Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wirtualna Agatka w Simplusie

Wirtualna Agatka w Simplusie

WitekT 25 Czerwca 2006 13:59

0 0
Simplus uruchomił na swoich stronach usługę Wirtualnej Asystentki. Po wpisaniu pytania bądź wybraniu tematu z menu, Wirtualna Asystentka opowie o danej usłudze czy promocji.

Na razie wybór nie jest zbyt bogaty, a wiele nawet prostych pytań jest dla aplikacji niezrozumiałych.

Z Wirtualną Asystentką można "porozmawiać" na stronie www.simplus.pl.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38. ~  2006-06-25 22:10:31  host: p09-04.opera-mini.net

    Noname - a to nie jest prawdziwa Pani??? Hehe ;) Przeciez zdziwienie roznymi odpowiedziami na to samo pyatnie , nie jest tozsame z przeswiadczeniem iz "rozmawiam" z zywa osoba. Skad tak dalece idace wnioski z Twojej strony? :)

  • 0

    39. ~noname  2006-06-25 22:16:47  host: edz141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolejny ciekawy kwiatek: niejaka kalcia napisała: 23.06.2006, 14:16, Kalcia ,
    "Witaj!!moze mnie pamietasz odpisalas mi 11.06. ok 20 tam napisalas ze powinnam skonfigurowac gprs ale ja juz mam gprs i nadal nie chce mi sciagac dzwonkow ani nic co dalej??!!!??!" to nie bocik Agatka jest fajna tylko ci co piszą posty na simplus.pl - tam to dopiero są blond Agatki :)))

  • 0

    40. ~g2  2006-06-26 00:49:01  host: nat6.gress.com.pl

    FAKTYCZNIE!!! POBAWCIE SIE Z NIA KILKA MINUT! i wpiszczie "Pani Sadowska". Jaja jak berety !!!

  • 0

    41. ~Natalia  2006-06-26 01:39:52  host: 82.160.20.5

    ej na golu jest jeszcze inny link :D

  • 0

    42. ~Natalia  2006-06-26 01:46:42  host: 82.160.20.5

    Ta Klara chyba bardziej kumata ;)

  • 0

    43. ~Allan  2006-06-26 10:21:29  host: abmr15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wpisywaliście: "Orange", "Era", "Tak Tak", "Pop", "Heyah" ? ;) A Klara jest rzeczywiście dużo bardziej kumata... zatańczy, "cycki pokaże", a nawet jak poprosisz żeby laskę zrobiła to nie powie, że nei rozumie :P

  • 0

    44. ~adi  2006-06-26 10:51:51  host: dpg29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a to Ci Plus zaszalał.Jak dla osób specjalnej troski, pani Agatka wytłumaczy....

  • 0

    45. ~KimdzonG  2006-06-26 11:22:43  host: dpw228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    boże, czytam i oczom nie wierze, co za pomysł! byłą kura, teraz jakaś Agatka.

  • 0

    46. ~patryk  2006-06-26 14:13:10  host: dpv205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobrze, że tylko Plus ma takie pomysły

  • 0

    47.  2006-06-26 21:18:39

    Ta Agatka jest genialna...aż się zasiedziałem w robocie:) Najpierw kura godzina i zajefajna promocja 5zł za 3h rozmow a teraz genialna Agatka...wpiszcie sobie Orange ;)

  • 0

    48.  2006-06-26 22:21:35

    lol! jaka typa ! super^^ piszę do niej "lubisz koty?" a ta: "hm, możesz jaśniej?" :D chcesz jaśniej to idź do Orange xD fajny pomysł, akurat dla tych, którym się w pracy nudzi:) pozdro!

  • 0

    49.  2006-06-26 22:22:34

    alno piszę do niej "Twoja stara" to ona mi macha i wychodzi!! ale zlewa! można całą noc siedzieć przy tym xD

  • 0

    50.  2006-06-26 22:24:44

    o kurde, teraz było "piz*a z ciebie" to ona zaczęła sprawdzać w słowniku co to znaczy! lol lol lol! albo pytam się ją o seks to sobie zaczęła bluzkę poprawiać! genialne xD

  • 0

    51.  2006-06-26 22:41:45

    hohoho! teraz to już było przegięcie! pytanie: "masz u mnie plusa za mordę" to ta o swojej siostrze! albo się pytam "wygoliłaś się"? to ona "jak myślisz? kogo to interesuje?" jaki fart, ale co prawda ona jest strasznie głupia! co chwila do tego słownika:D chyba jej zabiorę, zobaczymy co zrobi:)

  • 0

    52. ~g2  2006-06-27 18:23:23  host: nat6.gress.com.pl

    inteligenci... z nia trzeba rozmawiac.... o simplusie a nie o głupotach... nie wolno sie witac tylko proste pytanie zadac jak ma sie problem a nie z nudow gadac

  • 0

    53. ~edzio  2006-07-01 17:45:49  host: user-1216.lns4-c13.telh.dsl.pol.co.uk

    a potem wirtualna agatka zrobi ci wirtualnego loda i jedyny problem to opryskany monitor ;-)

  • 0

    54.  2006-07-02 17:57:30

    hehe sprawdzimy czy robi:) zaraz wracam;)

  • 0

    55.  2006-07-02 18:03:27

    nie zrobi:) poprawia bluzkę :) a na pytanie chodźze mną na seksik - mowi ze nie zna tego slowa i moze jej wytłumaczę inaczej?:)

  • 0

    56. ~anka  2006-07-27 13:08:33  host: bps24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wy chuje zajebani oddajecie mi 5 zł. ZŁODZIEJE

  • 0

    57. ~ANKA  2006-07-27 13:09:46  host: bps24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SIMPLUS TO ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię