Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witucki obiecał rozdzielenie abonamentu od "neostrady tp" w styczniu

Witucki obiecał rozdzielenie abonamentu od "neostrady tp" w styczniu

WitekT 27 Listopada 2006 20:16

0 0
Rozdzielenie abonamentu od neostrady tp jest prawdopodobne od nowego roku - powiedział rzecznik UKE Jacek Strzałkowski.

Prezes Witucki złożył ustną obietnicę, że stanie się to od 1. stycznia. Wiadomo, że "neostrada tp" będzie wtedy nieco droższa, ponieważ TP będzie musiała do usługi dostępowej doliczyć koszty utrzymania linii abonenckiej - powiedział Strzałkowski.


Źródło tekstu: IDG     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~ttt  2006-11-27 20:24:59  host: bzv179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stawiam na to, że to "nieco" będzie oscylować w granicach 15-20 zł netto

  • 0

    2. ~Koval  2006-11-27 20:42:56  host: chello087206000011.chello.pl

    Ja ostatnio widziałem reklemę Neo 1 Mb/s za 28 zł, no to jak dodadzą te 15 zł to biorę :)

  • 0

    3.  2006-11-27 20:55:03

    a co z planem socjalnym? mozna miec neo przy socjalnym abonamencie i jak to bedzie po nowym roku?

  • 0

    4.  2006-11-27 21:08:21

    Już widze neo za darmo, tylko żeby mieć telefon stacjonarny, gdyby była ta rozdzielczośc to z milion osób by juz dawno zrezygnwało z telefonu stacjonarnego.

  • 0

    5. ~Dan  2006-11-27 21:25:56  host: 192.156.102.7

    Ja obstawiam że "za utrzymanie linii" wiodący operator zaśpiewa około 30 zł (z VAT)

  • 0

    6.  2006-11-27 21:29:08

    Dan (5) żeby nie było paradoksu że będzie drożej mieć samą neostrade niż neostrade i telefon stacjonarny w którym będzie np. 60 minut gratis.

  • 0

    7. ~  2006-11-27 21:33:30  host: p01-02.opera-mini.net

    Wyjdzie zapewne to samo co teraz uwzgledniajac koszt zawieszenia linii. Cudu nie bedzie.

  • 0

    8. ~  2006-11-27 21:37:12  host: dwa12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wiecie, że ustne deklaracje są nic nie warte?

  • 0

    9. ~Kojot  2006-11-27 22:43:48  host: 110-mo4-3.acn.waw.pl

    Parę dni temu w Rzeczpospolitej twierdzili, że koszt utrzymania linii będzie wynosił prawdopodobnie 21zł

  • 0

    10. ~blh  2006-11-27 22:45:52  host: pc149.koszalin.sdi.tpnet.pl

    Otoz to, jak to bedzie z socjalnym? Wiadomo cos?

  • 0

    11.  2006-11-27 22:46:37

    blh: myślę, że niedługo - najpóźniej w styczniu.

  • 0

    12. ~prezesunio  2006-11-27 23:05:47  host: eiu68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1.Neo+abonament socjalny - narazie niemożliwe. Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych TP S.A nie pozwala aby opłacając najniższy abonament kożystać z usług dodatkowych. 2 Koszt utrzymania lini - narzekacie na wszystko co dotyczy TP SA. To już jest nudne. Co by nie zostało zrobione to jest wam źle, Nie podoba się ? Trudno idzcie do konkurencji, skoro jest taka wspaniała, i zobaczymy czy podłączy wam internet ot tak poprostu i wtedy się okaże że tam też się nie podoba. Ilu z was narzekających sameu opłaca rachunki ? Skoro nie stać no to cóż, pozostają kafejki internetowe a jak się chce mieć na internet i inne "luksusy" to trzeba się uczyć żeby móc zarabiać na wygody życia codziennego. Takie jest życie, "jak się nie ma miedzi to się na d....e siedzi" i nie marudzi

  • 0

    13.  2006-11-27 23:29:55

    prezesunio (12) 99 % prezesów to złodzieje my ludzie prostego pokroju(Polacy) nie jestesmy zamożni, nie narzekamy, ale walczymy o swoje, to wy wielcy uczeni mówicie ciągle o cenach europejskich, więc niech i usługi internetowe i telefoniczne bedą po europejskiemu to nie bedziemy narzekać.

  • 0

    14.  2006-11-27 23:33:56

    a znając życie to prezesi zabardzo nie odwiedzają portalu tego, tylko dzieciaki pręzje którym się wydaje że jak ich starzy dużo zarabiaja to reszta ludzi można olać.

  • 0

    15. ~ss  2006-11-28 00:46:13  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    na moje to bedzie ok 50 +vat :) za neo bez telefona

  • 0

    16. ~PLANET  2006-11-28 02:01:26  host: 217.116.110.186

    Nie no, moim zdaniem oplata za utrzymanie lacza bedzie oscylowac na granicy aktualnej ceny za zawieszenia linii (aktualnie tylko na rok) - czyli 21,35 brutto. Jest to logiczne - i praktyczne (kto slyszal Spoton Majewskiego "Parodia Plus GSM" wie o co chodzi :D) Efekt ten sam, ino bedzie mozna robic to bezterminowo. Ja tam zdecydowalem sie na socjalny (28,06 brutto) + GTS 2 mega na 2 lata, na firme, chocby dlatego, ze mozna odliczyc VAT. Moim zdaniem, aktualnie jest to przynajmniej DOBRA oferta. Dodam, ze alternatywy mam bardzo slabe, szczegolnie biorac pod uwage profil mojego korzystania :)

  • 0

    17. ~  2006-11-28 12:04:44  host: abjq77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mówią, że obiecane nic nie kosztuje.

  • 0

    18. ~  2006-11-28 13:52:57  host: 212.160.172.70

    bosman102, nie jestem żadnym prezesem, tak samo (chyba) jak ty nie jesteś bosmanem :) jestem zwyklakiem szarakiem który równiez musi zasówać żeby zarobić na życie. Mi też się nie podoba że mówi się o cenach europejskich a zarobki ciągle bardzo POlskie. Ale to nie zmienia faktu, że aby coś mieć to trzeba na to zarobić o tym mówie. Nie stać mnie na Mercedesa dlatego jeżdze Lanosem i nie marudze, że to czy tamto mi się w nim nie podoba. Se La Vi, albo sie ma albo sie nie ma, a jak sie nie ma a chce się mieć to trzeba się uczyć a potem zarobić . Ot co.

  • 0

    19.  2006-11-28 15:00:46

    18 ale tu nie chodzi zupełnie o to:>, chodzi o to że tp bezprawnie narzuca klientomabonament min. 50 zł, i żyjemy w państwie prawa, a prawo jest łamane, coś nie tak chyba.

Dodaj swoją opinię