Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witucki jednak planowo

Witucki jednak planowo

WitekT 13 Października 2006 12:42

0 0

Na spotkaniu z polskimi dziennikarzami Olivier Barberot, członek zarządu France Telekom podkreślił, że rezygnacja Jerzego Drozda z członkostwa w radzie nadzorczej TP nie opóźni objęcia przez Macieja Wituckiego fotela prezesa firmy.

O rezygnacji Jerzego Drozda pisaliśmy w tej wiadomości, a o potencjalnym opóźnieniu objęcia przez Macieja Wituckiego fotela prezesa firmy w tej wiadomości.
Zmiana prezesa ma nastąpić planowo 6. listopada, o czym pisaliśmy w tej wiadomości. Na razie firmą nadal zarządza jej dotychczasowy prezes Marek Józefiak, który nie złożył jeszcze rezygnacji z zajmowanego stanowiska, ani nie odwołała go rada nadzrocza.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet