Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wirtualna Polska w wersji na iPada

Wirtualna Polska w wersji na iPada

LuiN 12 Października 2010 11:34

0 0

wp ipad Wirtualna Polska udostępniła bezpłatną aplikację na iPada. Posiadacze tabletu mogą od teraz w wygodny i szybki sposób korzystać z kluczowych serwisów informacyjnych WP.

Do ich dyspozycji są największe bloki tematyczne portalu: Wiadomości, Sport, Finanse. Za pośrednictwem "WP.PL Info" można też przeglądać galerie zdjęć tych kategorii. To pierwsza portalowa aplikacja tego typu w Polsce i - co istotne - bezpłatna.

Aplikacja pozwala - wygodniej, niż za pośrednictwem przeglądarki - czytać najświeższe newsy, monitorować indeksy giełdowe i tabelę Ekstraklasy, oglądać galerie zdjęć, stanowiące ilustrację do bieżących informacji. Posiadacze tabletów mogą też sprawdzać aktualną prognozę pogody.
Aby korzystać z aplikacji, należy ściągnąć ją ze sklepu internetowego Apple - iTunes AppStore - i zainstalować na swoim iPadzie. Proces instalacji jest bardzo prosty, a w przypadku ściągnięcia aplikacji bezpośrednio na tablet - w pełni automatyczny. Darmowego programu szukać należy pod tym adresem.

Źródło tekstu: WP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2010-10-12 13:10:09

    Całkiem przyjemnie się z tego korzysta. Dzięki za link :)

  • 0

    2. ~Niekumaty  2010-10-14 02:30:54  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    A czemu niby miałoby to być płatne? Nie zapewnia większej funkcjonalności niż oferuje bezpłatna strona internetowa.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet