Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witaj piękny! Żegnaj stary - Samsung zachęca do wymiany smartfonów

Witaj piękny! Żegnaj stary - Samsung zachęca do wymiany smartfonów

msnet 11 Września 2017 16:10

4 6

witaj piekny zegnaj stary samsung

W ramach promocji klienci, którzy zakupili Galaxy S8/S8+ będą mogli pobrać kod podnoszący wycenę ich starego telefonu o dodatkowe 250 zł.

Wyceną, o której mowa wyżej, a także skupem starych telefonów zajmie się firma AsGoodAsNew Gmbh. W zależności od stanu telefonu będzie można otrzymać nawet do 2400 zł, plus wspomniane wcześniej 250 zł. Promocja obejmuje wybrane modele smartfonów i potrwa do 31 października 2017.

Aby skorzystać z programu Witaj piękny! Żegnaj stary, trzeba kupić Samsunga Galaxy S8 lub S8+ u autoryzowanego sprzedawcy. Po zakupie należy uruchomić aplikację Samsung Members (preinstalowana na wymienionych urządzeniach) i zalogować się do niej swoim kontem Samsung. Następnego dnia w sekcji "Korzyści" aplikacji zobaczymy banner promocyjny, który musimy kliknąć, aby otrzymać kupon zwiększający wycenę starego urządzenia o 250 zł.




witaj piekny zegnaj stary samsung

Następnie odwiedzamy stronę www.odkup.samsung.pl, na której znajdują się zasady promocji. Ze strony użytkownik zostanie przekierowany na stronę firmy AsGoodAsNew Gmbh, gdzie znajduje się formularz wyceny starego smartfonu. W krótkim formularzu należy odpowiedzieć na pytania dotyczące starego urządzenia, podać jego aktualny stan, wpisać kod promocyjny pobrany z aplikacji Samsung Members (zwiększający wartość urządzenia o 250 zł) oraz numer IMEI zakupionego wcześniej Galaxy S8/S8+. Po zatwierdzeniu transakcji użytkownik otrzyma potwierdzenie wyceny starego urządzenia, wraz z dokumentami dla kuriera. Kurier odbierze stary telefon i dostarczy go do Partnera Promocji, gdzie telefon zostanie sprawdzony pod kątem zgodności ze stanem podanym przez klienta w formularzu online.

Jeśli stan sprzedawanego telefonu zostanie pozytywnie zweryfikowany, użytkownik otrzyma przelew na wskazany przez siebie rachunek bankowy. Od wysłania urządzenia do wypłaty środków na konto może upłynąć do 10 dni roboczych. Gdy wystąpią rozbieżności pomiędzy faktycznym stanem urządzenia a stanem deklarowanym przez użytkownika, firma wyceniająca skontaktuje się z nim indywidualnie w celu przedstawienia nowej wyceny bądź odesłania urządzenia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i weryfikowane przy obiorze oraz wysyłce, a także bezpłatne dla użytkownika. Osoby zainteresowane wymianą swojego starego telefonu na smartfon Galaxy S8/S8+, mogą uzyskać szacunkową wycenę swojego urządzenia wcześniej, odwiedzając stronę samsung.kupimyto.pl.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: promocja | samsung

w sumie: 26
  • 1

    7. ~  2017-09-11 17:21:16  host: a26-02-06.opera-mini.net

    Ciekawe ile by dali za nowego zaplombowanego S8 kupionego w oficjalnym sklepie.

  • 0

    8.  2017-09-11 17:28:05

    @5 ja tak, a ty? Chodziło mi o pokazanie zasady, że jeśli sprzedajesz dystrybutorowi to ktoś taki nie jest instytucją charytatywną, która ma dbać o to, żebyś dorobił sobie do pensji. Oni też ponoszą jakieś koszty, więc muszą zarobić na swojej pracy.

  • 0

    9. ~Hotelarz  2017-09-11 17:31:42  host: user-94-254-134-176.play-internet.pl

    Każdy normalny człowiek sprzedaje smartfona bez pośredników takie *** to ja znam już kilka lata skup telefonów a jak pójść kupić nowy to żądają jak zboże chore dlatego omijam lokalne firmy tylko i wyłącznie internet a najlepiej import z Chin.

  • -2

    10.  2017-09-11 17:38:21

    @9 A nie myślałeś o imporcie z Korei Płn? Ty jesteś chyba w najmniejszej mniejszości z mniejszości. Poza tym ta promocja nie jest dla dusigroszy, którzy dla oszczędności 5 zł zrobiliby wiele. Masz kasę na s8, kupujesz, w szafie masz teraz stary dobry telefon, który jest ci zbędny, więc sprzedajesz go w ten sposób i zwraca ci się jakaś kwota z zakupu nowego telefonu.

