Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #3: o rankingu ofert abonamentowych z Samsungiem Galaxy S6

Witek nadaje #3: o rankingu ofert abonamentowych z Samsungiem Galaxy S6

WitekT 24 Kwietnia 2015 09:49

9 4

Którą ofertę z Samsungiem Galaxy S6 wybrać? Sami zobaczcie, Witek nadaje o tym, jak tworzony był ranking i do którego operatora udać się na zakupy.


 

Zobacz: Ranking TELEPOLIS.PL: Samsung Galaxy S6 w ofertach abonamentowych.


Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje

A na końcu filmu czasem będziemy dodawać śmieszne rzeczy... ;-)


Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S6.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: witold tomaszewski | witek nadaje

w sumie: 99
  • 0

    82.  2015-04-24 19:01:49

    Witek - u nas w naszym umiłowanym kraju to normalne, ze się żąda dowodów na coś co się nie stało ;-)

  • -3

    83. ~ar3r  2015-04-24 20:03:00  host: apn-46-215-101-54.dynamic.gprs.plus.pl

    Wlasnie wziąłem w orange 100 zł rata i 39 zł abonament oczywiscie za 0 zł. Nikt nie przebije ten oferty

  • 0

    84.  2015-04-25 13:32:52

    #83. Niestety się mylisz. Nawet jakbyś chciał powłączać pakiety, aby uzyskać minimum usług, to jakby uwzględnić tylko Łączną Wartość Umowy, to i tak choćby Smart Plan Mutli II 89,98 zł wyjdzie taniej niż to twoje (a nie jest on najtańszy). A jak chciałeś po prostu telefon to trzeba było wziąć na raty. Byłoby jeszcze korzystniej.

  • 0

    85. ~Pedroleon  2015-04-26 20:41:38  host: agtr190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak tylko wyszedł s6 to też sobie zrobiłem taki szybki ranking i doszedłem do tych samych wniosków :) Mam już s6 w plusie ;) Najlepsza oferta zdecydowanie ;) i do tego najlepsze LTE.

  • 0

    86. ~kontra.  2015-04-27 08:51:34  host: 212.160.172.83

    Witek, a dlaczego w rankingu oraz wywiadzie nie podajecie ofert wraz z systemem ratalnym za telefon ?? Większość operatorów stosuje taką formę, wówczas telefon otrzymujemy za 0, a rata wraz z abonamentem wynosi prawie tyle samo, lub nieznacząco więcej niż zwycięzca waszego rankingu - plus. Pzdr.

  • 0

    87.  2015-04-27 09:27:30

    kontra: podasz przykład takiej oferty?

  • 0

    88. ~kontra.  2015-04-27 10:05:58  host: 212.160.172.83

    chodzi mi, żeby pokazywać właśnie takie oferty. Po co od razu wydawać 2000 zł, jak można podwyższyć trochę abo. I na polu rat, gdzie najtaniej wychodzi ?

  • 0

    89.  2015-04-27 10:46:59

    kontra: ale powtórzę - pokażesz taką ofertę, której nie uwzględniliśmy? Konkretnie, bo ratalne oferty są w tym zestawieniu uwzględnione (np. T-Mobile).

  • 0

    90. ~kontra.  2015-04-27 11:52:36  host: 212.160.172.83

    ceny w tabeli uwzględniają wysokość abonamentu dla operatora natomiast nie uwzględniają opłaty ratalnej za telefon, a taka cena mnie interesuje. Np. 79,99 zł + rata np 50 zł łącznie daje: 130 zł

  • 0

    91.  2015-04-27 12:34:53

    kontra: uwzględniają opłatę ratalną. Czy możesz wskazać KONKRETNĄ ofertę, która albo tego u nas w zestawieniu nie uwzględnia, albo której w porównaniu brakuje?

  • 0

    92. ~kontra.  2015-04-27 13:24:33  host: 212.160.172.83

    pokazujesz oferty za 79.99 zł + dopłata za telefon 1959 zł. PLUS . Natomiast na rynku są oferty inne: abonament 79.99 + 90 zł rata za telefon. miesięcznie: 169.99.
    Z tego co widzę PLUS nie rozbija na raty płatności za sprzęt, więc trzeba zabulić od razu wyższą kwotę ?

  • 0

    93.  2015-04-27 13:41:54

    kontra: powtórzę pytanie: czy możesz podać KONKRETNĄ ofertę, której nie uwzględniliśmy? Czy mógłbyś podać KONKRETNY link z e-shopu?

  • 0

    94. ~konra.  2015-04-27 14:02:27  host: 212.160.172.83

    http://tlp.is/64u chociażby: taryfa: smart plan multi II na raty wysokość abo 79.98 zł ( kliknij wybieram SAMSUNG GALAXY S6

  • 0

    95.  2015-04-27 14:45:38

    konra: czy jesteś pewny, że ta oferta była dostępna już w zeszłym tygodniu?

  • 0

    96. ~kontra  2015-04-27 14:46:48  host: 212.160.172.83

    od premiery s6 była dostępna.

  • 0

    97.  2015-04-27 20:47:42

    kontra: kojarzę, że wcześniej była oferta ratalna za 39,98zł, która nie łapała nam się do minimum. Tej droższej wg mnie nie było. Orson też mówi, że tej opcji nie było. Na pewno nie pomijaliśmy ofert pomijaliśmy świadomie żadnych ofert.
    Aha i w kwestii terminologi, promo T-Mobile też są ratalne choć i tak musisz na wstępie pewną kwotę zapłącić za telefon.

  • 0

    98. ~kontra.  2015-04-28 09:31:48  host: 212.160.172.83

    w tej ofercie na początku kwota wynosi 0 ( więc śmiało można zmienić teraz niektóre rankingi i artykuły ) :)

  • 0

    99.  2015-04-28 09:33:52

    kontra: nie sądzę, żeby zmieniało to listę zwycięzców...

  • 0

    100. ~kontra.  2015-04-28 10:03:45  host: 212.160.172.83

    może i nie, ale przedstawiajcie takie oferty, gdyż wydaje mi się, że większa ilość osób byłyby zainteresowana kupnem tego flagowca w abonamencie wraz z ratą, a nie wyłożeniem całej gotówki np. 2000 zł jak to ma miejsce w ofercie PLUSa, bo za 3000 tyś można ten telefon zakupić już w sklepie, a sam abonament no-limit i 2 GB można mieć od 19 do 29 zł. Czy przeliczając abonament no limit za 29 zł + zakup telefonu w mediamarkt czy euro-agd czy necie, wartość łącznej tranzakcji będzie mniejsza czy u zwycięzcy rankingu.

  • 0

    101. ~  2015-05-09 21:35:47  host: ip-5-172-247-200.free.aero2.net.pl

    Witek stracił koncesję na nadawanie?

Dodaj swoją opinię