Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce ebok dla Simplusa

Wkrótce ebok dla Simplusa

WitekT 13 Stycznia 2006 11:21

0 0
W ciągu kilku najbliższych dni, użytkownicy Simplusa będą mieli możliwość zarządzać usługami na swoim koncie z poziomu www.

Aplikacja będzie dostępna pod adresem www.ebok.pl, a do zalogowania będzie wymagane podanie 4 ostatnich cyfr kodu PUK.

Według naszych informacji aplikacja zostanie uruchomiona przed 20. stycznia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2006-01-13 14:13:46

    pajorro: grupowanie numerów to bardzo fajna funkcja, ale zastanawiam się czy będzie można dodać do konta abonamentowego numer simplusa.

  • 0

    10.  2006-01-13 14:31:51

    tylko pewno poczta i clir jak porydza

  • 0

    11. ~Szalony  2006-01-13 14:34:40  host: 193.69.116.20

    Dt-Może faktycznie trochę szaleje :) ale lubię mieć dobre łącze w każdym miejscu :) a że jem kilkaset mb w miesiącu to krew mnie powoli zalewa :) jak lecę 3-5kB/s ! A mam Ery 3G więc mnie kusi :) dobra już nic nie piszę poczekam jeszcze z miesiąc a później albo w lewo albo w prawo :) a w temacie to dobrze że Plus umożliwia w końcu zasilenie simplusa z nr abonamentowego :) włączyłem sobie cykliczne i mam spokój z dziadkami :)

  • 0

    12. ~  2006-01-13 15:06:46  host: 193.69.116.81

    Bedzie mozna grupowac numery Simplus. Bardzo przydatna oferta , mam zgrupowanych 10 abonamentow , dojda jeszcze MixPlusy i Simplusy. Ktos musi rzadzic :-)

  • 0

    13.  2006-01-13 15:09:16

    ...ale czy bedzie mozna grupowac abonamenty z simplusami i mixplusami na jednym koncie?

  • 0

    14. ~wlo  2006-01-13 15:42:40  host: ask198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gm - a co to za różnica jest? Telefon to telefon... Każdy ma pluskod5 aplbo4 (w simplusie to będzie odpowiednik plus4).

  • 0

    15. ~dt  2006-01-13 16:33:14  host: wap.plusgsm.pl

    wlo jestes pewien z tym grupowaniem? Przeciez grupowac mozna numery nalezace do konta a jak wlaczyc simplusy do konta abonamentowego? Zobaczymy wkrotce. Gdyby tak bylo to super.

  • 0

    16.  2006-01-13 16:58:18

    dt: ja zgrupowałem dwa numery abonementowe nalezące do dwoch osob.

  • 0

    17. ~wlo  2006-01-13 17:02:11  host: ask198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dt - jestem na 100% pewien - właśnie zgrupowałem dwa numery simplius na koncie abonenckim... e-bok dla simplusa już działa ;-) Niestety nie mogę zalogować się na simdacie jeszcze...

  • 0

    18.  2006-01-13 17:05:32

    Właśnie przed chwilą udało mi się zalogować Simplusa do e-boku, zaraz spróbuje zgrupować i dodać do listy.

  • 0

    19. ~wlo  2006-01-13 17:07:20  host: ask198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    grupować można dowolne telefony - właśnie z innych kont!! po to to wymyślili przecież.

  • 0

    20. ~  2006-01-13 17:14:16  host: 193.69.116.81

    Cholera ;-) , a mi 665 nie idzie , widocznie to numer nie z prefiksem Plusa :-/

  • 0

    21. ~issa  2006-01-13 18:37:46  host: awz203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MixPlus też nie działają (663)... Bardzo , bardzo mi zależy , żebym mógł wpisac 665 do grupy i nie mogę.

  • 0

    22. ~2005  2006-01-13 20:43:24  host: efz37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale sim+ w którym jeszcze tkwię obudził się z ręką w nocniku chyba, czyżby drugi oryndz ? Ebok w sim+ wprowadzany na szarym końcu, nowa platforma Camel do gruntownego remontu, i to ma być jakość w sieci która ma już 9 lat ??? :(( Dno... !!!

  • 0

    23.  2006-01-13 22:21:57

    No ja też już zgrupowałem. A tak przy okazji. Na eboku nie jest pokazane zużycie pakietów Easy Gadka i Sms?

  • 0

    24.  2006-01-13 23:14:08

    ta usługa juz działa od dzisiej :)

  • 0

    25. ~wms  2006-01-13 23:49:21  host: host-81-190-66-37.gdynia.mm.pl

    Działa,działa ale jeszcze nie na wszystkich nr ale grupowanie super

  • 0

    26. ~viki  2006-01-14 17:00:54  host: aaxe170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w końcu można z jednego numeru sterować simplusami i abonamentowymi - u mnie działa bez problemu. jak na razie.... ;)

  • 0

    27. ~bodeck  2006-01-16 01:22:45  host: 213.134.160.229

    od dwoch dni juz dziala ebok

  • 0