Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #8: z Milanem Ziką z T-Mobile

Witek nadaje #8: z Milanem Ziką z T-Mobile

WitekT 16 Czerwca 2015 15:27

14 4

Milan Zika, członek zarządu T-Mobile odpowiedzialny za technikę, odchodzi w tym miesiącu z Grupy Deutche Telekom. Pracował dla niej 19 lat, z czego 6 lat w Polsce. Gdzie odchodzi, dowiecie się oglądając do samego końca dzisiejszy odcinek Witek nadaje.



Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje




Źródło tekstu: wł     

w sumie: 148
  • 0

    153. ~  2015-06-22 20:59:59  host: 213.158.221.153

    masakra po prostu.... / On już 8 odcinków sklecił więc to już coś można powiedzieć... nie sądzę że mdłe rzeczy się ostają... to musi mieć jakiś wyraz przecież, bynajmniej powinno. Ale czy smętny?

  • 0

    154.  2015-06-22 22:35:15

    Dobra, żeby rozmawiać o twardych danych, film z:
    - Milanem Ziką - 9:06, średnio oglądany w 60%,
    - Wojtkiem Jabczyńskim - 10:43, średnio oglądany w 55%,
    - Łukaszem Decem - 13:39, średnio oglądany w 52%.

    Widzicie korelację? Widzicie dlaczego staramy się, żeby było jednocyfrowo w minutach? Najlepiej do 6 minut?

  • 0

    155. ~  2015-06-22 23:32:26  host: 213.158.221.153

    hmm.... a jesteś pewny że to na 100% wynika z czasu trwania video? Zbadałeś wszystkie zachowania internautów i czynniki na to wpływające? Bo różnice są dosyć małe, no dwie znane postaci, Jabczyński-Zika to tylko 5% różnicy, z zastrzeżeniem że Jabczyński miał swoj czas dużo wcześniej, jak zaczynałeś kręcić... może to wynika z naturalnej ruchliwości i aktywności internautów spowodowanej wieloma czynnikami naturalnymi... więc warto się tak bić o te 5% ? Bo gdyby to była różnica ohooo 30-40% no to rozumiem! No i z Ziką film jest najświeższy, bo to w sumie ułożyłeś malejąco od najnowszego - a może to po prostu rozwój naturalny bo "wieść" się niesie że telepolis coś kręci? Na marginesie, myślę że Ci co mieli obejrzeć, obejrzeli.. / a ile wynosi granica tzw. błędu pomiarowego?

  • 0

    156.  2015-06-23 00:22:43

    155: ok, to zaprezentuj teraz proszę, swoje liczby, które będą wspierały Twoją teorię na temat tego, jak powinny wyglądać filmy "Witek nadaje", ile powinny trwać i o czym mówić.

  • 0

    157. ~  2015-06-23 08:43:28  host: 37-128-88-154.static.ip.netia.com.pl

    To czas na małe porównanie: http://tlp.is/6p1

  • 0

    158.  2015-06-23 09:05:05

    157: no i co chcesz porównywać? Ile by musiał trwać taki film wideo z tyloma pytaniami? Dlaczego porównujesz artykuł pisany z filmem? Przecież my z "pisanych" treści (artykułów, felietonów, wywiadów) nie rezygnujemy. Kurcze, no ile razy można to powtarzać? :-)

  • 0

    159. ~pabloki  2015-06-23 17:48:05  host: 37.31.70.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Witek o czym ta dyskusja? zlinkowany artykuł w 157 jest z 22 lipca 2015 a mamy dopiero 23 czerwca 2015 więc tamto sie jeszcze nie wydarzyło.

  • 0

    160. ~  2015-06-23 17:51:30  host: 89-65-83-35.dynamic.chello.pl

    ~Witek, wytłumacz userom... ile to jest 100% dla Twoich pomiarów? Bo jeśli, przyrównujemy się, to do czego, do jakiej wartości i z czego wynikającej...? A link do wywiadu technicznego? (nie przeze mnie podany) Świetny. Mnóstwo pytań, mocno techniczne zagadnienia, wysoka półka. Mógłbym nawet rzecz, że "gość" został mocno wyeksploatowany.... i można odpowiedzieć? Można. Mogłeś chociaż namiastkę tych pytań, zadać Ty.... chociaż kilka.

  • 0

    161.  2015-06-23 17:51:56

    pabloki: ten points hit. ;-)

  • 0

    162. ~  2015-06-23 21:22:59  host: 89-65-83-35.dynamic.chello.pl

    Ten artykuł z Rzepy to pełna profeska, jakby nie patrzeć.... rozmówca tez wypadł naprawdę "exclusive class". Brawa dla Rzepy i dla Pana Milana.

  • 0

    163.  2015-06-25 01:22:32

    Szacunek dla Witka za podejście, co do niektórych komentujących. Typowo polskie narzekanie, a to zły ubiór, a to złe pytania, a to brzydkie firanki, a to nie tak to powiedział. Dziwię się, że w ogóle ma chęć odpisywać na te obraźliwe wręcz czasami komentarze. Na telepolis.pl zaglądam regularnie, portal się rozwija. Chciałbym żebyście drodzy czytelnicy pamiętali o jednym. Video nazywa się "Witek Nadaje". Robi to według swojego pomysłu, za swoje pieniądze a nie wasze. Jeżeli nie podoba wam się zaproponowana koncepcja to nie musicie oglądać. Ma być luźniej jest luźniej. Załóżcie swój własny portal i róbcie swoje filmiki. Ja tylko proszę o dłuższe felietony Witka. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  • 0

    164. ~  2015-06-26 09:24:19  host: 213.158.219.57.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A czy nie jest to klęska Witolda, że taki "mega exclusive" wywiad z Ziką zrobiła "Rzepa" a nie Telepolis.pl ? Bo, okazje miał... /@PastuchSC2 nooo...podejście typowo 'lemingowe' Brawo. Brawo, oby tak dalej... Jakbym słyszał Posła Niesiołowskiego, czytając Ciebie - jak Wam się nie podoba, to wyjedźcie z kraju. Czy naprawdę ta choroba tak się musi szerzyć? To ta robota jest dla siebie czy dla ludzi?

  • 0

    165.  2015-06-26 09:44:29

    164: a gdzie ja napisałem, że mega exclusive? I skąd wiesz co ja chciałem? I czemu mi mówisz co mam robić? Nie pomyliły Ci się trochę role?

  • 0

    166. ~  2015-06-26 11:35:36  host: 213.158.219.57.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Skąd wiem? Wyżej już to wytłumaczyłeś wielokrotnie i aż nadto wyraźnie. Tobie nie warto cokolwiek mówić bo i tak tego nie weźmiesz pod uwagę. Jesteś zbyt pewny siebie - więc ja Ci nic nie każę. PS: JA napisałem że mega exclusive - bo tak uważam.

  • 0

    167.  2015-06-26 11:45:31

    zxc: nie jestem zbyt pewny siebie, tylko po prostu męczące jest tłumaczenie pod każdym wpisem, że taka jest konwencja i staram się jej trzymać. Na jej ocenę przyjdzie czas po 20 odcinku. Wtedy będzie można coś powiedzieć, wtedy można będzie ocenić i wprowadzić ewentualne zmiany. Jedni chcą dłuższych odcinków, drudzy krótszych. Jedni chcą mocniej merytorycznie, drudzy luźniej. Jedni chcą występów solo, drudzy z gościem. Problemem jest to, że zdecydowana większość próbuje swoją wizję narzucać, a nie rozmawiać albo postarać się zrozumieć, że nie da się wszystkim dogodzić. Uwierz, że jakbyś był na moim miejscu, byłbyś podobnie taką dyskusją zmęczony.

    Co do wywiadu z Rzepy - niezbyt widzę tam jakiś exclusive, jakąś "łamiącą wiadomość". Ale OK, może jestem już spaczony i zmanierowany...

  • 0

    168. ~  2015-06-26 12:13:26  host: 213.158.219.57.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ale przyznasz że wywiad z RP jest długi, merytoryczny i wyczerpujący "technicznie", prawda? Szczerze mówiąc - bo chcę być obiektywny - był kiedyś tak długi wywiad, tak "soczysty" na Telepolis ? Bo, nie pamiętam... / chcesz wiedzieć co bym zrobił ja na Twoim miejscu? Starałbym się kręcić "Witek Nadaje" na tematy, które są najbardziej TOP i HOT w danym okresie czasu, w danym miesiącu - bo do każdego hot news'a da się przypasować jakaś konkretną osobę...a jeśli nie, to właśnie wtedy jest miejsce na auto-monolog i nagranie samego siebie. Wiesz jaki byłby mój najbliższy cel? A chciałbym nakręcić wywiad z A. Sawickim, niech opowie o swoich wizjach, swoich planach, wyzwaniach, celach spółki... Więc nie bądź zmęczony, tylko więcej optymizmu i pracy. Spójrz na to inaczej - przecież większość Twoich czytelników, to Twoi sprzymierzeńcy (nawet jeśli marudzą) a nie wrogowie. To też ważna pomoc.

  • 0

    169.  2015-06-26 12:20:07

    168: moim problemem jest to, że ciężko mi się przebywa w towarzystwie osób marudzących - sam jestem niepoprawnym optymistą tryskającym energią, a maruderzy to dla mnie wampiry energetyczne... Uwagi - jak najbardziej, ale na poziomie dyskusji, wzajemnego zrozumienia i szacunku, a nie zarzucania toną pretensji. Moje odpowiedzi są wynikiem po prostu zmęczenia dotychczasową konwencją "dialogu".

    Co do Adama Sawickiego - o taki wywiad walczę od kilku tygodni i nie zapowiada się na niego wcześniej niż po wakacjach... :-/

  • 0

    170. ~  2015-06-26 12:34:22  host: 213.158.219.57.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Aha. Rozumiem sprawę. Czyli u magenty, lenistwo... /noo można by rzecz że każda zmiana, każda wizja, zaczyna się od marudzenia szeroko pojętego ;-) tak się rodzi idea... która potem wymaga oszlifowania etc. etc.

  • 0

    171.  2015-06-26 12:38:37

    170: widzisz, Twoje podejście mi się bardzo podoba. Bo starasz się rozmawiać i zrozumieć, a ja chętnie odpowiem i - jak coś będzie sensownego - to się zgodzę i wdrożę/zmienię. Ja pobronię trochę T-Mobile, bo Sawicki musi też trochę zapoznać się z firmą i wypracować jakąś swoją wizję, żeby móc o tym mówić. Na razie nikt z nim wywiadu jeszcze nie zrobił...

  • 0

    172. ~  2015-06-27 20:54:11  host: 188.146.81.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    no i o to chodzi. Merytoryczny, sensowny dialog. Ja ze swojej strony - jako stałego czytelnika, chętnie podpowiem ewentualne pytania, związane oczywiście z osobą i tematem.

Dodaj swoją opinię