Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #9: z Michałem Paschalisem-Jakubowiczem o Orange Smart Plan Open

Witek nadaje #9: z Michałem Paschalisem-Jakubowiczem o Orange Smart Plan Open

WitekT 2 Lipca 2015 15:38

8 2

Do naszej redakcji na rowerze przyjechał Michał Paschalis-Jakubowicz, dyrektor zarządzający ds. marketingu rynku masowego. Okazja do zadania kilku pytań przed kamerą została wykorzystana.

 

Zobacz: Orange wprowadza Smart Plan Open.
Zobacz: Orange: Nowa Neostrada.




Redaktor Tomaszewski jak zwykle popisał się niekompetencją... ;-) Sami zobaczcie gdzie nawalił. Do tego jeszcze zdjął marynarkę - no ale tu został zmuszony, bo po drugiej stronie była koszulka z logo nju, więc nawiązała się swoista walka marek.

Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 33
  • 2

    15. ~oLo  2015-07-02 16:52:32  host: 89-70-46-158.dynamic.chello.pl

    Z roku na rok oferta Orange jest coraz słabsza coraz mniej się zyskuje ,a więcej traci czasem lepiej zrezygnować z umowy przejść gdzieś na jeden dzień i wrócić z przeniesienia numeru , Open stracił na swojej sile nie jest tak zachęcający jak kilka lat temu.I jak wiadomo nie zawsze mieć dobrze kilka usług u jednego operatora.

  • 1

    16. ~K  2015-07-02 17:00:31  host: public-gprs34.centertel.pl

    A tak poza tym po co mi neostrada jak w lte mam przy obciążeniu sieci i wykorzystaniu pakietu takie parametry: http://tlp.is/6se przy abonamencie i zniżce 10 zł za open płacę za internet 40 zł a tel stacjonarny mogę mieć w VoIP. Przy Neostradzie mi się to nie opłaca.

  • 2

    17.  2015-07-02 17:03:15

    A gdyby tak koszulkę zrobić całą czerwoną i wtedy logo by wyglądało tak, jak na belce u góry strony? Zrobić 70 sztuk, jakiś zacny konkurs na kilku kanałach ( twitter, fb, strona główna, forum ) i darmowa reklama jak znalazł? ;-)

    Co do treści- dobrze, że pojawiają się takie rozmowy, o których nie zawsze można wyczytać w suchych komunikatach prasowych lub sponsorowanych artykułach.
    Spodobał mi się moment z 2:47 ( paluszki ; ) gdzie bez chamskiego docisku ale rzeczowo zwróciłeś na fakt tego uśredniania prędkości. Oczywiście mi jako klientowi nie koniecznie się musi podobać aż taka rozpiętość podawana z reklamie czy cenniku ( bo do tego do Nas tylko net mobilny przyzwyczajał ) ale z drugiej strony, jako oblatany w temacie, rozumiem politykę biznesową. Pozostaje liczyć na uczciwość sprzedających te usługi, bo nie każdy musi rozumieć ten przekaz : " Prędkość DO..."

    Co do formy: Na początku WN- oglądałem to tylko na jednym urządzeniu- miałem wrażenie, że dźwięk nie nadąża za obrazem. Szczególnie z kamery skierowanej na Ciebie; na Michale było OK ;-)

    Ostatnia rzecz- fajnie, że nie spadła z montażu ta wpadka ;-) Poza tym umówmy się redaktorze: nikt nie zna całego rynku tele w Polsce na blachę. Wpadki się zdarzają i trzeba mieć cohones i trochę samokrytyki, by się z tego nie wycofać ;-)
    Swoją drogą, o tym MIX bez LTE sam nie wiedziałem i gdyby mnie ktoś dziś z rana zapytał, też bym zaliczył wtopę...A niby taki obeznany jestem

    Podsumowując- liczę na odcinek w plenerze; może być Trójmiasto ;-)

  • 2

    18.  2015-07-02 17:16:46

    Nic ciekawego. Kupuj więcej to będziesz miał taniej. Tylko po co mi więcej? Znowu hasła 39,90 i przemilczana opłata za łącze. Wszystko jest tanio i super. Tylko brać. ;)

  • -2

    19. ~cxz  2015-07-02 17:37:12  host: apn-37-7-30-247.dynamic.gprs.plus.pl

    5@ 100% racji!!! Tylko pozostaje Komputerswiat.pl

  • 0

    20.  2015-07-02 18:03:01

    potwierdzam PrePaid w Orange i nju działa LTE, trzeba mieć odpowiednią kartę sim i uruchomioną usługę LTE.

  • 0

    21. ~  2015-07-02 18:19:53  host: aeeh195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7, ten fanpack, to jakiś zestaw z wentylatorem?

  • 0

    22. ~pabloki  2015-07-02 18:56:58  host: 37.31.106.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pan Paschalis tak łyka powietrze jakby ogladał jamniczka http://tlp.is/6sg , dacie radę do końca?

    Witek fajnie wyskoczył z ta telewizja netii, podobało mi sie.

