Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wiosenna obniżka OnePlay 65

Wiosenna obniżka OnePlay 65

WitekT 15 Maja 2009 16:14

0 0
18. maja Play wprowadza promocję Wiosenna taryfa miesiąca z taryfą One Play 65, w ramach której klient otrzymuje rabat na abonament w wysokości 15 zł przez cały czas trwania umowy.

Nowy abonament będzie wynosił 50 zł. Umowę można podpisać na 2 lub 3 lata oraz kupić telefon w promocyjnej cenie.

Promocja dostępna jest dla klientów przechodzących do Play z innych sieci, przechodzących z prepaida na abonament oraz dokonujących zakupu w eShopie.


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~fak  2009-05-16 12:19:48  host: 213-92-140-24.serv-net.pl

    A ja wczoraj podpisalem umowe z play. ehhh

  • 0

    31.  2009-05-16 17:34:02

    @WitekT: używając od dawna FF z zainstalowanym Adblock + odzwyczaiłem się po prostu zupełnie od niechcianych "przeszkadzajek". Swoją drogą niekonsekwentny jesteś. Przysłowie mówi "pieniądze" nie śmierdzą a kiedy google zaserwował telepolisowi reklamę Libertasu telepolis postanowił ją usunąć. Gdzieś to było w komentarzach wypisane.

  • 0

    32.  2009-05-16 19:00:10

    metapablo: gdzie tu widzisz niekonsekwencję? I ona ma usprawiedliwiać przez Ciebie stosowanie AdBlocka? Niezależność ma swoją cenę - nie chcemy być wiązani z jakąkolwiek opcją polityczną, choćby to była niezależna reklama. I to jest NASZA decyzja.

  • 0

    33. ~mnjj  2009-05-16 19:49:41  host: 77-254-40-5.adsl.inetia.pl

    a dla tych co chca podpisac umowe w salonie tez jest dostepna ta oferta?

  • 0

    34.  2009-05-16 22:28:13

    @WitekT: Nie, przyczyną stosowania Adblocka jest ogólna nachalność reklam w necie. Spróbuj spojrzeć na to z innej strony - Ty nie blokujesz reklam wchodząc na inne niż telepolis witryny? To po prostu wygodniejsze. I nie obawiam się o portal, który cenię, zapewne masa osób go wizytujących ciągle korzysta z IE i z reklam jest odpowiedni zarobek. Sam zresztą wiesz jaka jest statystyka oglądalności a jaka liczba wyświetleń reklam.

  • 0

    35. ~astronauta  2009-05-17 07:02:36  host: user-89-108-250-65.mobile.playmobile.pl

    do wieszak, zainstaluj quickjava dodatek do firefoxa (w trybie awaryjnym firefoxa) i masz po problemie

  • 0

    36.  2009-05-17 11:03:25

    :))

  • 0

    37. ~anka  2009-05-17 11:18:27  host: host-87-99-11-138.lanet.net.pl

    trochę nie na temat, ale nie wiem gdzie zapytać:)niedługo kończy mi się umowa play lajt, czy jak nie złożę wypowiedzenia to umowa będzie trwać nadal czy wyłączą mi telefon z dniem do którego umowa obowiązuję?

  • 0

    38.  2009-05-17 11:45:27

    metapablo: nie, nigdy nie blokuję reklam. Jeżeli gdzieś jest zbyt nachalnie, to po prostu nie odwiedzam takiej strony. I nie ma dla mnie znaczenia czy byłbym jedynym blokującym reklamy na takiej stronie czy nie - jeżeli czytam i korzystam z czyjejść pracy, to godzę się na wszystkie warunki z tym związane. Jeżeli warunki mi nie odpowiadają - nie korzystam. Proste i uczciwe. A blokujących jest całkiem sporo... I to dlatego rozwijamy się tak powoli...

