Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wkrótce "blueconnect" na próbę

Wkrótce "blueconnect" na próbę

WitekT 16 Kwietnia 2007 12:40

0 0

Niedługo w blueconnect w Erze pojawi się oferta, która pozwoli przez miesiąc przetestować usługę bez zaciągania zobowiązania terminowego.

Abonament w pierwszym, pełnym cyklu rozliczeniowym jest darmowy. Abonent ponosi tylko koszt aktywacji i opłaty za skorzystanie z pozostałych usług telefonicznych (połączeń, SMS-ów, MMS-ów, itp.).




Rozwiązanie umowy na warunkach promocyjnych we wcześniejszym terminie może nastąpić najpóźniej w 30. dniu kalendarzowym licząc od dnia aktywacji - nie jest wtedy naliczana kara umowna, ale klient musi zwrócić kompletny, zakupiony zestaw. Nie udało nam się ustalić, czy abonent otrzyma zwrot opłaty za modem.

Podobną promocję miał swego czasu iPlus - tam opłata za zwrot wynosiła 149 zł netto. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~  2007-04-16 12:49:23  host: p04-12.opera-mini.net

    Mogli by wreszcie dac migracje do bc lub bc jako usluga dodatkowa ale na zasadach jak w plus z iplus a nie marne 50mb

  • 0

    2. ~Ant  2007-04-16 13:29:08  host: chello084010154233.chello.pl

    Nazwa oferty "na próbę" jest trochę powiedzmy chybiona w przypadku takich promocji. Co to za "próba" skoro potem aby się nie uwikłać w przypadku niezadowolenia z usługi w jakieś rozwiązywani umów czy ponosić koszty ewentualnego zakupu modemu – hmmm.

  • 0

    3.  2007-04-16 13:45:01

    Przecież modemu nie trzeba kupować - wystarczy podłaczyć laptopa przez komórkę. Jeśli ma się smartfona np. Nokia e61 lub Samsung i600 to również bez problemu można skorzystać przez miesiac i przetestować bc bez wydawania pieniędzy na modem.

  • 0

    4. ~Solos  2007-04-16 13:49:47  host: 80.50.15.198

    Dokladnie. BC powinno istniec jako usluga dodatkowa. 50MB to troche za malo jak na przegladanie stron w pelnym HTML na miesiac. Ale limit np. 200MB bylby ok.

  • 0

    5.  2007-04-16 14:47:25

    co do anzyw, to info to jest własne, nie z Ery także nie krytykujmy nazwy. A po drugie, to fajnie, że jakkolwiek promują BC, bo dotychczas mi tego brakowało.

  • 0

    6.  2007-04-16 15:19:12

    do #1 i #4 w erze jest przecież BC z limitem 500MB za 48pln/m-c, tyle że dla klientow biznesowych(ale to żeden problem - wystarczy wydatek 100pln i troche wolnego czasu i jest sie klientem biznesowym)

  • 0

    7.  2007-04-16 16:38:37

    WitekT: najpierw piszesz "Abonent ponosi tylko koszt aktywacji i opłaty za skorzystanie z pozostałych usług telefonicznych (połączeń, SMS-ów, MMS-ów, itp." a potem "Nie udało nam się ustalić, czy abonent otrzyma zwrot opłaty za modem." To w końcu płaci za ten modem, czy tylko aktywację + dodatkowe koszta (minuty/smsy itp)?

  • 0

    8.  2007-04-16 16:39:43

    kin: koszty usług a koszt sprzętu to dwie różne rzeczy...

  • 0

    9. ~szalony  2007-04-16 19:56:18  host: wap.plusgsm.pl

    Kur...a przepraszam ale już nie mogę z tą erą :/ póki era nie odpali mi tego bts 29133 nie zarobi na mnie ani grosza ... dziś po południu w edge i na zewnątrz przy dobrym zasięgu miałem średnie prędkości ściągania 5-10kB/s !!! Można oszałeć... przepraszam ale się uniósłem - ja nie potrzebuje blue testować bo wiem że u mnie źle działa ...

  • 0

    10.  2007-04-16 22:44:32

    KimdzonG: Przypomnij sobie jak jechałeś po Polkomtelu za testy iplusa? Przeczytaj poprzednie Twoje posty, przeczytaj a nie broń kolejny raz PTC. Gdzie ty pracujesz????

  • 0

    11.  2007-04-16 22:46:43

    Łepiej zmień pracodawcę.Tam tylko sądy,sądy,sądy i KimdzonG..il

Dodaj swoją opinię