Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #35: o rynku prepaid po rejestracji z Grażyną Piotrowską-Oliwą

Witek nadaje #35: o rynku prepaid po rejestracji z Grażyną Piotrowską-Oliwą

WitekT 1 Grudnia 2016 11:12

10 10

Wkrótce po wakacjach Virgin Mobile miał uruchomić nową platformę i usługi abonamentowe. Plany pokrzyżował jednak wprowadzony obowiązek rejestracji kart prepaid oraz... wybuch środków gaśniczych w serwerowni Netii w Warszawie - powiedziała w Witek nadaje Grażyna Piotrowska-Oliwa, szefowa Virgin Mobile.






Jak zmieni się rynek prepaid po obowiązku rejestracji, kiedy ruszy nowa platforma, kiedy można spodziewać się usług abonamentowych, a także kto jest pierwszym testerem nowych rozwiązań poza firmą, dowiecie się z dzisiejszego odcinka Witek nadaje.

Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 79
  • -1

    61.  2016-12-01 15:39:21

    59: huehue... clou. ;-)

  • 1

    62. ~  2016-12-01 16:02:16  host: aedm46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    60, no i widzisz - ja przynajmniej się w niej pojawiałem.

  • 0

    63. ~  2016-12-01 16:46:51  host: 188.146.168.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    59 i 61 a szczególnie gagatek WITEK : Obie formy sa poprawne ,jedna z francuskiego,druga z anggielskiego.

    Gdzieś Grażynce zginely abonamenty

  • 0

    64. ~Koko  2016-12-01 17:22:41  host: ipb31.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT-Eh ,nie chciałem aby to tak zabrzmiało ,,strasznie'' :-), ogólnie kawał dobrej roboty.

  • -1

    65.  2016-12-01 17:49:39

    @56 gratuluje manipulacji innych rób w balona podmieniłes tmobajl na njumobile i wmawiasz że źlle słyszałem.
    w najlepszym razie majstrowałes przy dzwieku że teraz pieknie wyrąznie słychac njumobile a wczesniej było timobajl mało wyraźnie.
    wstawiłes słowo njumobile z dalszego fragmentu bo takie pada pod koniec nagrania

  • 0

    66.  2016-12-01 18:37:17

    goldenmen: podmieniłem też datę publikacji na YouTube? Naprawdę uważasz, że mam takie umiejętności i kontakty?

    Tym samym udowodniłem jak bardzo stronniczy jesteś w swoich oskarżeniach. Nie wnikam czy mścisz się bezinteresownie czy za pieniądze, ale idź robić to gdzie indziej, tu już zostałeś zdemaskowany.

  • 0

    67.  2016-12-01 18:55:45

    Trochę w błąd wprowadzałeś ludzi bo njumobile to sub marka orange a mówiłeś o niej jako odrębnej platformie a nią nie jest w dodatku pominięte redbulmobile sub marka play gdzie także są abonamenty na czas nieokreślony

  • 1

    68. ~darek  2016-12-01 19:00:20  host: user-188-33-251-209.play-internet.pl

    virgin zaoferuje coś co już funkcjonuje na platformie bilingowej play, moim zdaniem obecnie najlepszej

  • 0

    69.  2016-12-01 19:03:50

    antekwars: ja podawałem przykład pioniera, a nie wymieniałem wszystkich na rynku. Tych czytelnicy znają.

  • 0

    70.  2016-12-01 19:04:53

    Więc lepiej mówić o range rewolucji w nju a nie o niu jak o czymś oddzielnym.

  • 0

    71.  2016-12-01 19:09:31

    antekwars: nigdzie nie mówiłem o nju jako oddzielnej platformie tylko jako o typie oferty. Przesłuchaj ten fragment jeszcze raz.

  • 0

    72.  2016-12-01 19:10:10

    jedno jest pewne i nie podlega dyskusji, kto się spóźni i nie zarejestruje, będzie wyłączany, tym bardziej wyłączą, jeśli ktoś ma starą ofertę, przykład DIL rbm i inne tego typu dobre oferty.

  • 1

    73. ~Max  2016-12-01 20:36:47  host: dtl150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WITEK! Do jakich sieci możesz się logować i jakie są priorytety na karcie SIM od Pani Grażyny?

  • 2

    74.  2016-12-01 21:58:03

    Ciekawe na kogo jest numer zarejestrowany, który pan Witek dostał od pani Grażyny

  • 0

    75.  2016-12-02 08:24:36

    Remington (48)- na jakiej podstawie tak twierdzisz?

  • 0

    76.  2016-12-02 08:52:50

    Remington (48) - jeśli nawet zaprzestanie nie oznacza dezaktywacji karty, to jak długo wg Ciebie operator ma obowiązek (!!!) utrzymywać taką kartę? Jakie przepisy - ustawy, rozporządzenia, regulaminy - to regulują?

  • 0

    77.  2016-12-02 10:09:40

    Andrzej24: dane użytkownika tej karty są publicznie znane. :-)

  • 0

    78. ~miśNAdrzewie  2016-12-02 17:03:03  host: 240-144.beskidmedia.pl

    @WitekT: proszę, podziel się (na ile można) pierwszymiwrażeniami z testowania

  • 0

    79. ~Baobab  2016-12-02 19:35:53  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    Ja w Virgin Mobile nie zapłaciłem jeszcze ani grosza, a mam 5 sztuk numerów u nich juz ponad rok. Wystarcza mi ich bezpłatny pakiet samo odnawialny co miesiąc. 30 minut do wszystkich, 30 SMS-ów, 300MB netu. Wszystko w temacie.

  • 1

    80.  2016-12-04 20:33:15

    79 - a jak ludzie do Ciebie dzwonią, to na który numer? Czy na wszystkie? Jeden masz zawsze w telefonie a inne przekładasz?

Dodaj swoją opinię