Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #7: o wakacyjnym poradniku roamingowym

Witek nadaje #7: o wakacyjnym poradniku roamingowym

sirmark 11 Czerwca 2015 09:47

4 2
Wyjeżdżasz za granicę? Chcesz być w kontakcie z partnerami biznesowymi i bliskimi osobami, a boisz się wysokich rachunków za telefon w roamingu? W Witek nadaje kilka porad, jak uniknąć wysokich opłat.

Zobacz: Wakacyjny poradnik roamingowy

Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: witek nadaje | witold tomaszewski

w sumie: 14
  • 2

    1.  2015-06-11 10:45:01

    Niech witek też nada o połączeniach międzynarodowych, czyli jakiego opa użyć do tanich połączeń z Polski do unii europejskiej.

  • 3

    2.  2015-06-11 11:01:56

    Egipt, Turcja... aż się prosiło o jakiś plener w tle ;-)
    Sam poradnik- bardzo fajny!

  • 2

    3. ~lulek  2015-06-11 11:22:08  host: user-5-173-164-22.play-internet.pl

    Faktycznie, można było napisać coś o Turcji i Egipcie.

  • 2

    4.  2015-06-11 11:46:34

    Sympatyczny poradnik, aczkolwiek plaża pasowałaby bardziej :) Co do samego roamingu to w 2013 roku średni rachunek telefoniczny miałem na poziomie 4-5 tyś miesięcznie. Od 2014 max co udało mi się osiągnąć to 600 pln i poruszam się nie tylko po EU. Generalnie oferta W4 jest dobra do doraźnego korzystania z telefonu poza granicami. Dla tych co muszą korzystać z komórki wszędzie pozostaje kwestia poszukania po rynku ;)

  • 0

    5. ~Liwiusz  2015-06-11 12:31:37  host: ip-37-152-18-140.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    3:40 4:06 - powtórzenie o pakietach ("małych", "dużych", "ważnych na całym świecie") - to samo, tylko powiedziane po raz drugi.

  • 0

    6. ~pabloki  2015-06-11 14:10:25  host: 188.146.79.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wątpliwości nie ulega jedno: operatorzy drą ile moga na tym roamingu. skoro dają pakiety które są kilkaset % tańsze to nie znaczy że i tak nie zarabiają na tym .

  • 0

    8. ~Calm7  2015-06-11 15:09:06  host: n08-02-04.opera-mini.net

    Chyba tam dluzej zostane

  • 0

    9.  2015-06-11 15:16:24

    Zachęciłeś żebym kupił takiego startera.

  • 0

    10. ~krx  2015-06-11 17:11:06  host: 81.168.185.178

    Wytłumaczcie mi - jak coś może być "kilkaset procent" tańsze? Z tego co pamiętam to tylko Wałęsa swego czasu chciał obniżyć ceny "o 100%, a nawet więcej" - inni jakoś nie chcieli...

  • 1

    11.  2015-06-11 17:26:00

    krs: tak, źle użyłem tego słowa. Powinienem powiedzieć o kilkudziesięciu procentach. Drożej może być owszem, i kilkaset procent, ale nie taniej...

  • 0

    12.  2015-06-11 18:26:43

    Szkoda że na telepolis nie ma odrębnego działu na forum pt. "Karty z internetem w innych krajach". Przed wakacjami mielibyscie setki tysięcy odwiedzin i większe wpływy z reklam. To czego mi właśnie brakuje na polskich portalach to brak konkretnych rozwiązań ludzi którzy kupili tanio internet za granicą. Ja np. kupiłem we Włoszech 3 lata temu 10GB za ok. 35 Euro. Na ebay można kupić tanio internet w Grecji. Każdy kto był i korzystał z internetu za granicą napisałby 1 posta i po roku mielibyście gigantyczną bazę porad. Poza tym z uwag technicznych: źle ustawiona ostrość kamery która filmowała Witka: widać efekt oddychania np. w 4 minucie.

  • 0

    13.  2015-06-14 23:20:27

    zaq22 - i koniecznie szczegółowe cenniki... Tak na początek ze 100 krajów ;-)

  • 0

    14.  2015-06-14 23:23:25

    A! A apel do kogo? Bo doczytałem że raczej nie do redakcji? Po roku baza - z pewnością aktualna jak obietnice wyborcze byle kandydata?

  • 0

    15. ~  2015-06-15 07:19:03  host: n07-07-01.opera-mini.net

    Zaq22, na forum mozna samemu zalozyc temat i posilkujac sie danymii z wiadomosci. @wlo po komentujesz cos co zupelnie ciebie nie interesuje bo nie udzielasz sie na forum. Pisz na temat albo wcale. Nie odnos sie do wypowiedzi innych skoro sam na temat nie potrafisz nic napisac

Dodaj swoją opinię