Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce nowe taryfy dla indywidualnych w Erze

Wkrótce nowe taryfy dla indywidualnych w Erze

WitekT 27 Marca 2008 15:37

0 0

Era wkrótce wprowadzi nowe taryfy dla klientów indywidualnych pod nazwą Nowa Era. My pierwsze szczegóły prezentujemy już teraz.

Nowa Era

20

40

60

80

100

120

200

Usługi w ramach abonamentu

Abona- ment

20 zł

40 zł

60 zł

80 zł

100 zł

120 zł

200 zł

Minuty

30

70

120

170

220

280

500

lub

SMS-y

90

210

360

510

660

840

1500

Minuty do UE

nie

tak

Cena usług poza abonamentem

Minuty do wszyst- kich oprócz Play

0,59 zł

0,49 zł

Minuta do Play

0,72 zł

SMS

0,20 zł

MMS

0,40 zł


Uwagi do tabelki:
minuty w ramach abonamentu wymieniają się na SMS-y w stosunku 1:3,
od abonamentu za 80 zł, minuty wliczone w abonament można wykorzystać także na połączenia do sieci stacjonarnych w krajach UE.




Dostępne pakiety do wykupienia w ramach sieci Era i stacjonarnych (bez Heyah):
całą dobę 35 minut za 10 zł lub 70 minut za 20 zł,
w sobotę i niedzielę - 200 minut za 10 zł lub 2000 minut za 20 zł (większy pakiet dopiero od abonamentu za 40 zł),
w sobotę, niedzielę oraz codziennie od 16 do 7 - 200 minut za 15 zł,
wybrany numer - 200 minut za 10 zł lub 2000 minut za 20 zł,
5 wybranych numerów - razem 200 minut za 15 zł lub 2000 minut za 30 zł,
500 SMS-ów wymienialnych na 100 MMS-ów za 5 zł,
transmisja danych - 5 MB za 5 zł (takt 50 kB), 50 MB za 15 zł (takt 100 kB) oraz 500 MB za 50 zł (takt 100 kB). Dwa najwyższe pakiety obejmują dodatkowo transmisję danych poprzez hotspoty Ery.

Niewykorzystane minuty w ramach pakietu nie przechodzą na następny miesiąc. Nie można ich wykorzystać na wideopołączenia. Nie można mieć aktywnego więcej niż jednego pakietu danego rodzaju.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 443
  • 0

    424. ~denis  2008-04-03 07:43:28  host: nat.mtk-tv.pl

    # 423 sorry podalem minuty w promocji,ale i tak za 40 zl 143 minuty do wszystkich + 1000 minut do play + sms po 0.15 gr do wszystkich+ promocje czyli bonus kwotowy.Jak na razie nikt nie daje 143 minut za 40 zl do wszystkich.

  • 0

    425. ~tony  2008-04-03 20:14:37  host: 213-238-121-210.adsl.inetia.pl

    dla stałych mają 70 min za 25 zł na przedłużenie i tam jeszcze podobno coś więc nie jest źle :)dodatkowo można mieć paczkę sms 500 szt za 5 zeta :)na miesiąc

  • 0

    426. ~denis  2008-04-03 20:46:06  host: nat.mtk-tv.pl

    425 to dziwne bo jak tydzien temu negocjowalem z boa warunki przedluzenia to nic takiego nie bylo,mimo to nadal play lepszy, w abo 50 + promocja daje 204 do wszystkich i to dla nowych.sms do wszystkich 11gr to bedzie mniej wiecej to co 500 za 5zl w erze jezeli to prawda co piszesz,no i te 1000 w sieci co miesiac.

