Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce nowe telefony w Play

Wkrótce nowe telefony w Play

WitekT 4 Czerwca 2007 21:34

0 0
W połowie miesiąca Play rozszerzy paletę dostępnych telefonów o kolejną markę.

W końcu w ofercie pojawią się oczekiwane telefony SonyEricssona. W połowie miesiąca pojawi się przynajmniej jeden w cenniku. Oczywiście 3G.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 154
  • 0

    135.  2007-06-13 12:22:39

    Ja sie nie dziwie ze operatorzy promują telefony klasy K510i, w koncu ma wszystkie funkcje na których oni ZARABIAJĄ (MMS, WAP, Java, itp.), zdjęcia o rozdzielczości 3,2 Mpix nie da sie wysłać MMsem więc oni nic z tego nie mają :)

  • 0

    136. ~hmm  2007-06-13 15:36:44  host: 212.122.214.240

    @endriurz że Z400 nie ma w salonach Ery to nie dziwota - kogo może zainteresować ten telefon w ich ofercie :) ? A oferta Play gdy dojdą SE i powolutku kolejne modele będzie już kompletnie nie do pobicia w kategorii "uniwersalne". Faktem jest że do wszystkiego dopłacają ale działają tak samo jak kiedyś trójca. One też na początku dużo dopłacały. Więc to są koszta które firma uwzględnia w swojej działalności i dlaczego my klienci mamy z tego nie korzystać ? :)

  • 0

    137. ~konsultant  2007-06-13 15:44:33  host: 0375.smevpn.tpnet.pl

    W Zawierciu nie ma go od 2 tygodni. Jak pytam to mówią, że czekają na dostawę, i że zmieniaja magazyn i dltego to tak długo trwa.

  • 0

    138. ~hmm  2007-06-13 16:04:03  host: 212.122.214.240

    @konsultant właśnie przeglądam mapę kraju i już wiem gdzie jest Zawiercie :D to ta słynna miejscowość pmiędzy Koziegłowami, Szczekocinami i Siewierzem ?? A może tak do Częstochowy ?? I po kłopocie.

  • 0

    139. ~hmm  2007-06-13 16:08:02  host: 212.122.214.240

    @konsultant a poza tym co to za kłopot zadzwonić do sprzedawcy w Dąbrowie Górniczej czy Katowicach ?? hmm ta mapa nawet fajna jest :)

  • 0

    140. ~  2007-06-13 19:14:02  host: p07-06.opera-mini.net

    WitekT, daj juz jakies info na temat tego modelu SE. Nakreciles nas juz w tym newsie, ale przydałoby sie juz cos wiecej...

  • 0

    141.  2007-06-13 19:23:29

    Na jednym z for internetowych koleś 1 czerwca napisał, że w czerwcu play wpowadzi abo dla firm, starter za 9zł i nokie n95. Jedno już się sprawdziło ;) Czekamy na resztę ;)

  • 0

    142. ~kania  2007-06-13 19:26:13  host: dqd195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może jeszcze nie ma żadnych konkretó w tej sparwie...szperałąm troszkę w necie, bo też jestem zainteresowana,ale nic nigdzie nie ma:(

  • 0

    143. ~konsultant  2007-06-13 19:59:23  host: byn34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm Z tych okolic jestes??

  • 0

    144. ~BO  2007-06-13 20:09:11  host: 87-205-200-251.adsl.inetia.pl

    ~konsultant: umowę spisywałem ok 15 min. W tym większość czasu szukałem łatwego do zapamiętania numeru :) Zapłaciłem 99zł za tel i wio :) Co do telefonu to się nie wypowiem bo od dnia kupa wylądował na allegro :)

  • 0

    145. ~t-bag  2007-06-13 21:44:32  host: nat-mo2.aster.pl

    wkrotce to oni moge zostac bez nadajnikow przy pierwszych nieporozumieniach z plusem i niech lepiej tym sie zajma a nie jakimis pierdolami i niepotrzebnymi bajerami he he

  • 0

    146. ~aaa  2007-06-13 22:01:43  host: 213-238-125-229.adsl.inetia.pl

    umowa z plusem jest zawarta na czas nieokreslony i zadna ze stron nie moze wypowiedziec tej umowy !!!!!!!!!!!

  • 0

    147. ~kam  2007-06-13 22:37:10  host: acok108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś w poprzednich postach napisał, że ALL wprowadzali w piątek. Czyli wprowadzą 15stego w PIATEK w poł. miesiąca.

  • 0

    148.  2007-06-14 11:25:51

    @kam nie wszystko ;) Np startety po 9zł ;) Ale też mam nadzieje, że jutro się wyjaśni wszystko.

  • 0

    149. ~3m  2007-06-14 13:19:52  host: aid18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe kiedy do oferty trafią modele z dzisiejszej prezentacji:)

  • 0

    150. ~pepes  2007-06-14 17:27:43  host: ayj91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak;) w play'u nie ma zadnej oplaty aktywacyjnej numeru:D

  • 0

    151. ~nortonec  2007-06-14 22:09:06  host: 85.219.193.52

    a jak można zamówić telefon w PLAY na abonament poprzez telefon? BO do najbliższego sklepu mam dosyć daleko

  • 0

    152.  2007-06-14 23:17:49

    Przed chwilą odpisał mi rzecznik prasowy play ;) Napisał, że modeli nie może podać, ale do oferty zostaną wprowadzone nowe oferty jeszcze w czerwcu ;) @nortonec dzwonisz do nich i przychodzi kurier ;) Nr to bodaj 801 88 00 00 sprawdz na playmobile.pl

  • 0

    153. ~bartek  2007-06-15 20:40:02  host: router.klaudyny.waw.pl

    jak sprawdzic stan konta w play?>?>

  • 0

    154. ~bartek  2007-06-15 21:07:19  host: router.klaudyny.waw.pl

    dobra juz wiem: *101# play jest fajny :D

Dodaj swoją opinię