Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Windows Phone 7? A co to takiego?

Windows Phone 7? A co to takiego?

Q! 11 Stycznia 2012 20:41

0 0

Nowy szef odpowiedzialny za rozwój platformy Windows Phone, Terry Myerson, w rozmowie z serwisem All Things D ujawnił podstawowy jej problem. Jest nim brak świadomości o jej istnieniu wśród potencjalnych klientów. Co Microsoft zamierza z tym zrobić?

Według Myersona, podstawowym problemem Windows Phone jest problem świadomości. Według niego, klienci nie zdają sobie sprawy z istnienia tej platformy, co przekłada się na jej pominięcie podczas wyboru nowego telefonu.

Myers uważa, że gdyby klienci zdawali sobie sprawę z istnienia Windows Phone 7, to ich wybór mógłby być inny. Zwłaszcza że, według niego, w większości przypadków pierwsze reakcje na mobilny system Microsfotu są bardzo pozytywne wśród potencjalnych klientów.




Nowy szef WP7 przyznał, że jest świadomy, że jego firma musi zrobić coś nowego i innego, aby zmienić istniejącą sytuację. Nie podał on jednak żadnych szczegółów na ten temat. Podobnie jak na temat aktualnej sytuacji WP7 jeśli chodzi o sprzedaż.

Wygląda więc na to, że dotychczasowa polityka Microsoftu charakteryzująca się pompowaniem coraz większych sum na promocję WP7 nie dała spodziewanych rezultatów. Na jakie zatem działania promocyjne w najbliższym czasie postawi gigant z Redmond?

Źródło tekstu: All Things D, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    8. ~andruszka82  2012-01-11 21:09:15  host: apn-46-76-15-160.dynamic.gprs.plus.pl

    pozatym szansa na poznanie systemu mogla by byc taka akcja marketingowa MS jaka zrobila nokia modelowi N9. mogli by przygotowac takie "budki" z lumiami ale i modelami HTC i innych firm

  • -6

    9. ~  2012-01-11 21:15:01  host: z15-14.opera-mini.net

    Tempo przybywania newsów o niczym by tylko zepchnąć wiadomości o Play i dyskusję pod nimi są godne podziwu :)

  • 0

    10. ~andruszka82  2012-01-11 21:24:47  host: apn-46-76-15-160.dynamic.gprs.plus.pl

    @tadek nie ogladalem tego z pewnych wzgledow( teraz juz po wiem ze slusznie) gdzies tam blysnal na chwile HTC Titan. ale widze ze Plus mogl sie tam lepiej postarac. jak chociazby na tych stolach podzielic wedlug systemui wyraznie to podkreslic. skoro kierownik mowi ze maja tam modele obecnie niedostepne to mogli by bez trudu sprowadzic takze lumie. a tak wszystko zostalo przycmione masa Androidow.

  • 0

    11.  2012-01-11 21:26:52

    @10 zgadzam się z Tobą. Dziwne ze jeszcze nic na ten temat nie jest zamieszczone...

  • 0

    12.  2012-01-11 21:43:44

    @9: Newsy o niczym? Może czytelników po prostu interesuje też coś innego, bo to nie jest jakiś nieoficjalny blog rzecznika PLAY, tylko niezależna strona o telekomunikacji?

  • 1

    13. ~greg  2012-01-11 21:56:35  host: sub223-100.elpos.net

    ciekawe dlaczego mimo duzych nakładów na promocję nikt nic nie wie o tym systemie? A może po prostu nikt nie chce wiedzieć?Jak długo musza pompowac pieniądze w marketing by się zorientowali że system nie odpowiada wiekszosci ludzi na rynku?

  • 0

    14. ~andruszka82  2012-01-11 22:01:02  host: apn-46-76-15-160.dynamic.gprs.plus.pl

    @13 system jest dobry, gorzej z polityka MS zwlaszcza w sprawie kart pamieci i obslugi multimediow (np brak kodekow do .avi)

  • 0

    15. ~  2012-01-11 22:48:59  host: 77-254-214-19.adsl.inetia.pl

    ostatnio byłem w jakimś centrum handlowym a tam info że ich ofertę można zobaczyć pobierając aplikację na iphona i androida. o WP ani wzmianki.

  • 0

    16. ~  2012-01-12 08:57:10  host: public-gprs284091.centertel.pl

    Wg panów z Microshitu zawsze jest problem w użytkownikach. Teraz przypisują im brak świadomości. Czuję się obrażony. A jednocześnie uważam, że stwierdzenie Myersona jest śmieszne. Ludzie dobrze wiedzą, że WP istnieje, ale mają już dość Windowsów na swoich komputerach :D

  • 0

    17. ~gt  2012-01-12 10:54:59  host: 213-17-208-18.ip.netia.com.pl

    @16: przecież nie ma przymusu używania windowsów na komputerze. Zmień na inny jak Ci nie pasuje.

  • 0

    18.  2012-01-12 11:11:08

    #17 To nie przymus, ale wygoda. Wiekszosc komputerow w Polsce pracuje pod Windows, wiec bycie "odmiencem" jest niezbyt wygodne. Przerabialem juz to i uleglem..

  • 0

    19. ~  2012-01-12 11:16:36  host: z17-10.opera-mini.net

    uzywam windowsa w lapku. jak odejde od niego na pol godziny to lapie zwieche i trza go restartowac . robienie tego kilka kilkanascie razy dziennie jest megadobijajace jeszcze bardziej dobijajace jest korzustanie z ie8 a ie9 to juz praedziwa tragikomedia . naszczescie przegladatke latwiej zminic niz system i od jakiegos czasu korzystam z chrome. konczac moja opowiesc powiem ze windows to *** bardzo drogie *** a darmowy wp to darmowe *** w bardzo drogim finskim opakowoniu. co prawda wp niedotykalem ale trudno mi w to uwierzyc ze producent *** moglby zrbic chocby

  • 0

    20.  2012-01-12 11:21:36

    19). Baaaardzo ciekawe... Łapie zwieche kiedy odejdziesz od lapka... Widocznie bez Chochlika małego lapek pada... ;-D

  • 0

    21. ~  2012-01-12 11:21:51  host: z17-10.opera-mini.net

    android i google dostarczaja takich rozwiazan bajerow i wodotryskow ze bill moze conajwyzej podejmowac nieudane proby nasladownictwa skazane z gory na porazke s powodu jego ciasnoty umyslowej

  • 0

    22. ~  2012-01-12 11:26:11  host: z17-10.opera-mini.net

    20 dla ciebie to moze cikawa funkcjonalnosc i ci ona niprzeszkadza ale mnie to denerwuje

  • -1

    23. ~  2012-01-12 11:28:18  host: z17-10.opera-mini.net

    czekam na androida na x86 i baybay microguwno

  • 0

    24. ~  2012-01-12 11:36:30  host: z21-06.opera-mini.net

    21.22.23. Chochlik, ale masz gadanę z rana, hehe * Jakoś na tyle lat , co miałem włączonego windowsa 98 - nigdy nie łapał zwiechy gdy wychodziłem na pół czy godzinę z domu. Najwyraźniej nie wiesz co Ci szwankuje. Zresztą, My też nie wiemy co Tobie szwankuje tak naprawdę ;-) * Calm7 życzy dobrego dnia!

  • 0

    25. ~  2012-01-12 11:45:19  host: z17-10.opera-mini.net

    co mi szwankuje to ja wiem. windołs mi szfankuje. co s tego ze po reinstalacji bedzie miesiac czy dwa chofxil jak zloto . zycie nie poto jest zy marnowac je na reinstalacje

  • 0

    26. ~Andruszka82  2012-01-12 12:38:49  host: z49-15.opera-mini.net

    25 to może trzeba by wgrac oryginał a nie jakąś słaba podróbke.. Mi xp dobrze działał nawet na 7 calowym aristo kilka lat temu

  • 0

    27. ~  2012-01-12 12:49:17  host: z21-06.opera-mini.net

    26). Andruszka, Nie daj się wkręcić ;-) To tylko Chochlik Mały!

Dodaj swoją opinię