  • 0

    39. ~ja  2009-05-17 12:00:53  host: 188.33.103.35

    Ciekawe czy ta promocja będzie powiązana z już istniejącymi bonusami za przejście? I jeszcze jedno pytanie (jeśli jest tu oczywiście ktoś, kto sie orientuje) - w ulotce play'a jest napisane, że bonusem takim (w taryfie o której traktuje artykuł) są aktualnie np. 250 minuty do play'a, zaś w ich regulaminie czytam że są to minuty i do play'a, i na stacjonarne. Mógłby mnie ktos oświecić w temacie? Z góry dziękuję:-)

  • 0

    40. ~danieluk  2009-05-17 16:40:12  host: wap.mobile.project4.pl

    z powodu dynamicznych zmian na rynku telekomunikacyjnym trzeba uwazac przed pochopnym braniem abonamentu (chyba, ze ktos lubi i preferuje to).Aczkolwiek oferta Play bardzo interesujaca dla osob dzwoniacych do wszystkich operatorów.

  • 0

    41.  2009-05-17 18:58:05

    Jest w swiatleko w tunelu dla serwisow internetowych i blokowania reklam przez adblocka. Fragment artykulu i link na koncu: AdBlock Plus to rozszerzenie Firefoksa, bez którego przeglądanie Sieci byłoby katorgą. Z drugiej strony zablokowanie wyświetlania reklam to cios dla posiadaczy serwisów internetowych, którzy żyją przede wszystkim z „kliknięć”. Władimir Palant, twórca kontrowersyjnego rozszerzenia, chce teraz pogodzić ogień z wodą – i pozwolić wydawcom na wyłączanie działania AdBlocka. LINK: http://webhosting.pl/Tworca.AdBlocka.ulzy.losowi.wydawcow.stron. WWW

  • 0

    42.  2009-05-18 12:52:12

    a na stronie Playa nie ma tej promocji... no chyba że źle patrzę...

  • 0

    43. ~ja  2009-05-19 06:47:35  host: 213.134.152.205

    Była wczoraj, przez chwilę. Niestety nie można było się dostać do regulaminu - nie otwierał się. Dziś na stronie playa nic już o niej nie piszą.

  • 0

    44. ~ja  2009-05-19 20:49:16  host: 188.33.109.211

    39. ~ja Odnosząc się do pytań, które zadałem 17.05. Być może to kogoś zainteresuje - pakiety minut są również na stacjonarne i dodaje się je do oferty o której pisze portal telepolis. Przynajmniej tak sprawa wygląda w przypadku przenoszenia do nich numeru. Ceny aparatów są naturalnie takie jak w taryfie 65.

  • 0

    45. ~  2009-05-20 18:06:32  host: 77.252.149.18

    Potwierdzam w salonie Playa powiedziano mi , ze taryfa miesiaca łaczy sie z promocja z tytulu przeniesienia numeru(MNP).

  • 0

    46. ~  2009-05-20 18:06:53  host: 77.252.149.18

    tyle ze aktywacja 49 pln

  • 0

    47. ~ja  2009-05-20 21:22:45  host: user-89-108-244-104.mobile.playmobile.pl

    Wydaje mi się, że za przeniesienie numeru mój dotychczasowy operator również pobiera podobną opłatę. Ale trudno - coś za coś. Nie jest to zresztą za duży koszt jeśli weźmie się pod uwagę wynikajace z tego tytułu korzyści. Przynajmniej w moim przypadku: a/ mniejszy abonament b/ większa liczba bezpłatnych minut c/ o wiele niższa cena nowego aparatu niż w ofercie abonamentowej sieci w której nadal jestem I małe "d" na koniec - w zeszłym tygodniu za upatrzony model byłem skłonny zapłacić o stówę wiecej, więc te przejściowe opłaty i tak mi sie zamortyzują;-)

  • 0

    48. ~  2009-05-20 23:59:29  host: rbi0261.giga-dns.com

    45 . no nie wiem w pkt 5 regulaminu mowi:Niniejsza Oferta Promocyjna nie łączy się z innymi Ofertami Promocyjnymi.

  • 0

    49. ~ja  2009-05-21 06:48:11  host: 213.134.152.205

    Niewierny Tomasz:-P

Dodaj swoją opinię