  • 1

    23. ~RazorX  2015-07-02 18:58:40  host: n24-06-05.opera-mini.net

    Sam poczatek: wypowiedz o zalozeniu koszulki, ze byles zmuszony, byla troche sztywna jak dla mnie. Lepiej nie nawiazywac do wygladu, a dac krotka zajawke o co zapytalrs i dlaczego warto dotrwac do konca odcinka. Ogolnie: dzwiek i obraz troche sie rozjezdzal. Czy myslales, aby robic wywiad w scenerii typu pod nadajnikiem GSM, z mikrofonem w reku z logo Telepolis)? Albo w centrum nadzorowania sieci, gdzie ktos z firmy gsm opowie , co musza nadzorowac i co jest ciekawego w ich pracy?

  • 1

    24.  2015-07-02 19:53:10

    czy ten dźwięk zbiera telefon komórkowy? bo ciężko inną znaleźć przyczynę tak irytującej kompresji

  • -1

    25. ~Krzysiek87  2015-07-02 22:58:23  host: aauf105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda ,że nie padło pytanie o utrzymanie łącza,Jeżeli chodzi ofertę,to Plus odpowiedział dzisiaj na promocje Smart Plan Open wprowadzając no limit po kraju+120min do wykorzystania z Polski do UE wymienne na sms/mms i rozmowy w Roamingu oraz 5GB neta w cenie 24,99zł

  • 0

    26. ~ola  2015-07-02 23:09:47  host: ip-5-172-237-95.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    LTE jest w NJU z rachunkiem (karty SIM Orange MNP z funkcją NFC migracje z Plus do oferty Orange One i dalej do NJU), jest również w starterach Orange OnLine na Kartę oznaczonych logo LTE - zwykły starter głosowy, mimo zmiany taryfy nie zaloguję się 4g...

  • 0

    27. ~  2015-07-03 00:19:22  host: 188.146.76.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Bardzo fajny film Witek. Podobało mi się. Szkolna ocena 4+ ode mnie. Widzę że teraz poszło to naprawdę dobrze..... brakowało mi tylko jednego pytanie, ja bym zapytał nt. co szanowne Orange Polska zamierza zrobić z CDMA 450, jakie mają plany, wizje, perspektywy.. czy będą zamykać tę technologię? I tyle. Pozdrawiam Witek ;)

  • 0

    28. ~xxxx  2015-07-03 09:27:00  host: host-81-190-244-84.malbork.mm.pl

    ci ktorzy maja cdma nadal beda miec mozliwosc korzystania z niej. to samo sie tyczy tych u ktorych tyllko cdma dziala w miare normalnie

  • 1

    29. ~Realo  2015-07-03 10:20:45  host: host-122-172.mt.pl

    Orange się miota ,a góra nie wie w którym kierunku iść, na pewno idą w kierunku totalnej optymalizacji i cięcia kosztów.
    I tu brak im realnego podejścia, na dole praktycznie nie ma kto już robić, jest bardzo duże ciśnienie i są przekraczane normy etyczne w tym prawo pracy. Oczywiście w systemach ewidencja ma być zgodna z prawem a fizycznie jest to już obóz pracy. Wystarczy sprawdzić logowania pracowników do systemów i czas wysyłania emali w OTK i TIT - pracowników którzy powinni pracować tylko osiem godzin a za nadgodziny nie mają płacone. Natomiast wracając do usług, to niestety tam gdzie jest konkurencja i buduje swoje sieci, oferta internetowa Orange jest słaba, konkurencja buduje szybciej i taniej. Wybawieniem dla Orange będzie LTE, pod warunkiem, że uszyją dobrą ofertę, a sieci miedziane już sprzedają tj. kable w ramach programu Reduktor i jest plan sprzedaży budynków, jak na województwa zostanie im jeden dwa budynki to będzie wszystko. Czyli dalej Francuzi drenują kasę z Polski

  • 2

    30.  2015-07-03 13:18:15

    @28 Większość osób w ogóle nie wie, że każdy Free Net działa w CDMA. Karty są dualne, wystarczy ją wsadzić w modem/router CDMA i działa.

  • 0

    31. ~Zet  2015-07-03 13:24:42  host: 89-65-152-16.dynamic.chello.pl

    Tak samo BE w biznesie

  • -1

    32.  2015-07-03 20:14:20

    Tak cały czas myślę o tym zasięgu VDSL. Jak oni w ORANGE to wyliczyli? Bo mnie nijak to do rzeczywistości nie pasuje. I jeszcze te widełki, odcinajce od usługi gdy prędkość spadnie 1kb poniżej progu.

  • -1

    33. ~  2015-07-04 22:52:38  host: gaja.tpnet.pl

    Fatalny dźwięk.

  • 0

    34. ~  2015-07-07 07:31:50  host: user-5-173-54-34.play-internet.pl

    &29 Dlatego żadnych usług od nich. Może się szybciej stąd wyniosą, bo traktują nas jak tubylczą kolonię.

Dodaj swoją opinię