Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wizyta w pekińskim oddziale Nokii

Wizyta w pekińskim oddziale Nokii

LuiN 20 Stycznia 2010 16:20

0 0

Nokia udostępniła film pokazujący pracę osób odpowiedzialnych za wzornictwo telefonów komórkowych fińskiego giganta. Pekiński oddział producenta pochwalić może się między innymi drukarką 3D, dzięki której można wziąć telefon do ręki jeszcze przed rozpoczęciem jego produkcji.

Oczywiście dostępne technologie nie pozwalają na "wydrukowanie" sprawnego urządzenia końcowego, ale już sama możliwość operowania na pełnowymiarowych modelach to marzenie nie jednego biura projektującego współczesną elektronikę użytkową. Niezależnie od klasy urządzenia, każda z funkcji telefonu jest skrupulatnie testowana przed opuszczeniem hali produkcyjnej.


Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2010-01-21 18:20:08

    ech, 6310i to był telefon...

  • 0

    2. ~Play4  2010-01-22 11:32:28  host: chello089074076153.chello.pl

    Kiedys Nokia moze miala dobry designe. Ale w obencych czasach designe jest tragiczny.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-159-91-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet