Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce kolejne decyzje ws. WLR

Wkrótce kolejne decyzje ws. WLR

WitekT 2 Sierpnia 2006 17:31

0 0

UKE może wydać kolejne decyzje w sprawie hurtowej sprzedaży abonamentu (WLR) w ciągu 2-3 miesięcy.

Kolejnymi spółkami, które są zainteresowane i złożyły wnioski do UKE o WLR są Polkomtel i GTS Energis. MediaTel złożył natomiast w lipcu wniosek o WLR do TP i obie firmy mają trzy miesiące na samodzielne negocjacje, a jeśli nie dojdzie do porozumienia, MediaTel może złożyć wniosek o WLR do UKE.
Urząd czeka na razie na ofertę ramową od Telekomunikacji Polskiej, ale równolegle przygotowuje projekty decyzji w sprawie WLR dla Polkomtela i GTS Energis. Jeśli TP przygotuje ofertę ramową w tym zakresie, to takie decyzje UKE już nie będą potrzebne.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet