Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce nowe urządzenia w Erze Domowej

Wkrótce nowe urządzenia w Erze Domowej

WitekT 9 Stycznia 2007 12:36

0 0
W usłudze Era Domowa i Era Firmowa pojawią się wkrótce dwie nowości sprzętowe - bramka GSM i kolejny telefon imitujący stacjonarny.

sagem rl300 Niedługo w ofercie pojawi się bramka GSM - Sagem RL300. Proste urządzenie pozwoli na podłączenie dowolnego, kablowego telefonu stacjonarnego po złączu RJ11 - także bazy DECT. Dodatkowo, dostępny powinien być także Jablotron GDP-02.

Na razie nie są jeszcze znane ceny urządzeń. Era przedłużyła dziś promocje do 5. marca, jeszcze bez zmiany jakichkolwiek warunków.

Szerzej o stacjonarnych usługach sieci Era pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2007-01-09 13:24:41

    ja czekam na WLR by Plus, podobno w pierwszym półroczu ma być ;)

  • 0

    6. ~andrew  2007-01-09 13:36:55  host: dop171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja rozważam wzięcie domowej dla babci, która zwyczajnie przepłaca w TP.Ja mam ere i jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    7. ~erafan  2007-01-09 14:59:35  host: chello084010022007.chello.pl

    popieram 3. i 6. - gdyby nie trudnosci z przenoszeniem numeru z T(...)Psa dawno bym babci zalozyl Ere Domowa...

  • 0

    8. ~mirekb  2007-01-09 15:00:28  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    tez bym wzial bo za 30pln najtansze abo to dobra oferta..mam ten socjalny w tp ale poszedlbym do konkurencji jak nic..20rozmow po3 minuty akurat na mamy gadanie by starczylo..ale poczekajmy:zmieni sie to w tym roku sekundowki wprowadza do takich ofert..osobiscie czekam na polkomtel(cos w stylu-przeniesc nr z tp do polkomtela i abo 20pln 40min rozmow na stacjonarki sekundowo lub sekondowo 20min na komorki..)to będzie realne.era dobrze kombinuje,nie ukrywam ze zaskoczony bylem totalnie tym ze era ma stacjonarne numerki..ale ten zasieg...

  • 0

    9. ~Marek Opalek  2007-01-09 15:35:39  host: 195.189.142.200

    Zasięg!

  • 0

    10. ~Marek Opalek  2007-01-09 15:38:08  host: 195.189.142.200

    Zasięg! Dlaczego tak słaby zasięg Ery?!

  • 0

    11. ~Rutek  2007-01-09 16:01:45  host: ayl129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla uściślenia informacji tutaj podanych: W Era Firmowa od dziś - Jablotron GDP-02 GRAND za 99 zł netto w obu przypadkach abonametowych czyli 15 zl/bez minut/ oraz 90 zl/1000 minut/.

  • 0

    12. ~Krzys1  2007-01-09 16:07:36  host: chello084010220157.chello.pl

    tkubon: Taaak małe firmy spokojnie wywalą TP i zaczną płacić Erze za minutę tyle co w TP za impuls (3 minuty). Już widzę te tłumy właścicieli małych firm w salonach....

  • 0

    13. ~zb  2007-01-09 16:28:47  host: dov193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    potrzebny jest taki zastępczy do tp operator, I ta oferta jak na razie zmierza w dobrym kierunku.Poza tym wyróżniają ją czyste zasady, bez poukrywanych zapisów kruczków.

  • 0

    14. ~tomy  2007-01-09 17:57:05  host: 80.54.48.5

    Nareszcie jakiś operator zaczyna myśleć. Mam nadzieje ze wprowadza niedługo sekundowe naliczanie i możliwość przenoszenia numeru z tp. Przydałyby się także wyższe abonamenty z większą ilością minut

  • 0

    15. ~Rutek  2007-01-09 18:47:12  host: ayl129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomy... w Era Domowa oraz Firmowa naliczanie sekundowe to standard bez opłat, także rachunek szczegółowy jest za darmo

  • 0

    16. ~tkubon  2007-01-09 19:09:49  host: 81-223-222-194.paris-lodron.xdsl-line.inode.at

    ***Krzys1:A czemu nie? Firmy, ktore nie przekraczaja 1000min miesiecznie i nie dzwonia zbyt duzo za granice? Wiadomo, ze jakoscia rozmow to sie do Tepsianego ISDNa np. nie umywa, ale jest to bardzo sensowna oferta. Nie wiem czy da sie wlasnie obnizyc jakos te rozmowy miedzynarodowe. Chyba tylko dzwoniac przez karty zdrapki ;)

  • 0

    17. ~realista  2007-01-09 20:16:56  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    co z tego jak zasięg ery jest do bani

  • 0

    18. ~bie  2007-01-09 20:28:53  host: rtr-22.core.lanet.net.pl

    racja z zasięgiem, u moich teściów to tylko plus chodzi, orange to mam w pasie 2 metrów i wiem że era nie lepiej, jak to będzie plus sprzedawał to tam cała wieś odpłynie z TPSY a z nią pół Polski, bo dla nas internetowych chłopców to będzie raczej skype, dziś o tym piszą o onecie (współpraca z Nokią)

  • 0

    19. ~ki  2007-01-09 20:29:14  host: chello087207208022.chello.pl

    era firmowa plus betamax wdzwaniany i mamy 20 gr/ godzinę z abo=10 PLN :)

  • 0

    20.  2007-01-09 21:42:23

    no dokladnie betamax rządzi. a jak ktoś nie ma neta to zestawiamy połączenie dowolna w miarę nowa komórka z operą mini 3 na pokładzie. człowiek loguje sie na swoje konto i dzwoni gdzie chce. zamiast narzekać ze drogo trza troche ruszyć główką i kciukami ;-))

  • 0

    21.  2007-01-10 00:07:43

    To jest fakt - zasieg Ery -tragedia , moim rodzicom tak samo odradzam Ere - u nich nawet ta strefa chyba by nie dzialala - bo w domu loguja sie do okolo 6bts oddalonych od 2km do 10km !!!

  • 0

    22.  2007-01-10 12:38:24

    jednym działa, innym nie.Ważne z tego wszystkiego, że Era słucha uwag i coś próbuje poprawić.

  • 0

    23.  2007-01-10 15:39:40

    dobrze, że coś takiego era stworzyła.Im większy wybór tym większa walka o klienta. TP już nie jest jedyna oferująca usługi telefonii stacjonarnej.

  • 0

    24. ~elektromechanik  2007-01-21 21:45:18  host: abzr190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mieszkam w powiecie Nowe Miasto Lub. zasięg ery jest bardzo słaby z okna mojego domu widzę antenę ery oddaloną o 3km a telefon odbiera stacje oddalone o 20km czy to jest niedbalstwo ery???

Dodaj swoją opinię