  • 0

    427. ~  2008-04-03 21:11:37  host: 83.220.103.95

    bo ta oferta jest od dziś ,a oferta dla stałych abonentów to miód na moje serce. Jednak Klaus Hartman nie rzucał słów na wiatr :] dobrze ,że wymieniam telefon w maju :D

  • 0

    428. ~tony  2008-04-03 21:42:19  host: 213-238-121-210.adsl.inetia.pl

    tak to jest oferta od dzisiaj i podobno można jakoś dobierać pakiety do abonamentu a ceny pakietów wahają się od 5 do 20 zł jest 2000 min co miesiąc z jednym lub 5 numerami i kilka innych rzeczy więc jak dla mnie jest super a te ceny są z cennika a nie promocyjne więc jak wejdzie promocja na to to w ogóle będzie wypas :)

  • 0

    429. ~  2008-04-03 21:56:54  host: host-89-228-18-38.zamosc.mm.pl

    420 to ja. jestem konsultantem w erze, większość znajomych i współpracowników ma w erze i 70% moich połączeń to era więc mi sie opłaca.Nowy Aneks jest mocny nie ma co ukrywać za 45zł ma się 120minut/360sms(Nowy klient ma taka ofertę za 60zł) i telefon k770i za 1zł lub 49 nie pamiętam dokładnie, V8 za 49zł, 6300 za 49zł,reszty cen niestety nie pamiętam. Dodatkowo pakiety sms 500szt m-sc/ za 5zł, 2000 minut na weekendy i wieczory od 16,00 do 7,00 za 15 czy 20zł. Wiec naprawde jeżeli ktoś potrafi dobrze dobrac dla siebie abonament wq stosunku do swoich potrzeb to może sobie stworzyc naprawde bardzo dobra ofertę. pozdrawiam

  • 0

    430. ~10 lat w ERA  2008-04-04 13:53:03  host: proxy-chscce02.bms.com

    Te taryfy to koszmarna lipa, miałem przygotowaną specjalną oferte na przedłużenie (kolejne) umowy, i znikła mi z dnia na dzień, w srodę dzwoniłem do BOK potwierdziłem, była, a w czwartek pojechałem do Salonu i mogłem sie jedynie cmoknąc w d.... Właśnie wysłałem fax z rezygnacją z 2 numerów. Nie będą się gnojki z ERY mną wycierać. Jak im ARPU, już i tak są na 3 miejscu w Polsce, jak ich Play przeskoczy po takim traktowaniu 10-letnich klientów to może zmienią politykę. Na drzewo z takimi ofertami, było 4000 min dodatkow na 24 cykle dla stałych abonentów i znikło, a wy się podniecacie 500 sms za 5 zł. Szkoda gadać

  • 0

    431. ~do 430  2008-04-04 16:02:13  host: bec96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    większość chwalących ofertę to dzieciaki i handlowcy z salonów Ery więc się nie dziw, że podniecają się sms-ami :) Chyba, że ktoś chce płacić za abo 80zł wtedy rzeczywiście nowe taryfy są lepsze

  • 0

    432. ~tony  2008-04-04 20:59:08  host: inet20909nh-2.eranet.pl

    tak ale 4000 minut też było od abo 80 zł więc nie rozumiem poza tym teraz za 80 zł jest dużo więcej minut do wszystkich i połączenia na numery międzynarodowe w przeliczeniu 1 na 1 a czy play jest taki dobry to nie jestem taki pewien po tym jak cofnęli darmowe bonusowe minuty do ofert na karte mogą przecież mogą to samo zrobić w abo tym bardziej że mają taki zapis w regulaminie wiec chyba lepiej jest wziąć abo u innego operatora aha i jeszcze jedno zapytajcie konsultanta play dlaczego mają tak mało telów nokii może wam powie hehe :) pozdro

  • 0

    433. ~  2008-04-04 21:38:57  host: 77-253-64-248.adsl.inetia.pl

    dla każdego jest coś w ofercie u każdego operatora jednym pasuje to innym co innego więc wszystko zależy od potrzeb i możliwości

  • 0

    434. ~denis  2008-04-05 10:15:44  host: nat.mtk-tv.pl

    432 może nie chca miec klopotow z naprawami gwarancyjnyni.

  • 0

    435. ~DeDe  2008-04-05 17:37:24  host: inet20909nj-1.eranet.pl

    W dupie mam tych gnojków z ERY. Szykuję na nich grubszy artykuł... Wystarczy przekalkulować ofertę dla nowych przy wysokich abonamentach: NP: Nowy Abonament 80PLNx24 = 1920, ale dla umowy z era.pl 3 mies. po 1PLN = 1683 Przedłużenie umowy abonament: 65x24 = 1560 Nie koniec na tym!!!!! Nowy abonament: dodatkowo 2000 min 0PLNx24=0 Stary gdyby chciał: 30x24 = 720 W dupie mam wobec tego różnice w cenie zakupu telefonu wynoszącą 150PLN... Albo nie umieją liczyć albo uważają że my nie umiemy. A na zgłaszane uwagi odpisują: "Dziękujemy za zgłoszenie, państwa opinie i uwagi stanowią podstawę do opracowywania ofert spełniających oczekiwania naszych klientów i inne GOŁOSŁOWNE hasła.

  • 0

    436. ~hefe784  2008-04-05 19:47:02  host: inet20909nh-0.eranet.pl

    ERA FRAJERA Każdy to powinien znać!!!!Te wszystkie taryfy w Naszych sieciach to o DUPE można OTŁUC!!!!Za granicą są dużo lepsze promocje.Tu Nas robią w Trąbe zreszta jak to w Polsce zarabia się na wszystkim 3;4razy więcej a My potulne Baranki Płacimy za wszystko jak za mokre zborze.Ja wiem że pogadać fajna rzecz ale nie za takie wysokie stawki!!Tyle mam do powiedzenia.

  • 0

    437. ~  2008-04-05 19:58:39  host: inet20909nh-0.eranet.pl

    Lubicie wysylać MMsy Trójca Nas rąbie średnio 40gr./100kb Play trochę lżej Nas traktuje bo tam zapłacimy 15gr./300kb Niektórzy z Was chwalą Starą Trójcę a Ja nie widzę za co...??Że robią Nas w Wała a My się cieszymy z tego jak dzieci.Tak jest ze wszystkimi taryfami.I wogóle zawsze lepsze oferty w pre-paid niż w post-paid!!Widać jak Oni o nas dbają.Dla nich się liczy chwila jak podpisujesz umowę a póxniej to zrobimy z tobą co bedziemy chcieli mamy na to 2 lata.... :) Polska Piękny Kraj! :)

  • 0

    438.  2008-04-06 11:30:56

    435 - dla stałych abonentów te 2000 minut jest już w tych 65 złotych

  • 0

    439. ~Zukertort  2008-04-06 17:04:04  host: host38-103.crowley.pl

    Wydawalem na telefon 4ozl miesiecznie.Teraz rzucilem sie i wziolem 80zł abonament i jestem baaardzo zadowolony!Za te pieniadze dostalem wiecej niz inni moi koledzy ktorzy placa rachunki ok. 100zl.Teraz oni zazdroszcza mi i przestali sie smiac ,ze czekalem tak dlugo z migracja z TT do abonamentu ;-)

  • 0

    440. ~ajajaj  2008-04-06 20:38:45  host: nat.mtk-tv.pl

    439...dotychczas wydawales na telefon 40zl miesiecznie ,a teraz bedziesz wydawal 80zl ,podwoiles wydatki i cieszysz sie z tego...nareszcie optymista pelną gębą!

  • 0

    441. ~DeDe  2008-04-06 22:52:00  host: inet20908ng-2.eranet.pl

    I jeszcze piękne porównanie cen aparatów telefonicznych "z wyższej półki": Dla za przeproszeniem "świeżaka: N6300 - 1PLN N6500S - 499PLN N E51 - 399PLN SE K770 - 199PLN SE W910 - 599PLN Dla oldera: N6300 - 49PLN N6500S - 699PLN N E51 - 499PLN SE K770 - 49PLN SE W910 - 699 To przykład dla Nowej Ery 80. Różnice robią się jeszcze ciekawsze dla wyższych taryf. No i należy pamiętać że dla każdej gwarantują 1 PLN za pierwsze 3 miesiące. nie wiem gdzie zdobyłeś te informacje. Jeszcze wczoraj miałem okazję rozmawiać z kolejnym przedstawicielem tych drani w salonie. Nie dostałem nic takiego w ofercie.

  • 0

    442. ~DeDe  2008-04-07 17:23:32  host: 0430.smevpn.tpnet.pl