Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wirtualny dysk SkyDrive dla Windows Phone i iOS

Wirtualny dysk SkyDrive dla Windows Phone i iOS

LuiN 21 Grudnia 2011 14:15

0 0

skydrive Użytkownicy telefonów Windows Phone i iPhone mogą szybko i łatwo dostać się do swoich plików, które gromadzą w wirtualnym dysku SkyDrive. Bezpłatna aplikacja SkyDrive na telefony Windows Phone i iOS jest dostępna w Marketplace i AppStore.

SkyDrive to wirtualny dysk, na którym każdy użytkownik może za darmo przechowywać swoje zdjęcia czy dokumenty dokładnie tak, jak w folderze na swoim komputerze. Do dysku SkyDrive można dostać się za pośrednictwem komputera i telefonu komórkowego - wystarczy dostęp do Internetu.

Nasze pliki możemy udostępnić wybranym osobom wysyłając link pocztą elektroniczną. Możemy gromadzić i prezentować swoje zdjęcia, filmy, materiały graficzne, notatki czy bardzo duże dokumenty.

Aby skorzystać z wirtualnego dysku SkyDrive wystarczy zarejestrować się pod adresem www.SkyDrive.live.com lub wykorzystać swój login do poczty Hotmail lub Live Messenger.

SkyDrive jest rozwiązaniem w chmurze, dzięki czemu użytkownicy aplikacji SkyDrive na Windows Phone i iOS mają dostęp do tych samych danych co poprzez komputer. Aplikacja SkyDrive dla Windows Phone i iPhone pozwala na przeglądanie i pobieranie zdjęć czy video, edytowanie dokumentów, a także na zarządzanie zawartością dysku.
Aplikacja SkyDrive na telefon pozwala również na łatwe, ale jednocześnie bezpieczne dzielenie się zasobami z innymi użytkownikami. Klikając na wybranym dokumencie użytkownik otrzymuje do niego link, który może przesłać znajomemu.

Uwaga, wszystkie zdjęcia i filmy przesyłane z poziomu telefonu na SkyDrive'a są kompresowane.

Programu w wersji dla urządzeń z iOS szukać należy pod tym adresem, a w wersji dla Windows Phone pod tym adresem.

Źródło tekstu: Microsoft     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 1

  1. ~ala  2011-12-21 14:44:08  host: user-31-174-87-125.play-internet.pl

  a spec służby będą wiedzieć jeszcze więcej..

 • 1

  2. ~fjd  2011-12-21 15:00:45  host: apn-77-114-129-96.dynamic.gprs.plus.pl

  Zapchaja sie iloscia danych. Od nadmiaru danych glowa puchnie serwery sie grzeja. Mozna im jeszcze wiecej dorzucic zeby mieli zajecie zamiast zajac sie istotnymi dla panstwa sprawami a nie ogladnieciem nieautoryzowanym bajki przez dziecko.

 • 0

  3. ~ala  2011-12-21 17:47:26  host: user-31-174-150-13.play-internet.pl

  @2. spokojnie, w PL po 100MB lejek 16kbps wiec dużo tego nie będzie :)

 • 0

  4.  2011-12-22 08:23:51

  Sky Drive jest fajny - uzywam na PC Tylko mogliby tez wypuscic wersje na BadaOS

 • 0

  5. ~  2011-12-23 16:05:00  host: xdsl.167.c74.petrotel.pl

  A jaki inny wirtualny dysk można wykorzystać w Androidzie oprócz Dropboxa???

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy robisz zakupy na Allegro?

Poczta Polska: nowa oferta dla firm sprzedających na Allegro

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet