Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce G2 w Erze

Wkrótce G2 w Erze

WitekT 16 Listopada 2009 13:50

0 0

htc heroW ciągu kilku-kilkunastu dni PTC wprowadzi do oferty drugi telefon pracujący z system operacyjnym Android - Era G2 (znany także jako HTC Hero). Poprzedni - Era G1 - jakiś czas temu zaczął być stopniowo wycofywany ze sprzedaży.

Telefon Era G2 będzie oferowany wraz z dwoma specjalnie przygotowanymi taryfami o wartości 85 i 145 złotych. W ramach abonamentu klienci otrzymają odpowiednio 120 i 280 minut, wymiennych na SMS-y, do wykorzystania do wszystkich sieci.

Abonament Era G2 85 zł 145 zł
Wliczone minuty do wszystkich sieci/SMS-y 120/360 280/840
Paczka danych (hotspoty darmowe) 500 MB 500 MB
Cena telefonu przy umowie na 2/3 lata 99/49 zł 49/1 zł





W ramach umowy, wszyscy abonenci mogą korzystać z oferty bezpłatnego dostępu do szybkiej transmisji danych za pośrednictwem hotspotów Ery. W chwili obecnej operator oferuje ponad 460 takich punktów na terenie całego kraju.

Telefon będzie najprawdopodobniej oferowany we wszystkich ofertach abonamentowych, dla klientów indywidualnych i biznesowych, oraz w ofercie sprzedaży bez umowy - tak, jak miało to miejsce w przypadku Era G1. Telefon powinien być także dostępny dla obecnych klientów w ramach przedłużenia umowy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 100
  • 0

    81. ~  2009-11-17 21:29:44  host: inet20909na-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Pewnie ze lepsza Era zreszta ten telefon oferuja najtaniej z niezlym abonamentem wraz z paka danych wiec naprawde sie oplaca.

  • 0

    82.  2009-11-19 19:14:25

    Mam dostęp do cennika dla przedłużających umowy obowiązujący od 23.11 i tam ciągle widnieje tylko G1 :-(

  • 0

    83.  2009-11-20 20:29:58

    Wchodzi 26 listopada :-)

  • 0

    84. ~cod  2009-11-24 14:05:00  host: 77-253-46-228.adsl.inetia.pl

    od 24 listopada będzie już w sprzedaży :)

  • 0

    85. ~cod  2009-11-24 14:05:51  host: 77-253-46-228.adsl.inetia.pl

    [poprawka] od 27 listopada :) czyli jeszcze przed wekendem:)

  • 0

    86.  2009-11-24 15:42:17

    Jak myślicie potanieje Hero na allegro jak wejdzie do Ery??

  • 0

    87.  2009-11-24 16:05:21

    Mnie interesuje jaka cena w Nowa Era 80 dla przedłużających.

  • 0

    88. ~ja  2009-11-25 09:15:35  host: mzj58.internetdsl.tpnet.pl

    będzie kaucja czy nie:D

  • 0

    89. ~axel  2009-11-25 12:38:06  host: doi107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli pojutrze będzie na rynku? ceny telefonu bardzo niskie, zatem przed świętami może ich sporo zejśc

  • 0

    90. ~przemass  2009-11-26 16:28:07  host: ilp30.internetdsl.tpnet.pl

    już jest w erze zamówiłem właśnie przed chwilą przez boa ery

  • 0

    91. ~Stach  2009-11-26 17:01:19  host: blv79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W nowej erze 80 899 zł na 24 miesiące ;s

  • 0

    92.  2009-11-26 18:25:41

    @91 1099zł(!) Więc jeszcze drożej. Najtaniej jest wziąźć go w dedykowanej taryfie i dokupić usługi. Ciekawe czy stali klienci będą mieli chociaż trochę taniej niż nowi.

  • 0

    93. ~przemass  2009-11-26 20:22:34  host: chello087206168212.chello.pl

    Niestety stali klienci nie mają taniej , a w taryfie dedykowanej abonament od 85 zł a telefon 99 zł

  • 0

    94. ~Stach  2009-11-26 20:47:20  host: blv79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1099 zł kosztuje w ne 60 na 24 miesiące.

  • 0

    95. ~freak  2009-11-29 08:46:33  host: user-89-108-254-102.mobile.playmobile.pl

    Co z tym G[ównem]2? Podobno jest jak napisał @90, ale jeszcze nie trzyma go w ręce. W internecie nie ma możliwości kupna, jedynie poczytania sobie na kilku stronkach Ery. Czyżby znowu okazało się jak kwartał temu w Play, że HTC jest efemerydą i wirtulnym towarem? Kto stoi za tymi dziwnymi wydarzeniami: operatorzy czy producent?

  • 0

    96.  2009-11-30 10:15:13

    @95 jest już w punktach Era.

  • 0

    97. ~poppy  2009-11-30 11:49:54  host: 188.33.251.218

    hmmm, jak dla mnie najbardziej oplaca sie htc hero w play, lepiej zaplacic raz wiecej za telefon, a nie pozniej nadplacac drogim abonamentem przez dwa lata... a mozna sobie dokupic internet mobilny za 15 zl

  • 0

    98. ~KIDO  2009-12-07 15:31:20  host: fdt53.internetdsl.tpnet.pl

    Ktoś już brał tego fona z ERY? Chciałbym wiedzieć jakie wrażenia....

  • 0

    99. ~Croc  2009-12-11 17:31:47  host: 213-238-102-131.adsl.inetia.pl

    Ja kupiłem G2 w Erze :) Telefon full wypas, mam tylko jedno duże zastrzeżenie. Softu nie można zaktualizować sobie ot tak. Heor dostał update, który dodał mu szybkości. A ja G2 sobie nie zaktualizuję, bo się nie da bez przeinstalowywania oprogramowania (utrata gwarancji). A kiedy Era łaskawie wypuści update tego nie wie nikt... A przydałoby się, bo telefon ciut zamula.

  • 0

    100.  2009-12-11 19:10:21

    Z przykrością stwierdzam, że telefon jest obecnie w Erze wirtualnie.

Dodaj swoją opinię