Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wirtualne multi-WiFi od Microsoftu

Wirtualne multi-WiFi od Microsoftu

WitekT 20 Października 2005 16:44

0 0

Microsoft zaprezentował oprogramowanie Virtual Wi-Fi, które umożliwia łączenie się z kilkoma sieciami Wi-Fi jednocześnie, przy użyciu jednego modułu komunikacji bezprzewodowej.
Aplikacja, która pracuje w środowisku Windows XP, została stworzona z myślą o zwiększeniu wielozadaniowości, zmniejszeniu wydatków na nowy sprzęt oraz redukcji poboru mocy, zużywanej do komunikacji bezprzewodowej. Zdaniem przedstawicieli firmy, oprogramowanie Virtual Wi-Fi potrafi dynamicznie dostosowywać się do opóźnień w transmisji związanych z kartą Wi-Fi, niezależnie od tego jaka firma jest producentem sprzętu. Ponadto aplikacja nie wymaga ręcznego przydzielania adresów IP w sieciach indywidualnych.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-77-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz wzmacniaczy sygnału w domowej sieci Wi-Fi?

TP-Link RE270K - wzmacniacz Wi-Fi i inteligentne gniazdko w jednym

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet