Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #4: o aukcji LTE z Łukaszem Decem

Witek nadaje #4: o aukcji LTE z Łukaszem Decem

WitekT 14 Maja 2015 15:22

7 0
Witek nadaje tym razem o aukcji LTE z Łukaszem Decem z TELKO.in. Kiedy aukcja się skończy, o ile w ogóle? Po co nam LTE - na to i inne pytania znajdziecie odpowiedź w tym materiale.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 52. dniu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje

PS. Tak, Łukasz już zapisał się na lekcje emisji głosu i do logopedy. Witek jest po dwóch lekcjach, ale jemu nic nie pomoże. ;-)


Źródło tekstu: wł     

w sumie: 28
  • 2

    9.  2015-05-14 15:59:04

    to nie jest kampania wyborcza żeby określać czas trwania video, temat powinien być wyznacznikiem czasu poświęconego na poruszone zagadnienie w video.

  • 2

    10.  2015-05-14 16:01:32

    sylwekZolkusza: zgadzam się, ale z drugiej strony jak nie narzucimy sobie jakiś reguł, to w pewnym momencie popłyniemy. Wydaje mi się, że lepsze są odcinki krótsze, ale publikowane częściej, niż dłuższe, ale rzadziej. Bo pamiętaj, że to też kwestia wyczerpywania tematów.

  • 0

    11. ~pabloki  2015-05-14 16:21:17  host: 188.147.201.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Witek nie umiem wyrazić słowem tego jak zwracasz uwagę na kamerę. to nie jest to że byś patrzył w strone kamery. nie umiem słowem wyrazić. coś w stylu że wyczuwasz kamerę , inaczej nie umiem. w klipie nr3 zauwazyłem(ale to subiektywne odczucie) zbyt patrzysz w kamerę. inaczej nie umiem zdefiniowac.

  • 2

    12.  2015-05-14 16:48:46

    Witku fajnie, że nagrywasz takie krótkie programy to cenne. Jeśli chciałbyś, aby wyglądało to jeszcze bardziej pro napisz do mnie to poradzę Ci jak poustawiać te trzy kamery. Pozdrawiam i działaj dalej!

  • 2

    13.  2015-05-14 16:49:13

    Jest wyraźna różnica w głośności twojej Witku a twojego rozmówcy, trzeba popracować nad tym aby to było jakoś bardziej zbalansowane.

  • 2

    14. ~rubicon  2015-05-14 17:02:59  host: bzp21.internetdsl.tpnet.pl

    Po raz pierwszy rozmowa była w pełni merytoryczna, nie marketingowa. Witek już zupełnie swobodnie nie tylko zadaje pytania , ale i ze swojej strony przekazuje TREŚCI merytoryczne a jego interlokutor odpowiada równie merytorycznie i swobodnie. Jeszcze kwestionowane w komentarzach detale techniczne tym razem schodzą zupełnie na drugi plan.
    Witku, pozdrawiam i gratuluję tak prowadzenia jak i wyboru poważnego rozmówcy.

  • 0

    15. ~Calm7  2015-05-14 17:57:47  host: dna190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie tam LTE nie jest w żadnym wypadku potrzebne, i tak ciągnę w większości na EDGE na operze mini.

  • 0

    16.  2015-05-14 18:30:27

    No Witek...

    Wpierw kilka słów co do treści tego odcinka WN. Rzadko się zdarza, by przy tego typu sprawach ( i kwota i ważność sprawy ) móc powiedzieć, że wszystko zostało już powiedziane. Takie rozmowy mogły by trwać równie długo co aukcja. Sprawa jest w mojej opinii- beznadziejna i dołączam się do głosu, że może trwać w nieskończoność. Nie wiem co robili prawnicy, doradcy czy kto tam jest za to odpowiedzialny; że nikt nie potrafił przewidzieć czym ta "farsa" może się skończyć ( a raczej nie skończyć ). Również wątek który poruszyliście, ważny jest całej sprawy- dziennikarze wolą tematy polityczne. Niskiego lotu podchody, insynuacje a tą- jakże ważną sprawą- tak naprawdę zajmują się nieliczni. Pasjonaci. Będzie temat, jak ceny pójdą w górę i zwykły Kowalski będzie miał aneksowane wszystkie umowy ze zmianą cennika włącznie. Dramat.

