Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witucki chce zmienić image TP

Witucki chce zmienić image TP

WitekT 9 Listopada 2006 14:54

0 0

Nowy prezes Telekomunikacji Polskiej Maciej Witucki zapowiedział chęć zmiany niekorzystnego wizerunku operatora.

Mam bardzo pozytywne wrażenia. Jestem przekonany, że TP nie zasługuje na image, który ma na zewnątrz - powiedział Witucki podczas walnego zgromadzenia spółki.




Strategia TP na lata 2006-2008, przedstawiona w lutym, zakłada koncentrację na produktach konwergentnych. Jej głównym celem jest wzrost wartości grupy, o czym pisaliśmy m.in. w tej wiadomości. Nowy prezes nie chciał komentować założeń strategicznych telekomu, tłumacząc się tym, że swoją funkcje objął zaledwie trzy dni temu. Prezes zapowiedział też, że w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie TP z dziennikarzami.

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~T  2006-11-09 15:08:34  host: router.edica.pl

    Tak zgadzam się, ja też mam pozytywne wrażenia, tylko akurat nie z telekomuny, bo tu akurat mam jak najgorsze koszmary !!!

  • 0

    4. ~  2006-11-09 15:44:30  host: prosie20-1.aster.pl

    Niech zmienia nazwę na Orange to się będą dobrze kojarzyć :-P

  • 0

    5.  2006-11-09 16:25:19

    Max - a mnie się marzy aby państwo nałożyło na ciebie tak duże opłaty i podatki na mieszkanie(lub dom) w którym mieszkasz i abys pozniej za pół darmo je państwu odsprzedał. A ono je podzieli na kilku bezdomnych ochlejów. Oj przydałoby ci się. Nauczył byś się szanować własność.

  • 0

    6. ~mirekb  2006-11-09 16:38:32  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    mnie wystarczy pan rozłucki czy jak mu tam jako szef lukas banku..pracowalem tam prawie rok..nic sie nie zmieni oprucz videostrady ale za odpowiednia kase oczywiscie.nie liczcie na cuda.a wizerunku tp nie zmieni nawet nazwa na orange-to tak jak po zmianie cpn na orlen,starsze dziadki i tak mowia cpn;-))zycze duzo porażek france telekom

  • 0

    7.  2006-11-09 16:39:05

    Pan Witucki ma racje! co to sie dzieje, ze TPSA ma taki zly wizerunek? :-O przeciez oni zawsze chca dla klienta jak najlepiej! alez ci ludzie to sa niewdzieczni! istne potwory! :-PPP

  • 0

    8. ~mani  2006-11-09 16:53:57  host: buj2.internetdsl.tpnet.pl

    No teraz przy waszym narzekaniu TP będzie rozdawać swoje usługi darmo...

  • 0

    9. ~ptok  2006-11-09 16:58:52  host: chello062179028189.chello.pl

    Za darmo??????????? To ja nie chcę. Wietrzę jakiś podstęp.

  • 0

    10.  2006-11-09 18:42:22

    Widac ze facet malo wie a ma duze checi...

  • 0

    11. ~getITright  2006-11-09 21:27:52  host: chello087206218003.chello.pl

    @rcicho - szanować własność ?!? może najpierw niech TP zacznie SZANOWAĆ SWOICH KLIENTÓW !!! i nie porównuj osoby fizycznej do osoby prawnej, bo to tak jak by porównywać rower do myśliwca bojowego

  • 0

    12. ~noname  2006-11-09 21:45:36  host: efg195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli jak dobrze rozumiem poprawa image "tej" firmy rozpocznie się od obniżek horrendalnych cen połączeń i abonamenrów. Co powinno być... zupełnie oczywiste.

  • 0

    13. ~adaa  2006-11-09 21:58:08  host: dql10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I zwolnieniu kilku lub kilkunastu setek pracowników

  • 0

    14.  2006-11-09 22:06:26

    Witucki nigdy nie zmieni wizerunku TP. Bo TP latami pracowala na taki wizerunek jaki ma. To tak jakby chcial zmienic wizerunek Polaków na zachodzie...to - prawie niemożliwe.

  • 0

    15. ~Adam  2006-11-09 22:12:20  host: pl27.warszawa.sdi.tpnet.pl

    A co taki Prezesina moze? Chcieć to może on i chce ale jak mu żabojadki pozwolą, jego wiceprezesi czy taki dyrektor finansowy, itd....

  • 0

    16. ~Adam  2006-11-09 22:13:23  host: pl27.warszawa.sdi.tpnet.pl

    Co cóż - życzymy mu dobrze , niech się stara.

  • 0

    17. ~Ant  2006-11-09 22:18:48  host: chello084010159055.chello.pl

    Ja to rozumiem tak: Pan Witucki uważa, że firma jest spoko tylko ma nędzny wizerunek w takim razie można z tego wywnioskować, że nic się nie zmieni w sferze np jakości usług/obsługi czy w końcu cen. Firma skupi się na poprawie swojego image bo tylko to jest beee.

  • 0

    18.  2006-11-09 23:03:34

    getITright - TPsy szanować nie musisz (ja jej również zbytnio nie szanuje) ale prawo własnosci jest święte. Jesli TPsa nie bedzie szanować swych klientów to po prostu ich utraci. Teraz jest wolny rynek i jest konkurencja.

  • 0

    19. ~Dina  2006-11-10 01:34:16  host: p08-13.opera-mini.net

    Dziękujemy ci,konkurencjo! ;) Dzięki tobie już od dwóch lat nie płacę haraczu Tepsie,która mnie notorycznie oszukiwała. A ostatni rachunek to był majstersztyk. Po 3 tygodniach uszkodzonej linii dostałam rachunek na 80zł. Czego tam nie było... Połączenia internetowe (nie mam komputera),poł.na różne dziwne i obce numery. Przegięli pałę. Po 30 latach odeszłam bez żalu. Tak Tak jest the best!

  • 0

    20. ~Karol  2006-11-10 09:19:28  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    noname słusznie zauważył, że poprawa wizerunku TP musi się wiązać ze zmianą cen (bądź przynajmniej z dodaniem wielu darmowych minut np. w abonamecie 50zł/200min). Mój postulat wcale nie jest wyssany z palca bo w NowymPlusie za 58zł (55zł abo + 3zł Strefa Plus) mam ponad 200min połączeń lokalnych lub 150min połączeń międzymiastowych. Gdy w domu mieliśmy jeszcze TP, wydzwaniał do nas jakiś gość i proponował za 50zł 60min. Powiedziałem mu wtedy, że jak zaproponuje 200min to może zacznę z nim rozmawiać.

  • 0

    21. ~valkimer  2006-11-10 09:56:12  host: bod171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy poprawa wizerunku bedzie miała na celu wypieprzszenie reszty i tak juz zgnojonych pracowników.Niedługo w firmie będą same żabojady i marketingowcy biorący krocie finansowe,a moze wypiepszyćna bruk całe krocie dyrektorów-sekretarek itp..bo zapewne wieksza ilość załogii to oni..bo przecież i tak zapewne ludzi juz brakuje...

  • 0

    22. ~xxx  2006-11-11 20:35:04  host: efu66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta kołkowata i niereformowalna firma żąda do tej pory opłatę za CLIP-a 3,66 zł miesięcznie !!!!! k....&%&($#!#%^*#@$@*%$!

Dodaj swoją opinię