Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #1: o przenośności numerów z Marcinem Gruszką z Play

Witek nadaje #1: o przenośności numerów z Marcinem Gruszką z Play

WitekT 14 Kwietnia 2015 10:55

21 6

Witek nadaje to nasza nowa wideo-seria, w której będziemy przez kilka minut opowiadać o rynku telekomunikacyjnym. Pierwszy odcinek nagraliśmy z gościem. Witek pytał Marcina Gruszkę z Play o wyniki przenośności numerów w I kwartale.

 

Zobacz: Pełny raport o przenośności numerów w 1Q2015.




Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje

PS. Czasem Witek nadaje będzie z gośćmi, jak dziś z Marcinem Gruszką, czasem będą to monologi samego Witka. Nie hejtujcie nas od razu za materiał (pierwsze koty za płoty), ale bardzo, bardzo czekamy na Wasze konstruktywne opinie! O czym i jak mówić? Co chcecie usłyszeć?

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 95
  • 0

    82.  2015-04-15 07:58:02

    Ale chłopaki, ścieżkę dźwięku trzeba kompresować, żeby różnica między cichymi momentami, a głośniejszymi była dużo mniejsza. Na szybko poprawiona głośność filmiku: http://tlp.is/5zl

  • 0

    83.  2015-04-15 10:19:25

    piękne intro :) coś na outro też by przydało zanimować do kompletu. głos zdecydowanie do poprawienia. i oczywisty plus za "kochanego" :):):)

  • 0

    84. ~Kamil  2015-04-15 10:39:18  host: 088156226008.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    Sofy prawie jak u Wojewódzkiego ;) Przed obejrzeniem spodziewałem się większego luzu, a tu wyszedł niemalże program publicystyczny, w którym co najwyżej goście rozładowują poważny anturaż ;) Może następni rozmówcy będą bardziej merytoryczni i zrównają się z prowadzącym.

  • -2

    85. ~zulugula  2015-04-15 11:31:36  host: user-94-254-209-15.play-internet.pl

    W naszej historii byli już tacy co "nadawali" do odpowiednich organów.

  • -1

    86. ~  2015-04-15 16:39:43  host: apn-5-172-252-145.dynamic.gprs.plus.pl

    Trzeba się przede wszystkim solidnie odchudzić (na oko minimum 10 kg) jak chce sie występować na wizji.

  • 0

    87. ~  2015-04-15 18:08:43  host: 84-10-76-162.static.chello.pl

    Sympatyczny osobniku z postów 79-81.
    Nawet chyba nie wiesz, o czym szumią wierzby, bo może i niesympatycznie napisałem, ale do postu @33, żeby się nie przejmował faktem, że został zminusowany za zwrócenie uwagi na to, że nie ubiera się garnituru. Natychmiast jakiś orzeł zauważył, że po wielokropku napisałem słowo horror małą litera, skądinąd słusznie spostrzegł. Różnica polega na tym, że minusujecie wpis o zwrotności czynności ubierania (się) i próbujecie (żałośnie) się bronić, że przecież jakoś da się zrozumieć, o co chodzi mówiącemu. Na marginesie pewnie napisanie horror wielką lub małą literą wpływa na jego czytelność, hyhy.
    I właśnie główna różnica jest w tym, że ja umiem podziękować za zwrócenie uwagi, że popełniłem błąd ortograficzny, natomiast osobnicy ubierający garnitury, czy inne sukmany, są tak oburzeni faktem, że ktoś śmie zwrócić im uwagę, że natychmiast muszą zminusować komentarz wytykający im ten błąd. Wg mnie tak zachowują się matoły i to, czy zminusujecie ten wpis tego nie zmieni.

  • 0

    88. ~  2015-04-15 18:32:57  host: gaja.tpnet.pl

    Słaby dźwięk, jakby zbierany z sali a nie od rozmówców.

  • -4

    89. ~pablosox123  2015-04-15 18:35:26  host: 77-255-38-208.adsl.inetia.pl

    Panie Gruszka jk tk można klamac,ze biuro klienta jest na dobrym poziomie.Raczej na bardzo złym i najgorszym w Polsce.

  • -5

    90.  2015-04-15 18:55:19

    @89 - masz niezaprzeczalną rację. Obsługa klienta w Play jest najgorsza spośród wszystkich operatorów komórkowych, a poziomem profesjonalizmu to może chyba tylko "konkurować" z Netią... BOK Play nieco się poprawił od startu sieci, to fakt, ale nadal kontakt z nimi to jest jedna wielka loteria.

  • -1

    91. ~do du  2015-04-16 09:42:54  host: n10-10-06.opera-mini.net

    LuiN
    Usuń to swoje foto. Może tego po polsku nie rozumiesz, ale jest app Google i ci przetlumaczy.

  • -3

    92.  2015-04-16 09:56:12

    91). Jeszcze masz jakieś życzenia?

  • -1

    93. ~do du  2015-04-16 10:20:26  host: n10-10-06.opera-mini.net

    Treść wiadomości#92 To zdjecie robil jakis fatalista. LuiN mógłby zalaczyc ładniejsze. Szkoda, ze takiego ładniejsze go nie ma!!!

  • 0

    94. ~do du  2015-04-16 10:29:45  host: n10-10-06.opera-mini.net

    Treść wiadomości@92 zauwaz, ze wielu kolegów zwraca uwagę na złe nagranie video!!!

  • -3

    95.  2015-04-16 10:49:33

    Ogólnie jest ok, spartańskie warunki w tym nie przeszkadzają. Video ok. PS. Koniecznie dzwięk poprawcie, aby było słychać wyłącznie gospodarza i gościa.
    A do tych ,,foteli" - stoliczek dodajcie.

  • 0

    96.  2015-04-16 15:23:39

    91, do du - jak tak bardzo przeszkadza ludziom moje zdjęcie na profilu Telepolis, to je zmienię - mi to tam lotto :)

  • 3

    97. ~ogarnięty  2015-04-16 15:37:24  host: 213.158.221.169

    95) a co to calm7 jakis koncert życzeń sobie tu robisz , że to dajcie albo tamto dajecie ? co to wywiady u ireny dziedzic ze ma byc stoliczek i co jeszcze ? a może specjalnie dla ciebie witek powinien założyc stringi , co ? stoliczek ukryłby widok na obuwie marcina gruszki i które to on pieknie eksponuje. luin w żadnym razie nie pozbawiaj nas swojego zdjecia. męższczyzna pieknie obrosniety jak dzik szczecina wyglada poważnie i ta szczeć jego tekstom powagi tylko dodaje.tak trzymaj i zarastaj

  • -2

    98. ~do du  2015-04-16 15:59:39  host: n13-02-02.opera-mini.net

    Treść wiadomości@96. Bardzo dziękuję LuiN.
    Ty jesteś przystojny, - reszty nie będę powtarzał. Trzymaj się

  • 0

    99. ~vfv  2015-04-17 23:24:05  host: 89-79-126-119.dynamic.chello.pl

    ta stołeczek ! dajcie wodziankę jakąś !!!

  • 0

    100.  2015-04-18 16:14:40

    Według mnie trzeba by zrobić coś z dźwiękiem bo w tym pomieszczeniu dźwięk się trochę odbija.

  • 0

    101. ~ciekawski  2015-04-20 08:20:54  host: 212.160.172.85

    fajny pomysł :] to kto jest na twoim "dywaniki" Witku w odcinku startowym nie ma znaczenia. Byle by pytania były konkretne.... Mam nadzieję ze wprowadzana seria będzie opierała sie na zadawaniu pytań które nurtują czytelników. A nie jak w wielu przypadkach, prywatne rykowisko dla jeleni z serią pytań wychwalających markę. Może bedziemy sami zadawać pytania którymi Witku wypytasz przedstawicieli W4. Ty raczej wiesz z kim kiedy rozmawiać bedziesz, więc pytania można opracować przed wywiadem. Chyba każdy czeka na odpowiedź na męczące go pytania. To i na każdy odcinek czekalibyśmy z niecierpliwością. FAJNY POMYSŁ WITKU

Dodaj swoją opinię