    Jako, że i mnie zaczyna ten temat już nie ciekawić a drażnić i wolę prowadzić o nim dyskusję poza Internetami, jak zwykle kilka zdań co do formy.
    Sam na pewno widzisz jaki skok zrobiłeś przez te cztery odcinki WN. W końcu widać oswojenie przed kamerą. Stawiałem, że jeszcze kilka odcinków to potrwa a tu taka niespodzianka. Kolejna rzecz- nie wiem czy świadomie, ale bardzo dobrze, że w tym odcinku nie poszedłeś w plenery. Temat jest na tyle ważny, że można się było skupić wyłącznie na treści rozmowy jaką prowadziliście. Duży plus. Następna rzecz- wyszło Wam to bardzo naturalnie. Jako odbiorca czułem, że przysłuchuję się z ukrycia bardzo konkretnej rozmowie, dwóch zorientowanych ludzi w temacie. Nie patrzeliście głupio w kamerę, nie było gestów, uśmiechów. Bardzo fajnie! Dwie drobnostki- zwracaj uwagę na "wymów" Twoich rozmówców; były momenty, że musiałem cofnąć, bo nie zrozumiałem jakiegoś zdania. Oczywiście, to nie żaden zarzut do Łukasza ( pozdrawiam ! ) ; sam pewnie miał bym problem z nieb

  • 1

    18.  2015-05-14 18:32:06

    cd.

    ełkotaniem przez 13 minut ;) ale jak już się coś nagrywa, warto zwrócić na to rozmówcy uwagę przed rozmową.

    Marynarka. Jak zapewne wiesz, na fali jest teraz posiadanie „suflera” który zza pleców podpowiada, o co pytać czy co mówić ;)
    Jakby tam na przyszłość te mikrofony jakoś bardziej ukryć albo Ty stań bardziej jakoś ten...
    Zaczynam się czepiać, więc będzie tyle.
    Jako, że dwa dni temu chyba widziałem Cię na innym portalu w zupełnie innym stylu ( turban, kolczyki ) myślałem, że tamten image to już na stałe, ale jak widzę marynarka wróciła na swoje miejsce.
    Jakbym miał oceniać 8/10.

  • 0

    19.  2015-05-14 22:33:35

    Golarz Filip: dzięki! :-)

  • 0

    20.  2015-05-14 22:39:31

    Jako bonus na TT wysłałem Ci skromne logo ;)

  • 0

    21.  2015-05-14 22:50:00

    Golarz Filip: poszła reakcja i retwit. ;-)

  • 0

    22.  2015-05-14 22:59:59

    TELEP?

  • 0

    23.  2015-05-14 23:19:20

    a ja od poczatku mowilem, ze w 800 powinien byc przetarg :P

  • 1

    24. ~rio bravo 6y  2015-05-15 00:03:45  host: user-94-254-133-229.play-internet.pl

    Nic nie powiedzieliście o tym, że polkomtel blokował wszystko żeby inni nie mieli lte jak oni już mieli i będzie blokował konkurentów, żeby mieli lte dużo gorszej jakości niż ma polkomtel jak najdłużej. Dlatego właśnie przeciąganie w czasie ze strony polkomtela i ze strony rządowej. Przypomnę powiązania... ukerządposchetynasolożpolkomtel a wszystko idzie po cichu i media o tym nie mówią, tak jak o próbie zmiany konstytucji w grudniu, co dla społeczeństwa było bardzo istotne.

  • 0

    25.  2015-05-15 10:44:01

    Jakość audio rozmówcy jest TRAGICZNA! Nic nie potrafie zrozumieć z tego co mówi przy normalnej głośności. Jeżeli już się zdecydowaliście wrzucić takie coś (co dla mnie jest błędem) to nie wiem dlaczego nie postaraliście się o napisy, które tutaj są konieczne! Duży minus (kolejny raz) za audio :/

  • 0

    26.  2015-05-15 11:11:47

    Pi0trek: nad audio ciągle pracujemy. Niestety, ale niezbyt mieliśmy moce przerobowe (czas) na zrobienie napisów...

  • 0

    27.  2015-05-15 15:05:50

    Witku, na ręce masz Gear S? :-)

  • 0

    28.  2015-05-15 15:28:39

    babo: yhy. Od grudnia (prezent). Świetna sprawa, Tizen rzomdzi, Android Wear ssie. :-)

  • 0

    29.  2015-05-15 15:45:40

    Ajjjj, pozazdroscić :-)

Dodaj swoją opinię