Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Windows Phone 8.1 na 47% urządzeń

Windows Phone 8.1 na 47% urządzeń

orson_dzi 28 Października 2014 12:55

4 1

wp devices Najnowsze statystyki dotyczące Windows Phone pokazują, że wersja systemu 8.1 w końcu przegoniła wersję 8.






Windows Phone 8.1 jest obecnie zainstalowany na 46,7% urządzeń. W ubiegłym miesiącu wynik ten wynosił 39,1%. Nadal popularny pozostaje Windows Phone 8, obecny na 36% urządzeń, a zaskakująco popularny jest również Windows Phone 7, zainstalowany na 16,6% urządzeń.

W podziale na modele smartfonów dominuje Lumia 520 (26,9%), przed Lumią 625 (7,2%) i Lumią 630 (6,4%). Przedstawiciele serii Lumia zdominowali pierwszą dziesiątkę najpopularniejszych urządzeń z Windows Phone.

Źródło tekstu: AdDuplex; wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft | windows phone 8.1

w sumie: 28
  • 1

    9.  2014-10-28 13:42:54

    Dziś sprawiłem mojej partnerce Lumię. I przyznam, że tel wygląda i zachowuje się bdb. A więc kolejny W8.1 aktywowany. Co do aktualizacji... nie każdy ma wifi, aby przeprowadzić aktualizację... Gdyby taka możliwość była to by pewnie szybciej te aktualizacje szły.

  • 0

    10.  2014-10-28 14:31:07

    niedawno updatowałem lunie 525 z 8.0 na 8.1 -kilka godzin, kilka restartów i w sumie 1.2GB danych poszło na tą operację - nie dziwię się że cześć ludzi dała sobie spokój - ja też bym został na 8.0 gdyby nie wyświetlony tekst że kolejna aktualizacja przygotuje telefon do aktualizacji do 8.1...

  • 1

    11.  2014-10-28 15:10:55

    Zastanawiam się dlaczego kupując smartfona, nie bierze się pakietu danych. To tak jakby , kupił telewizor i słuchał radia. A zresztą z komputerami jest podobnie . Coś tam słyszą o ty , że 8.1 jest zły i pozostają przy starej 8 lub 7. Po pobraniu nowego systemu TRZEBA SIĘ UCZYĆ NA NOWO . I tu jest obawa i strach !

  • 0

    12. ~Mirek  2014-10-28 15:48:20  host: 213.158.221.179

    cesarz. Chyba nie wiesz o czym piszesz.WP 7 i WP 8,to są całkiem inne systemy,nie kompatybilne ze sobą.

  • 0

    13. ~Fobs  2014-10-28 16:10:43  host: 89-76-117-213.dynamic.chello.pl

    Prawie połowa urządzeń to dobry wynik zważywszy że dopiero niedawno została oficjalnie rozsyłana aktualizacja i to nie dla wszystkich od razu. Przypuszczam że fragmentacja się zacznie gdy zadebiutuje Windows 10 bo 8 będzie mieć już ponad 3 lata i skończy jej się wsparcie. Na 10 nie mogę się już doczekać :)

  • -1

    14.  2014-10-28 16:15:05

    Ale np. w sklepach jest darmowe WiFi. Zresztą producenci powinni zapewniać takie miejsce w swoich sklepach- do darmowego aktualizowania systemu.

  • 1

    15.  2014-10-28 16:39:18

    I darmowe solarium, albo masaż...

  • 0

    16. ~  2014-10-28 18:31:11  host: 178-36-118-228.adsl.inetia.pl

    @cesarz: Niektórzy spędzają prawie cały dzień w miejscach, gdzie jest dostępne Wi-Fi, a w tych pozostałych miejscach np. w samochodzie nie potrzebują internetu, a nawet wolą przez ten krótki czas odciąć się od e-maila i komunikatorów.

    Każdy smartfon poza najstarszymi ma możliwość wyłączenia transmisji danych przez sieć komórkową.

  • 0

    17. ~  2014-10-28 18:56:11  host: 178-37-139-125.adsl.inetia.pl

    @cesarz Poniewaz niektorzy yztwaja telefonu jako telefonu, a nie jako zabawki.

  • 0

    18. ~bla bla bla  2014-10-28 20:12:06  host: apn-46-169-84-156.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie mam WiFi a mam WP 8 i duży pakiet danych pakietowych i co mam zrobić ?Jak mam zrobić tę aktualizację ? Się pytam się ja ! Niech mi ktoś napisze ile waży to 8.1 -chodzi mi o MB

  • 0

    19. ~Wojteqq  2014-10-28 20:18:40  host: public-gprs514480.centertel.pl

    Nie da się pobrać aktualizacji systemu przez sieć komórkową w WP. System jako system waży około 2GB, a do pobrania jest bodajże około 500mb.

  • 0

    20.  2014-10-28 20:24:52

    Preview for Develpoers ftw.

  • 0

    21. ~bla bla bla  2014-10-28 20:28:51  host: apn-46-169-84-156.dynamic.gprs.plus.pl

    19 -a jest możliwe pobrać na kompa tej aktu i potem jakoś (tym krótkim kablem)

  • 0

    22. ~  2014-10-28 21:26:23  host: static-ip-77-89-104-178.promax.media.pl

    K...a ale system ten Windows, że nie idzie go zaktualizować poprzez np. HSDPA czy LTE.

  • 0

    23.  2014-10-28 21:33:07

    niby lepiej z updetami niż na android ale za to czestotliwośc zmian w systmie jest bardzo niska. W takim tempie nie dogonią androida i iOSa

  • 0

    24. ~@22  2014-10-28 21:53:14  host: apn-31-1-70-119.dynamic.gprs.plus.pl

    Idzie wykonac update przez siec komórkową, ale trzeba włączyć pobieranie dużych aplikacji via CELLULAR DATA w ustawieniach czujnika danych znafcy :-)

  • 0

    25. ~fajny $  2014-10-29 00:07:43  host: user-94-254-192-225.play-internet.pl

    przychody wygenerowane przez dział smartfonów są równe 2,6 mld dolarów o_O

  • 0

    26. ~miliony $  2014-10-29 00:10:34  host: user-94-254-192-225.play-internet.pl

    sprzedaż tabletów Surface Pro 3 wygenerowała przychód na poziomie 908 mln dolarów

  • 0

    27. ~przych?d  2014-10-29 00:17:29  host: user-94-254-192-225.play-internet.pl

     (definicja z SFAC 6, par. 78)
    (American Institute of Certified Public Accountants, APB No. 4)

  • 0

    29. ~maleusz  2014-10-30 18:12:12  host: acuj160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @28. Jeśli chodzi o system to praktycznie to samo. Tylko traci sie gwarancje o ile mi wiadomo

Dodaj swoją opinię