Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wirtualna Centrala od UPC Biznes

Wirtualna Centrala od UPC Biznes

orson_dzi 13 Czerwca 2016 11:48

0 2

Do oferty UPC Biznes wprowadzono nowoczesne rozwiązanie telefoniczne dla firm z sektora SoHo oraz SME - Biznes Wirtualną Centralę.

Usługa Biznes Wirtualna Centrala to rozwiązanie dla firm, które oczekują pełnej funkcjonalności centrali telefonicznej bez inwestycji w urządzenia i wsparcie techniczne. Usługa zapewnia takie same funkcjonalności podstawowe, jak tradycyjna centrala, a dodatkowo jest wzbogacona o funkcje dodatkowe, niedostępne w tradycyjnych rozwiązaniach. Do jej działania potrzebne jest jedynie łącze internetowe UPC Biznes. Klienci korzystający z usługi UPC Biznes nie poniosą dodatkowych kosztów na zakup urządzeń telekomunikacyjnych. W ramach usługi, operator udostępnia klientowi aparaty telefoniczne firmy Yealink.
Klient otrzymuje plan numeracji wewnętrznej, usługę Automatyczny Sekretariat - automatycznych zapowiedzi i interaktywnego menu wyboru. Zarządzanie połączeniami w firmie zapewnia funkcja Grupa Zbiorcza, dzięki której każdy telefon zostanie odebrany przez przekierowanie do kolejnej zdefiniowanej osoby, jeśli adresat połączenia jest nieosiągalny. Dodatkową zaletą jest możliwość szybkiej rozbudowy o kolejne numery czy usługi bez potrzeby dodatkowych inwestycji. W przypadku firmy o strukturze oddziałowej (np. w różnych miastach) usługa pozwala na szybką integrację placówek w jedną sieć telefoniczną z jednolitą numeracją wewnętrzną dla całej firmy i bez kosztową komunikację między nimi.

Zobacz: Regulamin świadczenia usługi Wirtualna Centrala
Zobacz: Cennik usługi Wirtualna Centrala

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc biznes | upc

w sumie: 4
 • 0

  1.  2016-06-13 12:56:22

  Porównują do oferty Halonet z której obecnie korzystamy to sukcesu UPC dla tej usługi nie wróżę (no chyba że klient leniwy i korzystać z google nie potrafi).

 • 0

  2. ~Robie  2016-06-13 15:29:47  host: apn-46-77-124-185.dynamic.gprs.plus.pl

  bez przesady, jeśli to ma być konkurencyjna i innowacyjna oferta to śmiech na sali. Za 30 zł nagrywanie rozmów hmmm. W telecube.pl mam za 49 zł full wypad - nagrywanie, a do tego 4 numery stacjonarki i 8 wewnetrznych a do tego wszystkie funkcje centrali jakie dusza zapragnie bez dopłat (ivr, kolejki, fax internetowy, komunikaty, przekierowania na pocztę). A w UPC wszystko za dopłatą.

 • 0

  3. ~Robie  2016-06-13 15:30:50  host: apn-46-77-124-185.dynamic.gprs.plus.pl

  full wypas miał być :)

 • 0

  4. ~Dzidek  2016-06-13 18:02:03  host: 89-73-49-246.dynamic.chello.pl

  Szok cenowy za dodatkowe usługi.
  Po przeczytaniu tytułu pomyślałem, że może być warto skorzystać (przenieść się) bo lubie upc za ofertę programową i dobry internet. Jednak po przeczytaniu cennika stwierdziłem, że byłoby to głupotą.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet