Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce nowe taryfy w Plusie

Wkrótce nowe taryfy w Plusie

WitekT 29 Kwietnia 2006 19:45

0 0
Od przyszłego tygodnia rozpoczynają się szkolenia sprzedawców Plusa dotyczące nowej oferty dla klientów indywidualnych.

Na razie nie są znane żadne szczegóły nowej oferty. Według zapowiedzi przesłanych do sprzedawców nowa oferta ma być rewelacyjna, a podobnej na rynku jeszcze nie było.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 79
  • 0

    60. ~lenox  2006-05-01 23:10:06  host: phantom.teldom.pl

    *blums - "Jeśli cena miałaby spadać, to do jakiej kwoty? 15gr. za minutę? 5gr.?" NO JASNE ! czemu nie ? "dalsze obniżki cen mogą spowodować paraliż (Polkomtel) działania platformy." hehe dobre :D jakoś w erze która ma więcej użytkowników żadnego paraliżu nie było, więc jest to tylko kwestia niekompetencji a nie przeciążenia sieci.

  • 0

    61. ~lenox  2006-05-01 23:17:43  host: phantom.teldom.pl

    *bobo - "Dotychczasowa oferta cenowa Plusa jest wystarczająco atrakcyjna. Nie ma potrzeby obniżania cen na połączenia lub smsy." a ty co ??? wolisz mieć drożej niż taniej ?!? dla mnie niech obniżają ! bo JA na tym zyskam. Ale przedewszystkim to powinny stanieć telefony w ofertach abonamentowych, bo są wyraźnie droższe niż np. w GB, czy Niemczech w abonamentach podobnej wysokości i nie mówcie że tam minuty są droższe bo w abnonamencie "three" minuta kosztuje 60gr w przeliczeniu ! a do abo dodają motorolę V3x za darmo, u nas żaden operator nawet nie ma tego modelu w ofercie (!)

  • 0

    62. ~patark  2006-05-02 00:29:12  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Jeśli chodzi o ceny na zachodzie, to trzeba wiąć pod uwagę to, że u nas są niższe zarobki, ciekawe ile tam można rozmawiać za tamtejszą średnią krajową, a ile u nas. Sądzę, że to dopiero byłoby dobre porównanie.

  • 0

    63. ~matcin  2006-05-02 09:07:59  host: biz94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam w erze 80 minut do wszystkich sieci za 40zł+K700 za 49zł! wziołem ten zestaw pół roku temu i jestem zadowolony.Akurat mi to wystarcza.Bardzo tanio telefon zakupiłem w tej promocji-pamiętam te kolejki.Plus obniży ceny,konkurencja za nim też i znowu będzie najdroższy a pozatym ma najdroższe telefony na rynku to też ma znaczenie!

  • 0

    64.  2006-05-02 09:57:51

    wilku: Dostałem taki rabat, gdyż już po raz drugi nie brałem telefonu, a i mam trochę znajomości w salonie firmowym Plusa.

  • 0

    65. ~badenov  2006-05-02 11:58:07  host: 82.160.255.199

    Zmiana z maxprofit na biznesklase to była raczej zmiana na gorsze więc sądze, że u indywidual;nych będzie tak samo

  • 0

    66.  2006-05-02 12:04:43

    ***Majk - 40min + 300min/12mies = 65min/mies to lepiej było wziąść tak-taka chyba ze dostałeś do tego jakiś telefonik w TT za 25zł masz 86min do ery i na stacjonarne albo 42 min do wszystkich dochadzą jeszcze promocje doładowań tańsze zdrapki na allegro i brak cyrografu czyli umowa suck :)

  • 0

    67.  2006-05-02 14:14:27

    No to zaczekamy i zobaczymy jak bardzo te taryfy będą korzystne dla userów:)

  • 0

    68. ~lenox  2006-05-02 20:13:46  host: phantom.teldom.pl

    *patyryk - no myślę że wyglądało by to mniej więcej tak: Polak za średnią krajową może wygadać powiedzmy 3000 minut, przy czym 50% polaków pracuje za tysia (a nie 2500zł) czyli może ok 1000-1500 minut, a taki Anglik może za średnią krajową wygadać jakieś 15000 minut, przypominam że pensja minimalna w GB wynosi 30zł za godzine... *matcin - ceny telefonów mają DECYDUJĄCE znaczenie, jak ktoś nie chce dotowanego telefonu to po jaką cholerę mu umowa ?!? jak lepsze warunki ma w pre-paidzie, np. w TT po 8 miesiącach 59gr do wszystkich, nawet w biznesowych ofertach jest droższa minuta, albo np. w Samych Swoich 24gr na stacjonarne, a do reszty 66gr, tak więc dla mnie trzeba być idiotą żeby podpisywać umowę bez telefonu, niestety w Polsce mamy problem, bo u wszystkich operatorów ceny telefonów są RABUNKOWE, np. telefon z umową na dwa lata potrafi kosztować więcej niż w PRE-PAIDZIE w GB !!! albo np. nokia N70 w sieci "three" jest za darmo do abonamentu za 180zł miesięcznie, niby wysoki abonament, ale nie na ich zarobki, a pozatym UMOWA NA ROK, czyli na nasze warunki (gdzie umowy podpisuje się na 2 lata) to tak jak by abonament wynosił 90zł, a w Polsce w orange nawet przy umowie na dwa lata z abonamentem 300zł (!!!) za nokię N70 TRZEBA JESZCZE DOPŁACIĆ ! Dodam jeszcze że w tym abonamencie za 180zł mamy 300 minut, czyli minuta wychodzi po 60gr !!! I jakoś w GB gdzie przecież operatorzy mają o wiele wyższe koszty działalności, to jakoś jednak na takich ofertach zarabiają, wniosek z tego taki że u nas przez oligopol mamy prawie zerową konkurencję, a przez to jesteśmy delikatnie mówiąc ożynani przez naszych operatorów :(

  • 0

    69. ~Damian  2006-05-02 21:31:35  host: acll196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus nieskonczoność to był strzał w 10 niestety teraz jest przenoszenie numeru dzwonie na numer 601-XXX-XXX a to się okazuje że jest numer np. w erze, i trzeba się na własną odpowiedzialność dowiedzieć w jakiej sieci jest ten numer. Mam nadzieje że jeśli będą nowe taryfy, to i starzy użytkownicy będą mogli zmienić na nową taryfe. Plus może i czasem jest drogi, ale pierwszy wprowadza nowości, pierwsi 30 sekundówki, mmsy itp. jedno mnie ciekawi jak by dziś wyglądał rynek telefoni komórkowej gdyby nie heayh, pamiętajmy to oni rozmienili 2 zł za minute, i wprowadzili sekundówki pozdrawiam :)

  • 0

    70. ~tom  2006-05-02 22:07:01  host: 116.156.rev.vline.pl

    a ja mam w Erze 500 minut do wszystkich sieci za 200zl czyli minuta za 40groszy brutto:)inne oferty chowaja sie gleboko!!

  • 0

    71. ~  2006-05-03 01:10:25  host: 80.55.135.142

    ja tez mialem u wszystkich ,a z era jestem od poczatku i do tego zadowolony :)
    era nowy komfort 30 gr/min .

  • 0

    72. ~sympatyczny  2006-05-03 11:42:08  host: chello081018196007.chello.pl

    *lenox: wez w tej swojej kalkulacji pod uwage jedna rzecz. nasze sieci wystartowaly jakies 3-4 lata pozniej. dlatego mozna zalozyc ze sa te 3-4 lata opoznione w splacaniu kredytow za maszty i realizowanie zyskow, itp. poza tym przecietne wydatki Brytyjczyka na telefon sa wyzsze niz Polaka i bedzie tak niezaleznie od tego czy minuta w Polsce bedzie kosztowac 30 groszy czy dwa zlote. dlatego potrafie zrozumiec ze operatorzy, skoro zarabiaja mniej na nas niz ci brytyjscy, gdzies te pieniadze musza znalezc... no ale poza tym to tez uwazam ze cena Nokii N70 i innych porownywalnych jest smieszna i polski operator wcale by nie zbankrutowal gdyby udostepnil ja nieregonowcom za jakies 300 zlotych w srednich abo... (przeciez to juz nie jest zadna nowosc) :/

  • 0

    73. ~koral  2006-05-03 17:19:50  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Ile ja już razy słyszałem to hasło, że oferta jakiej jeszcze nie było. Idę o zakład, że zrobią jakąś kosmetykę tylko i dla szarego człowieka z abo 25-70 zł dużo się nie zmieni.

  • 0

    74. ~PLUS MINUS  2006-05-03 19:37:45  host: aczr74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja wam mówie że na gadaniu sie skończy... tak jak wielkie rewolucje miałbyć z Orendzem... i co jest.. sami wiecie.. ale cóż moze Plus nas zaskoczy i w abonamencie za 25 zeta bedzie 250 darmowych minut i SE K750i za 1 zł... W koncu nasz klient nasz PAN... pozdrowionka dla wszystkich... :)

  • 0

    75. ~ciekawy  2006-05-04 10:06:16  host: uv190.internetdsl.tpnet.pl

    Szkolenia się już pewnie zaczęły. Sprzedawcy mogli by sprzedać pierwsze informacje na temat nowych taryf!
    Czy opłaca się czekać z przedłużenbiem umowy czy brać już teraz w starych taryfach?

  • 0

    76. ~stz  2006-05-04 11:20:32  host: aaxx173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój znajomy powiedział mi, że na szkolenie jedzie w poniedziałek.

  • 0

    77.  2006-05-04 11:30:02

    to napisz w poniedzialek czy wtorek co tam na tym szkoleniu mial:] ciekawe..czego sie dowiemy nowego :)

  • 0

    78. ~pawcio1611  2006-05-04 12:13:43  host: mail.poczta-polska.pl

    i z tego jesteś dumny?
    dymają nas nie gorzej od TP a ty się jeszcze cieszysz

  • 0

    79. ~jasam  2006-05-08 18:14:40  host: net83.supernet.pl

    byłem w salonie - pan szpatułkonosy powiedział ze ciekawe skąd wiem o tym ze mają być nowe taryfy;] i że są to informacje nieprawdziwe. Jak podałem parę szczegółów, m.in. o tym od kiedy mają szkolenia, to powiedział, że za parę dni już ta promocja wejdzie. Ale na tęchwilę jeszcze nic nie wiadomo:/

Dodaj swoją opinię