Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wiosenne promocje w sieci Era

Wiosenne promocje w sieci Era

LuiN 27 Marca 2009 11:14

0 0

Od 1. kwietnia ruszają nowe odsłony promocji abonamentowych w sieci Era: Telefoniczna okazja i Wiosenne Prezenty.

W nowej ofercie klienci mogą wybrać jeden z abonamentów w kwocie od 20 do 200 złotych, w ramach którego otrzymają od 30 do 500 minut wliczonych w abonament, wymiennych na SMSy. Dodatkowo, w zależności od wybranej oferty, klient otrzyma niższą cenę na telefon (Telefoniczna Okazja) lub jeden z trzech pakietów do wyboru: darmowe minuty do 5 wybranych przyjaciół, darmowe minut na rozmowy w weekendy lub pakiet transmisji danych (Wiosenne Prezenty).

W trakcie trwania umowy klient będzie miał możliwość jednej zmiany usługi dodatkowej.

Polska Telefonia Cyfrowa, jako jedyny operator w Polsce oferuje możliwość zawieszenia opłaty abonamentowej na okres do 6 miesięcy. W czasie zawieszenia abonent może normalnie korzystać z telefonu płacąc jedynie za połączenia i inne usługi, z których skorzysta w tym czasie. W ramach obecnej promocji usługa oferowana jest bezpłatnie.

Niezależnie od wybranych ofert klienci mogą korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty połączeń w sieci Era i na telefony stacjonarne:
Taniej do wszystkich - oferta obejmuje pakiet 35 lub 70 minut miesięcznie w cenie, odpowiednio, 10 i 20 złotych
Taniej w weekendy - oferta 200 lub 2000 minut miesięcznie w cenie 10 i 20 złotych
Taniej wieczorami i w weekendy - 200 minut za 15 złotych
Tanie SMS-y i MMS-y - 500 SMS-ów wymiennych na 100 MMS-ów za 5 złotych miesięcznie
Taniej z wybraną osobą - 200 lub 2000 minut w cenie 10 i 20 złotych miesięcznie
Taniej z 5 wybranymi osobami - 200 lub 2000 minut w cenie 15 i 30 złotych.




Stawka za minutę połączenia do sieci Play po wykorzystaniu minut z abonamentu to 72 gr, za wiadomość SMS - 20 gr. Pozostałe stawki zostały ujęte w poniższych tabelach:

Wiosenne
Prezenty
200 zł 120 zł 100 zł 85 zł 65 zł 45 zł 25 zł
Minuty / SMS-y
do wszystkich
500 / 1500 280 / 840 220 / 660 170 / 510 120 / 360 70 / 210 30 / 90
Stawki poza
abonamentem
0,49 zł / minuta
0,20 zł / SMS
0,59 zł / minuta
0,20 zł / SMS
Wielkość opcjonalnego
pakietu internetowego
500 MB 50 MB


Telefoniczna
Okazja
200 zł 120 zł 100 zł 85 zł 65 zł 45 zł 20 zł
Minuty / SMS-y
do wszystkich
500 / 1500 280 / 840 220 / 660 170 / 510 120 / 360 70 / 210 30 / 90
Stawki poza
abonamentem
0,49 zł / minuta
0,20 zł / SMS
0,59 zł / minuta
0,20 zł / SMS


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 110
  • 0

    1. ~medyk  2009-03-27 11:38:05  host: 91-67-247-88-dynip.superkabel.de

    tylko fresh. Byle zakup telefonu na rynku bez wiazania sie umowa jest tanszy.

  • 0

    2. ~0Luki  2009-03-27 11:40:13  host: eim12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma nic lepszego od FRESH :)

  • 0

    3.  2009-03-27 11:41:29

    Po co się wiązać umową?

  • 0

    4. ~spasły nie kalisz  2009-03-27 11:46:00  host: gw-przyszlosc.iweb.pl

    chyba jednak wiosna nie do końca zawitała do ERY :D

  • 0

    5. ~  2009-03-27 11:49:35  host: 192.193.245.16

    Dzwonię do Play, więc dla mnie ta oferta do bani, dopóki dyskryminuja Play

  • 0

    6.  2009-03-27 11:50:53

    45zł za 70 minut, a ja tacie pół roku temu za średnio 37zł było w przedłużeniu 120 minut z telefonem... A 25zł za 30 minut to już w ogóle hit :)

  • 0

    7. ~pompy  2009-03-27 11:51:57  host: dpn76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No nie jest to nowa oferta, przecież abonament się nie zmienił. Dodali prezenty, które nie są złe. Jednak wiadomo, to żadna wielka nowośc

  • 0

    8.  2009-03-27 11:53:02

    *45zł za 70 minut, a ja tacie załatwiłem pół roku temu za średnio 37zł w przedłużeniu 120 minut z telefonem... A 25zł za 30 minut to już w ogóle hit :) (sorki za błąd, ale zmieniałem sens wypowiedzi i się źle pokasowało ;P)

  • 0

    9. ~wistler  2009-03-27 11:54:55  host: cou16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 6 - tak, ale przecież to dotychczasowa oferta o zmienionej nazwie. Na nowe abonamenty jeszcze troszkę trzeba poczekać. No i opcja zawieszenia abo może być kusząca

  • 0

    10.  2009-03-27 11:56:01

    znaczy że w abo u W3 nic sie nie zmieni :(

  • 0

    11. ~mirekb  2009-03-27 11:56:41  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    rzeczywiste stawki za minute w ramach abonamentu(podano do wszystkich??jednak nie podajac stawki do play-nie wierze w ten news a jedynie cennik)od najwyzszego abo do najnizszego :40/43/45/50/54/64/83 grosze....brawura,co mi po pakiecie 50MB gratis(tyle mam w plusie za 10pln,co do bajta nie co 50czy 100kb),to samo z cenami fonów-widze ich ceny oczami wyobrazni.ceny z kosmosu,nawet tych pakietów dodatkowych..naprawde sądze zeoferta 3 to zmowa cenowa-oni chca aby odeszli od nich klienci najmniej lojalni i stabilni,bo w play maja super fony w niezłych cenach i cena za min godziwa-fakt ze brak netu w dobrej cenie ale i tu era snie nie wysilila 50MB dodatkowo.słabiutko

  • 0

    12. ~Pu94  2009-03-27 11:59:09  host: inet20908nj-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Haha a mowilem ze nic sie nie zmieni zwlaszcza w erze bo to beton jest. Mimo iz jestem abonentem to zaluje. A z roku na rok sa te same taryfy tylko inaczej skladane. Beton ze nie wiem :( Koncza mi sie umowy i napewno nie przedluzam a mam 5 abo w eraczu pfff era sssie

  • 0

    13. ~fOrCe  2009-03-27 12:01:26  host: 195.42.249.134

    Nic nie dodali, nic nie odświerzyli. Wiosenna to jest tylko nazwa. Pakiety były - nawet ceny się nie zmieniły. Jedyne co to opcjonalny pakiet transmisji danych już dosyć spory jak na np. abonament 80zł. Ale to wszystko. Era srera ;) Na szczeście wynegocjowąłem przy przedłużeniu ofertę, której pewnie nigdy nie będzie w standardzie :P

  • 0

    14. ~sade  2009-03-27 12:02:46  host: doz144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 11 - przy abo 85 i wyższym to 500MB, więc całkiem nieźle. Trzeba zauważyć, że to właściwie kosmetyka, Telefoniczna Okazja nie zmieniona w ogóle. Zatem nie ma co tego komentować jako nowych abo czy odpowiedzi na Playa, to aktualizację obowiązującej oferty

  • 0

    15. ~  2009-03-27 12:07:12  host: elo99.internetdsl.tpnet.pl

    cóż jedni wybierają więcej darmowych minut czy tani telefon, a inni jakość połączeń, której play nigdy nie będzie miał :) TYLKO ERA!!

  • 0

    16. ~mi  2009-03-27 12:08:29  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    no tak cena do play bez*(przyznaje przyzwyczaiłem sie bardzo do tego) ale zdania na dole nie zauwazylem tak mnie rozwalily ceny za minute w abo,co do tego drobnego pakietu 50MB w najczesciej wybieranych abo podtrzymuje zdanie

  • 0

    17.  2009-03-27 12:09:56

    Trójca nie zejdzie z cenami zbyt szybko. Jedynie na co ich stać to obniżki w coraz to wyższych taryfach. Niższe ceny będą chcieli rekompensować sobie zachęcaniem do wykupienia wyższego abonamentu bo inaczej im przychody spadną, a z tych przecież nie zrezygnują.

  • 0

    18. ~  2009-03-27 12:12:19  host: ip-85-198-233-154.broker.com.pl

    Oferta, która była 3 lata temu. Ceny z księżyca.

  • 0

    19. ~zac  2009-03-27 12:12:51  host: doj59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za 85 pln 170 minut do wszystkich i pakiet 500mb albo 2000 do 5 osób jakoś się broni. wszak nikt nie napisał, że to nowe abonamenty czy coś takiego, tylko wiosenne przypomnienie o ofercie

  • 0

    20. ~poko  2009-03-27 12:14:53  host: nat-pra-1.aster.pl

    2000 minut do przyjaciół kosztowało 30 zł w niskich abonamentach. Teraz jeśli dobrze rozumiem jest za darmo. Pozostaje pytanie czy także dla przedłużających.

  • 0

    21. ~deni28s  2009-03-27 12:18:10  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    hmm tu sie lekko nie zgodze dla mnie to juz lekki plus dla ery dlaczego ? telefoniczna okazja to troche wyzsza taryfa w ktorej sam telefon jest lekko tanszy (czy sie oplaca nie liczylem,tylko wyjasniam) dla mnie np. ten pakiet z netem za 85zl bedize ok dlaczego ? 170min i 500mb + telefon (no wlansie jaki i za ile) a na abonament pewnie dostane znizke czyli bede placil 65zl do tego g1 z allegro nowka za 950zl i wychodzi lepiej niz dedykowana taryfa g1 dlaczego ? g1 85zl 120 min 500mb + telefon 500zl w wiosennej bym placil 20zl mniej przez dwa lata czyli oszczedzam 480zl (500zl + 480 = daje cene telefonu na allegro) a dodatkowo w wiosennej jest wiecej min 120 vs 180 mowie to z punktu osoby ktora ma juz w erze troche lat numer, a na dedykowana oferte czyli g1 i iphone o dziwo nie daja rabatow O_o same ceny minut tez mi odpowiadaja 65zl 170 min = 38gr (a mamy paczke netu jeszcze) ps. wychodzi na to ze dorzucaja gratis paczke 500mb dla stalych abonento 65zl 170min a tu wiosenna bedzie to samo + necik ;]

  • 0

    22. ~  2009-03-27 12:21:43  host: t08-06.opera-mini.net

    Ja pdole ludzie przestancie z tym Freszem bo sie rzygac chce.#1 #2 zapewne macie w domu fioletowe oltarzyki i codziennie oddajecie czesc P4.

  • 0

    23. ~madi  2009-03-27 12:26:16  host: abkz59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o jaaaa.... Ale maja ceny masakra:O Wydajac miesiecznie ponad 200zł nie mozna liczyc na zadne znizki;/ masakra...

  • 0

    24. ~noved  2009-03-27 12:27:30  host: dqg195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22 Świetne.

  • 0

    25. ~as  2009-03-27 12:33:00  host: dpc79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na pewno troszkę poprawili ofertę, bo dodali te pakiety. Jednak na nowe abonamenty trochę poczekamy i zapewne będzie to coś innego

  • 0

    26. ~Pu94  2009-03-27 12:35:54  host: inet20908nj-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    ja jak pisalem mam lojalke jeszcze na rok w erze i sam sobie kupilem fresza;p bo tak dziadosko sie z ta era czuje ze az zal.

  • 0

    27. ~  2009-03-27 12:40:45  host: aegy137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cóż czasy postpaidu się skończyły, czas na prepaid. Postpaid jest bardzo drogi.

  • 0

    28. ~  2009-03-27 12:42:18  host: ddm88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22. Masz rację codziennie dzwonię z prostej taryfy Play Fresh, a tu pakiet poganiany jest pakietem, a stawka podstawowa wyższa, a i zbowiązanie pewnie 2 letnie. A pakiet, się opłaca jak się go w pełni wykorzysta. Jedyna zachęta to telefon. Ale czy na pewno? No i warunek podstawowy - ludziska muszą być w Erze, a prepaidy np 3 kosztować mnie będą 600PLN/rok. Ja nie widzę sensu. To jest tylko inaczej opakowane stare g... w Erze. Ale ja nie może nie mam racji, więc każdy wybiera dla siebie.

  • 0

    29. ~ratat  2009-03-27 12:45:17  host: dqd216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie każdy jednak chce pre-paida. Dodatkowo, ważne są rozmowy z kilkoma najbliższymi, z nimi wykonuję się zwykle gro połączeń. Tu przy 5 darmowych numerach, te 170 minut przy abo 85 powinno spokojnie starczyć na inne numery. Ale prawda, że nie jest to nowa oferta, tylko odświeżeni aboanmentów sprzed 10 miesięcy

  • 0

    30. ~vegeta  2009-03-27 12:46:28  host: dqd140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiesz co 28? nawet masz rację, każdy może sam sobie dobrać najlepszą ofertę - Tobie pasuje fresz? Ok miło, komuś pasuje abo w Erze? Ok, mi pasuje Orange Pop z multipopem to ok, ale nie będę nikogo do tego zmuszał.

  • 0

    31.  2009-03-27 12:50:32

    no to nic tylko przedluzac z NE80 ;) przy przedluzeniu bez zbednych negocjacji jest ta opcja za 65-70zl. w cenie 170minut + 500mb oraz za 15zl dodatkowo 2000 minut z 5 osobami w erze (o ile utrzymaja rabat 50% na ten pakiet w przedluzeniach). malo dla kogos kto ma znajomych w erze? stawka do play to nie dyskryminacja tylko pazernosc samego p4... skoro mozna wiecej zarobic na polaczeniach przychodzacych do ich sieci (MTR do ich sieci to o ile mnie pamiec nie myli 55gr) niz od samych uzytkownikow play (max. 49gr) to i tak robia ;) ciekawe czy jak stawka w ich strone spadnie to czy nadal beda tak obnizac ceny minuty ;)

  • 0

    32.  2009-03-27 12:51:51

    Generalnie lipna oferta.

  • 0

    33. ~  2009-03-27 12:53:53  host: aegy137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    31 w lipcu pewnie obniżą na 20 groszy, a później już nie będzie co obnizać. aaa i jeszcze jedno Play jako jedyna sieć nie chciał całkowicie MTR-ów. A stawkę dla nich ustalił UKE, a nie oni sami.

  • 0

    34.  2009-03-27 13:00:28

    @28 ja cenie wygode uzytkowania i mozliwosc rozmowy w kazdej sytuacji, a prepaid jakikolwiek mi tego nie zapewni... nie chce przy tym nosic 2-3 kart sim i zastanawiac sie ktora mam obecnie wlozyc do telefonu, by miec taniej rozmowy/internet i pamietac o waznosci dziesiatek pakietow, a na tym sie glownie operaja prepaidy. cena minuty niska, ale pozyskanie takiego klienta tez jest o wiele tansze. ja nie uwazam, zeby fresh byl dla mnie lepszy niz moj obecny abo w erze chocby ze wzgledu na dane...

  • 0

    35. ~  2009-03-27 13:02:05  host: ddm88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @31. thonka MTR są już inne. Zobacz ile wynosi MTR np między W3 i jaką zaproponowali stawkę w NISKICH abo. Potem coś napisz. Może wtedy zobaczysz jak trójca kroi ludziom kasę.

  • 0

    36. ~  2009-03-27 13:04:33  host: ddm88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @34. thonka Oczywiście to jest TWÓJ wybór, ale dlaczego narzekasz? Tego właśnie nie rozumiem. Sam chcesz być w Erze, więc przyjmuj ją z całym inwentarzem (stawkami).

  • 0

    37. ~J  2009-03-27 13:11:06  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    KOSMETYKA-powinni dołączyć do takich firm jak: L'Oreal, Schwarzkopf, dr Irena Eris czy Pollena Uroda... Dalszy komentarz uważam za zbędny.

  • 0

    38. ~gizmo  2009-03-27 13:11:12  host: abbr2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W ogóle porównanie pre-paid i abo się robi nudne. W tej odsłonie Nowej Ery dobrym bonusem jest ten pakiet 500mb, który do tej pory kosztował 50 zeta. Widać możliwość sporych oszczędności

  • 0

    39.  2009-03-27 13:16:54

    @33 mtr do sieci orange, plus i ery bedzie od lipca na poziomie 16,77gr netto, a do sieci play i CP bedzie nadal wyzszy, bo ok. 23,5gr (bylo nie bylo ponad 40% wiecej). co ciekawe obecnie w szczycie stawka MTR do play siega 55gr netto wiec nic dziwnego, ze ceny polaczen do ich sieci siegaja takich stawek - tez bys nie chcial doplacac do interesu... gadanie o calkowitym zniesieniu tych stawek to tylko granie pod publiczke, bo wiekszosc interesujacych sie sprawa osob wie, ze p4 zarabia dosc sporo na ruchu do ich sieci, a nie zarzyna sie kury znoszacej zlote jajka...

  • 0

    40. ~deni28s  2009-03-27 13:18:10  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    szkoda ze to wciaz pakiet a nie taki internet jak np. w plusie (ah rozmazylem sie)

  • 0

    41. ~skalarek  2009-03-27 13:19:32  host: nat10.siec.alfa.pl

    @thonka jak Play jest pazerny to ty jesteś Napoleon...

  • 0

    42.  2009-03-27 13:21:34

    @34 kto Tobie tu narzeka? przedstawiam SWOJ punkt widzenia. skoro dla playowcow jest to za drogo i nieatrakcyjnie - trudno mi pasuje tak jak jest.

  • 0

    43. ~  2009-03-27 13:22:05  host: aegy137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    39 zarabiają klienci, bo P4 daje im 1 za 2

  • 0

    44.  2009-03-27 13:22:52

    @41 ooooo pan pierwszy obronca p4 sie odnalazl po dlugiej nieobecnosci w komentarzach ;) widac musze juz konczyc pisac, bo zaraz zostane zjedzonych przez playfanow ;)

  • 0

    45. ~  2009-03-27 13:25:28  host: aegy137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    44 a kto da za 5 zł utrzymanie roczne telefonu? no kto?

  • 0

    46. ~wer  2009-03-27 13:26:41  host: dpn28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 40 - a jaki to jest internet w Plusie? Wiadomo, że nie są to żadne nowe taryfy, tylko dodane pakiety do już istniejących, niektórzy jakoś te nie moga skumać

  • 0

    47. ~deni28s  2009-03-27 13:29:46  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    z testow wynika ze najlepszy zasieg netu ma plus, co ma jeszcze lepszego 1gb za 60zl a potem transfer spada era 500mb 50zl a potem 0,12gr/100kb roznica ogromna

  • 0

    48.  2009-03-27 13:33:55

    @45 ehhh... i powiedz mi jeszcze, ze bedziesz doladowywac tylko za te 5zl rocznie... w klasie prepaid fresh moze i jest najlepsze do czestego gadania, ale pamietaj, ze wiadomosc ta jest o abonametach i glownie o abonamenty mi chodzi, a nie o oferty na karte. tylko nie piszcie, ze w abo play jest 49gr do playa, a w erze, az 72gr...

  • 0

    49. ~skalarek  2009-03-27 13:41:48  host: nat10.siec.alfa.pl

    @thonka jeśli na podstawie stawki MTR uważasz, że Play jest pazerny to albo udajesz głupa albo faktycznie Napoleon. To wszystko.

  • 0

    50. ~andiw  2009-03-27 13:43:27  host: dpy56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 48 - ale tu jest te 500mb dodawane do abonamentów wyższych za darmo, a w Plusie to jednak 60 pln

  • 0

    51. ~bledos  2009-03-27 13:44:00  host: hbc214.internetdsl.tpnet.pl

    45. ale tel jest do dzwonienia nie do utrzymywania za 5zl...

  • 0

    52.  2009-03-27 13:49:07

    właśnie - co znaczy "opcjonalny pakiet internetowy"?

  • 0

    53. ~ciapek  2009-03-27 13:51:05  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    logicznie myśląc każda oferta powyżej 40 groszy - a wręcz 30 po 1 lipca do PLAY oznacza jawne zdzierstwo??? PLAY może by wtedy zlazł do 25 gr a reszta do 35gr do play - zresztą teraz mam przebitkę 280% na taryfie w erze wiec nich ^%&^%&^%^&$% z nimi jak mi zadzwonią znowu z jakimiś pierdlami...

  • 0

    54. ~,  2009-03-27 13:54:15  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    hahahahahaha 30 minut za 25 złotych dobre... czyli za minutę 83 grosze!! W pleju za to samo zapłaci się 8,70zł!! Po prostu zajefajna oferta

  • 0

    55. ~camel  2009-03-27 13:55:15  host: doz188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 52 - rozumiem to tak, że jak ktoś wybiera jako 1 z tych darmowych pakietów właśnie net, to ma 50 lub 500 MB w zależności od wysokości abo. i to całkiem dobry pomysł

  • 0

    56. ~ciapek  2009-03-27 13:57:34  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    51 - taaa jest "masa" osób starszych do których chcesz mieć "telefon" maja oni pomontowane modemy GSM lub telefony "na ładowarce" bo kabel.... i nie przemówisz ale dzięki temu masz z nimi kontakt i tyle do tego systemu alarmowe itd.... ale nastolatek tego nie rozumie on bobra musi mieć....

  • 0

    57.  2009-03-27 14:01:21

    ~camel - ponawiam pytanie... opcja to opcja - co to znaczy?

  • 0

    58. ~bledos  2009-03-27 14:02:31  host: hbc214.internetdsl.tpnet.pl

    ciapek, nastolatkiem bylem pare ladnych lat temu, a przy okazji ta reklama plusa mi sie nie podoba :p sam sprzedaje tel i wiem ze potrzeby sa rozne, ale naprawde niewielu jest klientow, dla ktorych 5zl starczy na rok... przynajmniej u mnie w punkcie... inna sprawa ze starsze osoby rzadko sie wybieraja same do punktu po telefon :)

  • 0

    59. ~camel  2009-03-27 14:03:22  host: doz188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ wlo - że masz 3 opcje "jeden z trzech pakietów do wyboru: darmowe minuty do 5 wybranych przyjaciół, darmowe minut na rozmowy w weekendy lub pakiet transmisji danych (Wiosenne Prezenty)." W tabelce podano ilość MB w tym pakiecie - jasniej mojego puntku widzenia ci nie wytłumaczę :)

  • 0

    60.  2009-03-27 14:07:04

    Z opisu wynika, że można wybrać pomiędzy darmową piątką albo weekendami a właśnie pakietem internetowym... Zamiast taniego telefonu... I to chyba jest ta "opcja" ;-) Albo tani telefon albo jeden z pakietów? Tylko czemu w tabeli jest tylko jedna "opcja"?

  • 0

    61.  2009-03-27 14:08:12

    ~camel - a widzisz... to chyba jednak nie jest tą opcją - opcją jest wybór pomiędzy tanim telefonem a jenym z tych pakietów ;-)

  • 0

    62. ~camel  2009-03-27 14:18:15  host: doz188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ wlo - kolejna próba :) Zacznijmy od tego, że podziała na Telefoniczną okazję i inną taryfę jest od dłuższego czasu. Więc albo masz taryfę z tańszymi telefonami, albo z bonusami. Jak bierzesz z bonusami to masz opcje do wyboru, 1 z nich to pakiet net a 2 też jest zapisaną "• Taniej wieczorami i w weekendy - 200 minut za 15 złotych" lub "• Taniej z 5 wybranymi osobami - 200 lub 2000 minut w cenie 15 i 30 złotych." . Oczywiście za dramo , jeśli wybierasz jako prezent. Opłata gdy dokupujesz go jako inny pakiet

  • 0

    63. ~deni28s  2009-03-27 14:23:56  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    z tymi opcjami to wina telepolis ze tak to przedstawil, wizualnie nic to nie mowi do wyboru -internet 50 lub 500 MB(w zaleznosci od abo) -"darmowe rozmowy" do 5 osob -"darmowe rozmowy" w weekendy ci co porownuja te taryfy do playa to juz wogole maja fioletowe mozgi, we freshu jak pamietam telefonow za 1zl nie ma

  • 0

    64.  2009-03-27 14:28:24

    Nie wiem dlaczego są tylko paczki internetowe 50mb lub 500mb? Dlaczego nie ma taryf gdzie internet jest priorytetem? Np. Pakiet 300mb plus 100minut do wszystkich plus 100 minut do sieci i stacjonarnych za powiedzmy 50zł????

  • 0

    65.  2009-03-27 14:29:10

    Generalnie abo w Erze opłaca się od 85zł w górę a jak chcesz płacić mniej to Play Fresh.

  • 0

    66. ~dj1910  2009-03-27 14:43:06  host: wdz-nic-n162.coe24.net

    jakby było drogo w erze, tak jest drogo. zdecydowanie najbardziej denny operator w tym momencie.

  • 0

    67.  2009-03-27 15:09:40

    A w jakiej kolejności schodzą te pakiety "Taniej do przyjaciół/w weekendy itp"? Po wykorzystaniu pakietu minutowego do wszystkich sieci, czy przed wykorzystaniem? :) Różnica jest kolosalna ;)

  • 0

    68. ~deni28s  2009-03-27 15:20:01  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    rcicho chcesz typowo internetowa karte heyah rowna taryfa 1mb za 20groszy 1 minuta 44grosze 100mb - 20zl , 100 min 44zl - 64zl 300mb -60zl ,100min 44zl -104zl tylko pytanie, po co ci 300mb za 60zl ? skoro w plusie za tyle masz 1 gb

  • 0

    69.  2009-03-27 15:21:50

    ~camel - w zawiłości można brnąć... problem w tym, że nie mamy taryfy od dłuższego czasu... W ogóle jej nie mamy jeszcze! Poza tym... Z tabeli nie wynika co znaczy "opcja" A tam jest to napisane a nie w tekście. Prosimy Telepolis o stanowisko - co to za opcje? Bo może opcja - tani telefon albo darmowy internet, niektórych wyprostuje - w kwestii czy jest opłacalna czy nie ta oferta.

  • 0

    70. ~  2009-03-27 15:28:52  host: 80.51.91.252

    @1, @2 - czytać się nauczcie, mowa o abo a wy o prepaidzie... co niektórzy zamiast mózgu mają fioletową galaretę :D

  • 0

    71. ~czarny_kruk  2009-03-27 16:01:58  host: w3cache.dialog.net.pl

    @Atlan - minuty schodza w optymalnej lub niemal optymalnej (jak masz kilka pakietow) kolejnosci. Minuty wliczone w abo schodza na samym koncu, nawet po minutach z poprzedniego miesiaca. Generalnie oferta to wariacja na temat, osobiscie bardziej podobaja mi sie "Swodobne rozmowy", gdzie dostajemy dodatkowo numer stacjonarny (dzialajacy rownoczesnie na tej samej karcie sim) i w swojej strefie (teoretycznie w promieniu 500metrow, w praktyce wiecej czasem kilka ladnych km) mamy dodatkowe 1000minut w sieci i na stacjonarne wliczone w abo.

  • 0

    72.  2009-03-27 16:02:30

    Ad 68. Tak uzywam RTH od samego początku jak weszła i dlatego non stop mam przy sobie 2 telefony. Licze jednak na to że w koncu Era da lepsze pakiety lub niską stawkę cennikowa na transmisję danych tak abym miał wszystko w jednym telefonie. Plus pokazał że można i w takiej Ofercie Minutowej są pakiety 100mb za 10zł i 250mb za 20zł.

  • 0

    73. ~ziomek13  2009-03-27 16:15:19  host: aegt43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dno dla ciemnoty,generalnie było by całkiem niezle gdyby wszystko podzielic przez 2

  • 0

    74. ~tune  2009-03-27 16:40:33  host: dqa189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 73 - no tak , abo 40 w nim 170 minut, 500 mb netu i minuta za 25 groszy:))) niektóyrych fantazja ponosi

  • 0

    75. ~  2009-03-27 16:49:23  host: 89.229.49.100

    Ostatnio dodawali Era nr stacjonarny i z niego do 2000 min za 5 zł do Era i stacjonarne. w nowej promocji tego nie widzę. Nie będzie tego?

  • 0

    76.  2009-03-27 17:01:25

    Kiedyś jak miałeś abo to byłeś gość. W dzisiejszych sam nazwałbym się frajerem, korzystając z takich ofert.

  • 0

    77.  2009-03-27 17:02:09

    *dzisiejszych czasach

  • 0

    78. ~dzetex  2009-03-27 17:54:51  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Ciekawa sprawa z tym zawieszeniem abonamentu. Pakiety tez ciekawe nawet w najnizszym abo dostajemy pake danych co miesiac. Dobrze ze mozna zmienic sobie pakiet w trakcie abo. @75 na stronie jest to w swobodnych rozmowach. Tylko ta oferta to jest dodatkowa jezeli bierzesz dodatkowo numer stacjonarny w telefonie komorkowym.

  • 0

    79. ~11  2009-03-27 18:17:15  host: bks15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to w Play w abonamencie za 25 zł jest aż 51 minut i tańsze telefony.. Cóż już erze marka nie pomoże jak nie obniżą cen...

  • 0

    80.  2009-03-27 18:37:46

    Rogi - niech każdy dba o swój interes... NBie weisz co kto ma czy mu się opłąca, czy nie płąciłby więcej w prepaidzie... Więc nie ryzykuj sformułowaniami typu frajer ;-)

  • 0

    81. ~Sławek  2009-03-27 20:40:40  host: 188.33.61.144

    Odgrzewany kotlet. Kopia "zawsze taniej z najblizszymi".

  • 0

    82. ~klimass  2009-03-27 22:49:23  host: 7-mi2-4.acn.waw.pl

    patrzac na czyste minuty (co mnie osobiscie najbardziej interesuje) za 45zl dostaje 70min. ponad 3 lata temu w ofercie urodzinowej dostalem za 40zl 80min. wiem, doszly jakies pakiety niby, ale patrzac na same minuty mozna dojsc do wniosku, ze niestety w tym przedziale cenowym wszystko stoi w miejscu. a to jest smutne. dobrze, ze wieksze abonamenty wychodza lepiej :)

  • 0

    83.  2009-03-27 23:22:00

    Jestem w Erze od 2001 roku... Rodzina też. Hmmm... Po wakacjach kończą się umowy. Trzy abonamenty, mix... O tak-tak'ach nie wspominam. Przyjdzie się odFRESHować. Niestety. Chyba, że nastąpi w Erze "trzęsienie ziemi". Szkoda, że ERA stanęła w miejscu. Jeszcze niedawno, to był OPERATOR.

