Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Windows Phone rośnie w siłę

Windows Phone rośnie w siłę

LuiN 28 Marca 2013 09:08

5 2
Frank X. Shaw, wiceszef komunikacji korporacyjnej w Microsofcie poinformował, że Windows Phone pokonał już iOS na 7 a BlackBerry OS na 26 rynkach.

Niestety w komunikacie na blogu Microsoftu zabrakło informacji, o które dokładnie światowe rynki chodzi. Wspomniano natomiast, że Windows Phone w wielu krajach ma już ponad 10% udziału w rynku smartfonów.

Między 26. a 28. czerwca dowiemy się jakie nowe funkcje dla swoich mobilnych okienek przygotował Microsoft. Co Wy poprawilibyście w nich?

Zobacz: Windows Phone rośnie w siłę we Włoszech i w UK




Źródło tekstu: Microsoft, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft

w sumie: 36
  • -2

    21. ~telefonistka  2013-03-28 11:52:47  host: mail.cskmswia.pl

    Dobry system tylko brakuje w telefonach jednego dużego przycisku Twardy Reset. Dlatego też najczęściej pobieraną apką na WP są programy do backupu.

  • -2

    23. ~tt  2013-03-28 12:34:31  host: zen-inetgw-8a.nhs.uk

    WP brakuje takich funkcjonalnosci ze system odstaje od reszty na kilometr. co z tego ze ma market share, niech microsoft poczeka az sie uzytkownicy zorientuja ze nie mozna zalaczyc pliku pdf do emaila, multitask praktycznie nie istnieje i nie sposob zablokowac rotacji ekranu... takich podstawowych rzeczy jest cala lista - wystarczy wygooglowac.

  • 3

    24. ~tomunia  2013-03-28 12:41:38  host: 176.97.24.220

    fajna sprawa w WP to możliwość regulacji głośności już z poziomu ekranu blokady

  • 2

    25. ~  2013-03-28 14:13:07  host: ip-37-209-132-56.free.aero2.net.pl

    @20. Mógłbyś sprecyzować co rozumiesz pod pojęciem "synchronizacja" poczty. Jeżeli fakt, iż po usunięciu wiadomości ze skrzynki odbiorczej usuwana jest ona również na serwerze to protokół IMAP umożliwia to od dawna. Przypuszczalnie tak działa to w przypadku WP8 i hotmaila.

  • 2

    26. ~olo  2013-03-28 14:31:17  host: elink119-2-66.szeptel.net.pl

    Na pewnej stronce poświęconej windows phone jest informacja jakie to rynki, m.in. Polska, Rosja, Ukraina, Indie i coś co było ujęte pod nazwą inne kraje europy wschodniej. No jestem w szoku, że w Polsce, Indiach albo na Ukrainie sprzedaje się więcej smartfonów z windowsphone (w większości w Polsce to Nokie lumia 610) niż drogich iPhonów lub Blackberry...

  • -2

    27. ~ww  2013-03-28 17:31:13  host: 77-252-59-6.ujscie.net

    wow 10% !! :) niezle jak na wojne maluszków hihihih

  • 0

    28.  2013-03-28 18:30:05

    Gdyby w tym samym czasie Nokia oferowała telefony z Symbianem pewnie sprzedawałyby się tak samo "dobrze" lub nawet lepiej. Przecież wtedy system nie zostałby zabity 2-3 lata temu i byłby dalej rozwijany, na pewno poszedłby do przodu, a na rynku mielibyśmy może jakąś inną linię telefonów dla Symbiana od Nokii, np. nowsza lepsza Nokia N8 itd., może jakiś telefon z qwerty...ale wtedy Elop nie spełniłby swojej misji, tj. rozwijania na siłę WP kosztem Nokii. Niech sobie WP na rynku będzie, ale dlaczego na plecach Nokii ?!

  • -1

    29. ~ehh  2013-03-28 20:52:22  host: public719750.centertel.pl

    Radio w wp8 bedzie za kilka tygodni przy nastepnej aktualizacji.

  • 1

    30.  2013-03-28 21:46:23

    widzę tu dużo małolatów ktore nie znają Androida 1.5 czy 1.6 ....w tych czasach andek też miał ograniczenia np. nie można było wysłać przez bluetooth do innego fona (tak samo miał iOS) .... WP to młody system więc nie krytykujcie go tak samo jak krytykowano Androida.... kto wie może Wy sami będziecie mieć w przyszłości WP ?

  • 0

    31.  2013-03-28 23:29:03

    @25 Chodziło mi o szybkość działania oraz o poprawny sposób wyświetlania poczty właśnie z hotmaila (foldery) - czego na andku nie było.

  • 0

    32.  2013-03-29 01:04:44

    to że jest nowy to żadne wytłumaczenie wielu niedoróbek, tera jest łatwiej bo można podpatrzyć co jak ma działać. Brak radia które było na wp7. Po przejściu z dobrego Androida można dopiero docenić go, i kręcić głową ile rzeczy może być popieprzonych o których się nie myślało nawet.

  • 1

    33. ~ehh  2013-03-29 07:31:17  host: 37.228.61.143

    Nie mogę doczekać się aż aktualizacja doda radio i gimbusy stracą koronny argument :)

  • 0

    34. ~zzzzzzzzzz  2013-03-29 08:13:26  host: host-109-107-7-219.ip.jarsat.pl

    U mnie korpo już większość wymieniła na WP8 - pełna synchronizacja maila i kalendarza, office, szybkość, uF , AFT, KM, etc. oczywiście dzieciaki z gimnazjum będą się wściekać że nie ma 100 apek latarki i pogody. Z tym że moja Luma 920 zarobiła na siebie w tydzień czasu, a dla nich słuchawka za 800 zł to szczyt szacunku na dzielni.

  • 0

    35. ~Marcin  2013-03-29 09:51:19  host: user-164-126-18-25.play-internet.pl

    Nie dziwię się wcale.Android to syf najgorszy.Nie każdy lubi jak telefon nawet gdy wyłączona jest aktualizacja łaczy się z czyms tam i cos tam sobie wysyła Myli sie toto jak cholera po wgraniu sporej liczby aplikacji a WindowsPhone chodzi praktycznie tak samo ja wyjety z pudełka.

  • 0

    36. ~wacław  2013-03-29 11:46:04  host: ip-91.220.238.40.breubezpieczenia.pl

    mam lumie 920 od listopada i ani razu się nie zawiesiła, moi znajomi też mają nokie w wp i też nikt nie wspomniał o wieszaniu się więc myślę że te opowieści o wieszaniu się wp itd są wyssane z palca przez domorosłych fanbojów śmietnika

  • -1

    37. ~dav  2013-03-31 13:14:43  host: ip-78-30-111-202.free.aero2.net.pl

    jak można w ogóle tego WP fołna nazywać smartfonem?

  • 0

    38. ~  2013-03-31 20:19:51  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @31. Ja akurat nie mam większych problemów z dodatkowymi katalogami w kliencie poczty wbudowanym w Androida (aktualnie 4.1.2). Ale jeżeli ktoś ma inne preferencje to przecież jest multum innych klientów. Przykładowo K-9, maildrop, taskbox mail itp.

  • 0

    39. ~  2013-03-31 20:21:05  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @34. No to teraz czekajcie na eksploita, który wyciągnie wam wszystkie dane z waszych homegoenicznych "pudełek" poczynając od W8 a na WP8 kończąc.

  • 1

    40. ~yhy  2013-04-02 17:15:05  host: ip-91.220.238.45.breubezpieczenia.pl

    @39 z danymi to trzeba wiedzieć co robić i jak je wykorzystać :D

  • 0

    41.  2013-04-03 14:45:00

    @37 A można nazwać go smarfonem. Takie samo pytanie mógłbym zadać na temat antka ale go nie zadam ponieważ uważam że android jest równy WP z tym że WP ma problemy stanu dziecięcego na które przyjdzie w swoim czasie rozwiązanie.

Dodaj swoją opinię