Mixie Play ale najlepsze ceny są i tak w promocji "Playfon" a tam cennik obowiązuje ok końca kwietnia już :)

  • 0

    23. ~orangutan  2008-05-07 17:44:56  host: eel247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a może w nowym mixie ery będą darmowe rozmowy i smsy z jednym wybranym numerem era/heyah? wiem ,że to raczej marzenie ściętej głowy ale uważam ,że właśnie takich rzeczy brakuje w mixach ery

  • 0

    24. ~ambrelka  2008-05-07 18:05:06  host: chello087206030004.chello.pl

    Coś mi sie wydaje że zostawią Tak-TakFon i wprowadzą mixa w stylu oranżady.

  • 0

    25. ~dt  2008-05-07 19:14:07  host: wap.plusgsm.pl

    pepe- zadzwon pod 2601 popros o polaczenie z DOPL i z nimi mozesz negocjowac. Po tym telefonie bedziesz mial aktywny darmowy nr 2699 do konsula z dopl.

  • 0

    26.  2008-05-07 20:49:56

    #25 a co to jest DOPL?

  • 0

    27.  2008-05-07 20:52:16

    bardzo fajne telefony daja, J700 i 3110c to narpawde fajne telefoniki, no era ostatnio bardzo aktywna ciagle cos wypuszcaja ale to i dobrze im wiecej tym jest w czym wybierac

  • 0

    28.  2008-05-07 21:25:03

    "Dalsze szczegóły już wkrótce" - dalsze komentarze również...

  • 0

    29. ~dt  2008-05-07 22:37:54  host: wap.plusgsm.pl

    DOPL = Dzial Obslugi Programow Lojalnosciowych. Tam sie zajmuja ANU i PWA czyli umowami bez i z telefonem.

Dodaj swoją opinię