  • 0

    84. ~ZICO  2009-03-27 23:59:14  host: user-89-108-248-193.mobile.playmobile.pl

    Jak widać Nowa Era zmieniła tylko nazwę i nic więcej. Szkoda, że po TT Erze przestało również zależeć na abonentach. No cóż, sami się o to proszą a w P4 już zacierają ręce:-)

  • 0

    85. ~  2009-03-28 02:25:38  host: dbo99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @80. wlo CYTAT: >Więc nie ryzykuj sformułowaniami typu frajer ;-)< A Twoje słowa >"DEBILNE porównanie!< to też ryzyko czy rutyna? Cytat >NBie weisz co kto ma czy mu się opłąca, czy nie płąciłby więcej w prepaidzie< czyli teraz "faza chcę rozumieć". Normalnie KAMELEON z Ciebie wlo.

  • 0

    86. ~mikki  2009-03-28 09:27:35  host: an200.netis.net.pl

    Nie dośc że operator denny to na dodatek kolejny raz przedstawia tą samą ofertę tylko pod inną nazwą. Totalna żenada,z całą rodziną przechodzę z Ery do Play Fresh.Zostały mi jeszcze do wywalenia trzy numery Ery czekam na zakończenie umów i nie chcę miec nic wspólnego z tą siecią.

  • 0

    87. ~Pu94  2009-03-28 10:55:10  host: abxi196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @86 no to tak jak ja a mam troche tych aktywacji u nich. Sami konsultanci pracyjacy przy aneksach juz maja dosc sluchania o play . Wciska sie ludzia betonowa oferte i mysla ze beda zadowleni a ci maja w dupie telefony za pare zlotych jak jest przebitka 2x na polaczeniach pfff. A nawet jak era cos tam kiedys wprowadzi to i tak nie zrownaja sie z cenami na rynku. Oni zawsze maja takowe pierdolniencie ze musza miec ciut drozej.

  • 0

    88. ~Stefanzxcv  2009-03-28 16:50:53  host: ara74.internetdsl.tpnet.pl

    Nie, no Era przeszła samą siebie. Ta jej wiosenna promocja to jest na rynku "bezkonkurencyjna"! Prezenty, prezenty, a cena połączenia wciąż ta sama. Dno! Szkoda, że jeszcze lusterek albo grzebieni nie dodają. Osobiście to mam gdzieś te ich dodatkowe pakiety. Nie zamierzam przed każdym połączeniem zastanawiać się czy jest już odpowiednia godzina albo czy zaczął się weekend. Doili mnie 6 lat ale wystarczy, uciekam.

  • 0

    89. ~vbn  2009-03-28 21:26:49  host: efb234.internetdsl.tpnet.pl

    jutro idę wypowiedzieć umowę i przechodze na nowego plusa, 29 gr do wszystkich i za 10 zł darmowy miesiąc z jedną osobą!

  • 0

    90. ~  2009-03-28 21:27:14  host: efb234.internetdsl.tpnet.pl

    chodziło mi o simplusa nową taryfę

  • 0

    91. ~eh  2009-03-28 22:40:45  host: gaja.tpnet.pl

    89 i 90 - i powiedz ze masz tam jeszcze telefon za 1zl :D

  • 0

    92. ~Sławek  2009-03-28 23:46:22  host: 94.254.248.193

    @88: zima jakos (przed swietami chyba) zachecali do abonamentu gratisowymi parasolkami, a ich mikolaj mial worki, ktore przypominaly worki ze smieciami, a nie prezentami :D

  • 0

    93. ~tony  2009-03-29 11:23:40  host: 77-253-70-173.adsl.inetia.pl

    jak tak chwalicie playa to poczytajcie to !!! http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Play-blokuje-polaczenia-klie ntom-wystarcza-2h-rozmowy,wid,10964020,wiadomosc.html?ticaid=17c 13 potem pogadamy jak coś hehe fajny ten nowy operator tylko szkoda że z ludzi idiotów robi

  • 0

    94. ~tony  2009-03-29 11:25:46  host: 77-253-70-173.adsl.inetia.pl

    coż za świetny operator no a jaka obsługa i dbanie o klienta na najwyższym poziomie hehe

  • 0

    95. ~  2009-03-29 13:28:09  host: ddz18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @94. Nigdy nie mia miałeś problemów ze swoim opem? Pmiętaj KAŻDY ma swoje za uszami. A nie zastanawia Ciebie dlaczego takie artykuły są nagłaśniane? A może stawka we Fresh tak ciebie wpieniła, że ten telefon (co może masz) za 1zł pzray w rączkę? A powiedz mi we Fresh mi też wyłączy?

  • 0

    96. ~robi  2009-03-29 13:37:12  host: chello089075083046.chello.pl

    jak tak wszyscy narzekają na tą ofertę, to proszę mi pokazać gdzie za mniej niż 85zł dostanę 170 minut i 500MB do wykorzystania?

  • 0

    97. ~,  2009-03-29 19:53:30  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    po sprawdzeniu cen telefonów uważam, że nawet opłacałoby mi się wziąść Telefoniczną Okazję 20, jeśli utrzymaliby ceny telefonów z telefonicznej okazji 25(Motorola V8 do sprzedania na allegro za 500zł jest za 149zł) Czyli zysk 350zł czyli 17 miesięcy abonamentu za darmo.

  • 0

    98. ~  2009-03-29 20:18:12  host: 188.33.41.51

    @93: drogi kolego- kompletnie nie masz pojecia o tym co piszesz, nie wiem jak teraz- ale Era tez blokowala niegdys polaczenia po przekroczeniu pewenj kwoty przez 3 miesiace bodaj od podpisania umowy. I jest to dla mnie zupelnie zrozumiale.

  • 0

    99. ~Maka9  2009-03-29 22:28:17  host: adan108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam... zastanawiam sie nad przejsciem z Play do Ery poniewaz Era uroczyła mnie "darmowymi nr" do 5 osob... play jest zajebi... ale na koniec umowy (gdzie srednie rachunki placilem na poziomie 90zl) nie zaoferowali mi praktycznie nic ! jestem zly na play bo wspolpraca bardzo dobrze utrzymywala sie przez 2 lata...

  • 0

    100. ~bla  2009-03-30 00:37:54  host: inet20908nb-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @maka9 Migruj na fresha. Po trzech miesiacach mozna wrocic na abo i masz wtedy w ofercie taryfe miesiaca.Jak sie skonczy ta akcja, pewnie bedzie inna "akcja migracja"-kazdy operator woli miec klientow z abonamentem. Pamietaj że nowe stawki MTR sa juz blisko:)Jak Play nic nie wymysli z abonamentem , to zawsze możesz przejsc z Fresha do innego opa. Ja tak właśnie robię.(podpisalem juz papier o rozwiazanie umowy i migracje na karte)

  • 0

    101. ~harnas  2009-03-30 14:25:09  host: 147-26-184-213-static.uwm.edu.pl

    tony przestan pierd0lic bo kazdy op ma ograniczenia kwotowe na wychodzace w roznej wysokosci w zaleznosbi od wielkosci abo. Wiec walnij sie tym pustym lbem o klozet. Tak bylo zawsze i to w czasach gdy hitem byla nokia 5110 u kazdego opa.

  • 0

    102.  2009-03-31 12:09:05

    Wiadomo jakie telefony rzuci jutro ERA wraz z "nowymi" taryfami??

  • 0

    103. ~tak  2009-03-31 13:55:35  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    dzięki Bogu ja już pożegnałem się ze zdziERĄ:-)

  • 0

    104. ~tak  2009-03-31 13:56:50  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Acha przypominam że kiedys NOwa Era 70 kosztowała 40 zł a teraz ta sama taryfa jest za 45 zł.... Obniżka...

  • 0

    105. ~madziar  2009-04-03 15:45:51  host: apj91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiosna 2005 czy 2006??? bo napewno z takimi cenami to nie 2009;/ tylko ten news raczej do archiwum powinen isc...;-)

  • 0

    106. ~,  2009-04-04 15:17:23  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    hahahhaha ostro 30 minut za 25 zeta... a do tego ceny telefonów wysokie... ta taryfa byłaby dobra ale w 2000 roku.... ;)

  • 0

    107. ~stały abonent  2009-04-04 21:27:13  host: abjm26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ERO - z TĄ PROPOZYCJĄ CHYBA sobie JAJA robisz z ABONENTÓW!!

  • 0

    108. ~lesia  2010-01-08 18:22:12  host: gw.ms.lnet.pl

    Era to jedno wielkie dno!! doili kasę od 2004 roku, a teraz przeszli samych siebie....od 1 stycznia, tak chyba spóźniony prezent pod choinkę zaczęli naliczać mi inne stawki za min. I na dodatek nikt nie jest w stanie powiedzieć czemu się tak dzieje. Zwalają winę na system. W dupie mam ich system. taryfy do kitu mało min ciagła kontrola...a i propozycje na przedłużenie umowy do bani. Przechodzę do play na firmę.

  • 0

    109. ~martuś  2010-01-08 19:08:00  host: acwh148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    właśnie tak zrobiłam przeszłam do Play na firmę. teraz jest za 30,50 zł 170 minut+2000 do playa. Do tego wezmę pakiet 500 mb za 15 zł i w koncu mam to co chcialam. w Erze probowalam negocowac umowe. ale dawali za 55 zł 2000 min do jednej osoby plus 170 min do wszytskich+120min ale w nierównym pakiecie z głównym.A gdzie MB? za 50zł 500MB!!! A jestem abonentką 2 nr w Erze od 6 lat. niestety nie potraktowali mnie jako lojalnego i stabilnego klienta to maja 2 nr mniej. a byłam kiedy

  • 0

    110. ~martuś  2010-01-08 19:10:12  host: acwh148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a byłam kiedyś zadowolona z Ery, która była dla mnie super po przejściu z Idei. Niestety Ero jeśli będziesz tak traktować długoletnich klientów to licz sie z odejściem. Dleczego mam płacic 105 zł łącznie w Erze a nie 45 łącznie w Play? Przy praktycznie tej samej ofercie???

Dodaj swoją opinię