  • 1

    11. ~  2017-09-11 17:51:43  host: a26-02-06.opera-mini.net

    @10 Ty jednak w ogóle nie myślisz. Nie dość że kupujesz najpierw nowego to skoroją cię przy skupie Starego a ty jesteś szczęśliwy.

  • 0

    12. ~Hotelarz  2017-09-11 17:52:18  host: user-94-254-134-176.play-internet.pl

    @10, Ale mnie nie obchodzi co robi reszta Polaków jak Ty ja nie idę za trendem dla mnie Xiaomi wymiata tego Samsunga S8.

  • 1

    13. ~  2017-09-11 17:57:10  host: a26-02-06.opera-mini.net

    kompletnie nie nieopłacalna oferta ale po wpisach takich jak 10 widać że znajdą jeleni.

  • 0

    14.  2017-09-11 18:01:04

    @11 A ciebie boli to, że komuś to nie przeszkadza i stać go na nowy telefon i woli sprzedać stary kilkoma kliknięciami, nawet kosztem kilku groszy. Ja sam ostatni telefon sprzedałem w komisie za mniejsze pieniądze, żeby mieć spokój. Mogłem bujać się z olx, ale nie każdy ma całe dnie wolne na to.

  • 0

    15. ~Hotelarz  2017-09-11 18:06:31  host: user-94-254-134-176.play-internet.pl

    @14, No to masz nieszczęśliwe życie skoro nawet na wejście w OLX czy Allegro czasu nie masz... Mi tam nie zależy na tej usłudze bo nigdy z niej nie skorzystam kupując smartfony tylko od Xiaomi.

  • 0

    16. ~  2017-09-11 18:06:49  host: a26-02-06.opera-mini.net

    14 niby dlaczego miała mnie boleć twoja głupota?

  • 0

    17.  2017-09-11 18:14:00

    @16 Jeśli zdolność do kupna sprzętu za 3000 zł bez kombinowania i brak problemu z tym, że w sklepie jest drożej nazywasz głupotą to nie mamy chyba o czym rozmawiać. Rób pranie w deszczówce, kupuj szare mydło vo taniej, a z Zakopanego do Gdyni idź na pieszo, mnie to nie przeszkadza.

  • 0

    18. ~  2017-09-11 18:17:03  host: a26-02-06.opera-mini.net

    mnie to nie przeszkadza że przepłacasz za nowe i dużo tracisz na starym. mnie to tylko śmieszy. ale nie dawaj przynajmniej tutaj rad innym..

  • 0

    19. ~  2017-09-11 18:20:26  host: a26-02-06.opera-mini.net

    17 ty masz problem bo wydaje ci się że imponujesz tutaj kupnem czegoś za 3000 A tak naprawdę to jest żałosne.

  • 0

    20. ~Floo  2017-09-11 18:25:05  host: ip56561e59.adsl-surfen.hetnet.nl

    Dlaczego w Holandii jest ta sama promocja ale z tą różnicą że dają 100 Euro???!!!

  • 0

    21.  2017-09-11 18:26:37

    @19 No No, a jak posiedzisz na siedzeniu w starym aucie to też robi się podgrzewane, a ci wg ciebie gorsi bo głupi muszą płacić za ten bajer sporo kasy w nowych samochodach. Czarny i biały to też kolory, to kolorowy tv jest dla głupich ludzi, bo przecież program leci ten sam. Masz rację :)

  • 0

    22. ~Marcinzr  2017-09-11 18:43:52  host: public-gprs398444.centertel.pl

    Samsung s7 stan idealny bez rys i śladów użytkowania 1086zl bajera musiał bym na głowę upaść żeby to za tą ich wycenę sprzedać

  • 0

    30.  2017-09-11 20:22:26

    @14: Paru groszy, powiedzmy do 100zl - zgoda. Ponad 1/4 ceny - zdzierstwo.

  • 0

    31.  2017-09-11 20:26:55

    @28: Rok temu S7 Edge kupiłem za 2400 z fakturą więc interesu nie zrobiłeś ale fakt że slabo płacą jest faktem

  • 0

    32.  2017-09-12 12:25:23

    @18 Śmieszy cię, że ktoś chce zrobić jak mu się podoba i ma na to pieniądze?
    @15 Wiesz Hotelyrz ja też nie mam czasu wystawiać rzeczy na Allegro ale na szczęście w życiu nie narzekam.

  • 0

    33. ~delta  2017-09-13 15:09:45  host: 212.160.172.84

    Stary telefon to ja Matce daję, a nowy normalnie kupuję (albo w internecie albo normalnie. Zależy gdzie taniej).

Dodaj swoją opinię