Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witucki wkrótce uzupełni skład zarządu

Witucki wkrótce uzupełni skład zarządu

WitekT 25 Stycznia 2008 14:39

0 0

Jak zapewniają przedstawiciele Telekomunikacji Polskiej, prezes Maciej Witucki w najbliższych tygodniach uzupełni skład zarządu. A braków jest sporo - wczoraj rezygnację złożyło trzech z pięciu członków.

Prezes w ciągu najbliższych tygodni wybierze osoby, z którymi będzie współpracował w zarządzie po rezygnacji dotychczasowych członków - powiedział Wojciech Jabczyński, dyrektor biura prasowego Grupy TP.

Jabczyński nie podał ani nie skomentował powodów rezygnacji członków zarządu.

Wszystko, co chcieliśmy powiedzieć na ten temat, zostało podane w komunikacie - powiedział.
W zarządzie TP, oprócz prezesa Macieja Wituckiego, jest jeszcze Jacek Kałłaur odpowiedzialny za zasoby ludzkie. Szerzej o wczorajszych zmianach pisaliśmy w tej wiadomości.

Zdaniem niektórych analityków kurs TP nie powinien zareagować na te zmiany i zakładają, że decyzja nie wynika z ewentualnych "wpadek" w wynikach za IV kwartał, które mają być opublikowane 30. stycznia.

Wszystkie decyzje personalne pozostają w rękach France Telecomu. Być może ruszyła jakaś karuzela stanowisk i dotychczasowi członkowie zarządu muszą się wykazać na innych odcinkach. Niepokojące jest to, że tyle osób niemal jednocześnie opuszcza zarząd - powiedział Paweł Puchalski, analityk DM BZWBK.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2008-01-26 16:12:57  host: chz12.neoplus.adsl.tpnet.pl

  NO no, ciekawe, bo juz sie pojawil news , ze Widucki opuszcza tonący okręt. Ehhh, szkoda, ze im wieksza firma tym wieksze problemy. U mniejszych operatorow czegos takiego nie ma. Sa na fali. Netia kosi klientele ze az milo.

 • 0

  2. ~ukenamuniu  2008-01-26 16:37:04  host: nat-go2-1.aster.pl

  #1: Tak, ten pan z Netii, o którym pisał "woda", ciągle zachowuje się jak skarżypyta. UKE nie zakończył jeszcze poprzednich kontroli a już musi wszczynać następne. Brygady tygrysa biegają za państwowe pieniądze. Jest takie coś jak "inspekcja" operator-TP, ale o to Netia nie wnioskuje do TP, bo musiałaby płacić z własnej kasy za wspólne inspekcje.

 • 0

  3. ~trans  2008-02-13 14:43:47  host: 63.96.141.163

  nawet jakby Witucki dołączył do tepsy, niewiele by to zmieniło. tepsa się starzeje i nic tego nie zmieni. musieli by zmienić myślenie, a to jest raczej niemożliwe. dlatego dużo korystniej wypada netia, która cały czas atakuje ofertami korzystnymi dla klienta.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet